Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gárdony

V meste Gárdony (Maďarsko) máme celkom 36 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gárdony

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gárdony

Villa Relax KomfortLak

9,8

Villa Relax KomfortLak

Ubytovanie (Apartmán) Villa Relax KomfortLak. Situated in Gárdony, 1.9 km from Agard Thermal Spa, Villa Relax KomfortLak features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa Relax KomfortLak sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Relax Apartman

9,7

Villa Relax Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Villa Relax Apartman. Villa Relax Apartman is set in Gárdony and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Villa Relax Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Relax Vendégház

9,7

Villa Relax Vendégház

Ubytovanie (Vila) Villa Relax Vendégház. Set just 2.1 km from Agard Thermal Spa, Villa Relax Vendégház offers accommodation in Gárdony with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Villa Relax Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 249 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Móricz Homestay

9,5

Móricz Homestay

Ubytovanie (Privát) Móricz Homestay. Set in Gárdony, within 1.6 km of Agard Thermal Spa, Móricz Homestay offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a seasonal outdoor swimming... Ubytovanie Móricz Homestay sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Limonádé Apartman

9,3

Limonádé Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Limonádé Apartman. Offering a terrace and free WiFi, Limonádé Apartman is set in the Agárd district in Gárdony, 200 metres from Agard Thermal Spa. Ubytovanie Limonádé Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pisztráng17 Apartman

9,1

Pisztráng17 Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Pisztráng17 Apartman. Set in Gárdony, Pisztráng17 Apartman features accommodation 2.2 km from Agard Thermal Spa. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Pisztráng17 Apartman sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gárdonyi nyaraló a szabadstrand közelében

9

Gárdonyi nyaraló a szabadstrand közelében

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gárdonyi nyaraló a szabadstrand közelében. Gárdonyi nyaraló a szabadstrand közelében, a property with barbecue facilities, is located in Gárdony, 3.9 km from Agard Thermal Spa. Ubytovanie Gárdonyi nyaraló a szabadstrand közelében sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family Cottage

9

Family Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family Cottage. Family Cottage is located in Gárdony, 850 metres from Lake Velece's lido. Ubytovanie Family Cottage sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Atrium Agárd Tréning és Üdülőház

8,9

Atrium Agárd Tréning és Üdülőház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Atrium Agárd Tréning és Üdülőház. Situated in the village of Gárdony and the Velence Lake with a public beach reachable within 150 metres, Atrium Agárd Tréning és Üdülőház offers en-suite... Ubytovanie Atrium Agárd Tréning és Üdülőház sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kék vitorlás apartman

8,8

Kék vitorlás apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kék vitorlás apartman. Featuring a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and water sports facilities, Kék vitorlás apartman is set in the Agárd district of... Ubytovanie Kék vitorlás apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Muskátli Vendégház

8,7

Muskátli Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Muskátli Vendégház. Set in Gárdony in the Fejer region, Muskátli Vendégház has a patio and garden views. Situated 1. Ubytovanie Muskátli Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vital Hotel Nautis

8,7

Vital Hotel Nautis

Ubytovanie (Hotel) Vital Hotel Nautis. Hotel Vital Nautis sa nachádza v meste Gárdony, na brehu jazera Velence. Ubytovanie Vital Hotel Nautis sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pálmajor Pihenöpark és Rendezvényközpont

8,7

Pálmajor Pihenöpark és Rendezvényközpont

Ubytovanie (Dovolenkový park) Pálmajor Pihenöpark és Rendezvényközpont. Built originally as a hunting lodge, the Pálmajor Pihenöpark és Rendezvényközpont offers accommodation with well equipped kitchen. Ubytovanie Pálmajor Pihenöpark és Rendezvényközpont sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VVSI Sport Hotel

