Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Velence

V meste Velence (Maďarsko) máme celkom 63 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Velence

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Velence

Dominik Apartmanház

10

Dominik Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Dominik Apartmanház. Set in Velence in the Fejer region, Dominik Apartmanház has a garden. Ubytovanie Dominik Apartmanház sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

VeleLak

10

VeleLak

Ubytovanie (Apartmán) VeleLak. Set in Velence in the Fejer region, VeleLak has a terrace. Ubytovanie VeleLak sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

Lombliget Velence Vendégház

10

Lombliget Velence Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Lombliget Velence Vendégház. Lombliget Velence Vendégház is situated in Velence and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Lombliget Velence Vendégház sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

House Magnolia

9,9

House Magnolia

Ubytovanie (Apartmán) House Magnolia. Set in Velence in the Fejer region, House Magnolia features a garden. Ubytovanie House Magnolia sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Tóparti Wellness Apartman

9,8

Tóparti Wellness Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tóparti Wellness Apartman. Situated in Velence, Tóparti Wellness Apartman offers a terrace with lake and garden views, as well as an outdoor pool, indoor pool and fitness centre. Ubytovanie Tóparti Wellness Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

CSAOL Apartman ház

9,7

CSAOL Apartman ház

Ubytovanie (Apartmán) CSAOL Apartman ház. Offering free WiFi and garden views, CSAOL Apartman ház is an accommodation located in Velence. Ubytovanie CSAOL Apartman ház sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

Lovely Cottage Home

9,7

Lovely Cottage Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lovely Cottage Home. Lovely Cottage Home is situated in Velence and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Lovely Cottage Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Lux Apartman Velence

9,6

Lux Apartman Velence

Ubytovanie (Apartmán) Lux Apartman Velence. Located in Velence, Lux Apartman Velence provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 11 km from Agárd. Ubytovanie Lux Apartman Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Azur Apartman

9,6

Azur Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Azur Apartman. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Velence. Ponúka vám záhradu s viacerými vonkajšími bazénmi a rekreačné aktivity. Ubytovanie Azur Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Rozmaring Pihenőház

9,6

Rozmaring Pihenőház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rozmaring Pihenőház. Situated in Velence in the Fejer region, Rozmaring Pihenőház features a garden. Ubytovanie Rozmaring Pihenőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Apollo Inn

9,6

Apollo Inn

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apollo Inn. Located in Velence, 44 km from Balatonakarattya, Apollo Inn provides a bar and free WiFi. Ubytovanie Apollo Inn sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

Velence Spa Lake Apartman

9,6

Velence Spa Lake Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Velence Spa Lake Apartman. Velence Spa Lake Apartman is set in Velence and offers a restaurant. The property has lake views and is 6 km from Agárd. Ubytovanie Velence Spa Lake Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Gólya Villa Park

9,5

Gólya Villa Park

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gólya Villa Park. Located right by Lake Velence, the Gólya Villa Park offers spacious villas with free Wi-Fi, free parking and access to a private beach area. Ubytovanie Gólya Villa Park sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Lake House20

9,5

Lake House20

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lake House20. Boasting private pool, Lake House20 is situated on the beachfront in Velence. Ubytovanie Lake House20 sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

Velence Resort Apartman

9,5

Velence Resort Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Velence Resort Apartman. Apartmán Velence Resort sa nachádza v meste Velence, ponúka bazén a súkromné parkovisko. Ubytovanie Velence Resort Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Strandközeli Babu-házunk kiadó! (NTAK: MA20009575)

9,5

Strandközeli Babu-házunk kiadó! (NTAK: MA20009575)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Strandközeli Babu-házunk kiadó! (NTAK: MA20009575). Featuring a shared lounge, a garden, and a terrace, Strandközeli Babu-házunk kiadó! Ubytovanie Strandközeli Babu-házunk kiadó! (NTAK: MA20009575) sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

Bamboo Garden & Wellness

9,4

Bamboo Garden & Wellness

Ubytovanie (Apartmán) Bamboo Garden & Wellness. Located in Velence, Bamboo Garden & Wellness is an apartment boasting an outdoor pool. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Bamboo Garden & Wellness sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Green Residence Élményközpont Velence

9,4

Green Residence Élményközpont Velence

Ubytovanie (Apartmány) Green Residence Élményközpont Velence. Located in