8,4

VVSI Sport Hotel

Ubytovanie (Hotel) VVSI Sport Hotel. VVSI Sport Hotel ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Nachádza sa v okrese Agárd v obci Gárdony, 2,3 km od termálnych kúpeľov Agárd. Ubytovanie VVSI Sport Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anita Haus

8,1

Anita Haus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Anita Haus. Boasting garden views, Anita Haus is situated in Gárdony, around 5 km from Agard Thermal Spa. Ubytovanie Anita Haus sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gárdéna Gárdony

7,8

Villa Gárdéna Gárdony

Ubytovanie (Penzión) Villa Gárdéna Gárdony. Located in Gárdony, 3 km from Agard Thermal Spa, Villa Gárdéna Gárdony provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private parking,... Ubytovanie Villa Gárdéna Gárdony sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Velence gyöngyszeme

5,1

Velence gyöngyszeme

Ubytovanie (Horská chata) Velence gyöngyszeme. Featuring garden views, Velence gyöngyszeme offers accommodation with a restaurant, free bikes and a garden, around 4.3 km from Agard Thermal Spa. Ubytovanie Velence gyöngyszeme sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Pisztráng Kemping

Pisztráng Kemping

Ubytovanie (Kemping) Pisztráng Kemping. Situated in Gárdony in the Fejer region, Pisztráng Kemping features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Pisztráng Kemping sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csónakos vendégház

Csónakos vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Csónakos vendégház. Boasting garden views, Csónakos vendégház offers accommodation with a garden and a balcony, around 1.3 km from Agard Thermal Spa. Ubytovanie Csónakos vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Ficak vendégház

Ficak vendégház

Ubytovanie (Penzión) Ficak vendégház. Located in Gárdony and within 5 km of Agard Thermal Spa, Ficak vendégház features a restaurant, non-smoking rooms, and free WiFi. Ubytovanie Ficak vendégház sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma a csónakkikötőben

Panoráma a csónakkikötőben

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Panoráma a csónakkikötőben. Boasting a garden and a terrace, Panoráma a csónakkikötőben is set in the Agárd district of Gárdony, only 3 km from Agard Thermal Spa. Ubytovanie Panoráma a csónakkikötőben sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VarázsVilla

VarázsVilla

Ubytovanie (Dovolenkový dom) VarázsVilla. Featuring a terrace, VarázsVilla is conveniently set in Agárd district of Gárdony, 1.7 km from Agard Thermal Spa. Ubytovanie VarázsVilla sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Andante Családi Apartman mindenhez közel

Andante Családi Apartman mindenhez közel

Ubytovanie (Apartmán) Andante Családi Apartman mindenhez közel. Boasting garden views, Andante Családi Apartman mindenhez közel features accommodation with a patio and a kettle, around 1.5 km from Agard Thermal Spa. Ubytovanie Andante Családi Apartman mindenhez közel sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio in Gardony/Velence-See 27347

Studio in Gardony/Velence-See 27347

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Gardony/Velence-See 27347. Offering free WiFi and free private parking, Studio in Gardony/Velence-See 27347 is located in Gárdony, just 1.9 km from Agard Thermal Spa. Ubytovanie Studio in Gardony/Velence-See 27347 sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Comfort Apartment

Comfort Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Comfort Apartment. Comfort Apartment offers accommodation in Gárdony, 1.5 km from Agard Thermal Spa. Ubytovanie Comfort Apartment sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Gardony/Velence-See 20604

Holiday home in Gardony/Velence-See 20604

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Gardony/Velence-See 20604. 1.5 km from Agard Thermal Spa, Holiday home in Gardony/Velence-See 20604 is located in the Agárd district of Gárdony. Ubytovanie Holiday home in Gardony/Velence-See 20604 sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Rezeda Apartman

Rezeda Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rezeda Apartman. Set in Gárdony, within 3.2 km of Agard Thermal Spa, Rezeda apartman offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Rezeda Apartman sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zenit Vendégház

Zenit Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Zenit Vendégház. Ubytovacie zariadenie Zenit Vendégház sa nachádza v meste Gárdony, len 1,6 km od termálnych kúpeľov Agard. Ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným... Ubytovanie Zenit Vendégház sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma a csónakkikötőben Home

Panoráma a csónakkikötőben Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Panoráma a csónakkikötőben Home. Boasting lake views, Panoráma a csónakkikötőben Home features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 3 km from Agard Thermal Spa. Ubytovanie Panoráma a csónakkikötőben Home sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula Vendégház

Levendula Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Levendula Vendégház. Boasting lake views, Levendula Vendégház offers accommodation with a terrace and a kettle, around 3.1 km from Agard Thermal Spa. Ubytovanie Levendula Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gárdonyi faház 4 fő részére

Gárdonyi faház 4 fő részére

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gárdonyi faház 4 fő részére. Gárdonyi faház 4 fő részére, a property with a terrace, is set in Gárdony, 3 km from Agard Thermal Spa. Ubytovanie Gárdonyi faház 4 fő részére sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ház a Velencei-tónál

Ház a Velencei-tónál

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ház a Velencei-tónál. Situated in Gárdony in the Fejer region, Ház a Velencei-tónál features a terrace. Located 1. Ubytovanie Ház a Velencei-tónál sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LiliHome

LiliHome

Ubytovanie (Dovolenkový dom) LiliHome. Lilihome is situated in Gárdony. Free WiFi is available in the holiday home, located 3.2 km from Agard Thermal Spa. Lilihome offers a terrace. Ubytovanie LiliHome sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Termál Kemping

Termál Kemping

Ubytovanie (Kemping) Termál Kemping. Located in Gárdony, near Agard Thermal Spa, Termál Kemping features free WiFi. The camping offers a terrace. Guests can relax in the garden at the... Ubytovanie Termál Kemping sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Holiday home in Gardony/Velence-See 33863

Holiday home in Gardony/Velence-See 33863

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Gardony/Velence-See 33863. Dovolenkový dom Gardony/Velence-See 33863 sa nachádza v meste Gárdony. Ubytovanie Holiday home in Gardony/Velence-See 33863 sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Corner Apartman

Corner Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Corner Apartman. Featuring a sauna, Corner Apartman is located in Gárdony. This property is 1.5 km from Agard Thermal Spa. Ubytovanie Corner Apartman sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aranyalma Vendégház

Aranyalma Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Aranyalma Vendégház. Featuring barbecue facilities, Aranyalma Vendégház is located in the Agárd district in Gárdony. Situated 1. Ubytovanie Aranyalma Vendégház sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Gardony

One-Bedroom Apartment in Gardony

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Gardony. Offering free WiFi and free private parking, One-Bedroom Apartment in Gardony is situated in Gárdony, just 1.9 km from Agard Thermal Spa. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Gardony sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Touring Hotel Gárdony

Touring Hotel Gárdony

Ubytovanie (Apartmán) Touring Hotel Gárdony. Located just 1.9 km from Agard Thermal Spa, Touring Hotel Gárdony provides accommodation in Gárdony with access to a bar, a garden, as well as a 24-hour... Ubytovanie Touring Hotel Gárdony sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Piramis Hotel

Piramis Hotel

Ubytovanie (Hotel) Piramis Hotel. Hotel Piramis so záhradou sa nachádza v meste Gárdony, 1,7 km od termálnych kúpeľov Agard. Ponúka rodinné izby a terasu. Ubytovanie Piramis Hotel sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Vintage Jakuzzis Vendégház

Vintage Jakuzzis Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Vintage Jakuzzis Vendégház. Situated in Gárdony in the Fejer region, Vintage Jakuzzis Vendégház has a terrace. The accommodation is 3. Ubytovanie Vintage Jakuzzis Vendégház sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Gárdony

Mesto Gárdony sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 36 hotelov a ubytovanie v meste Gárdony.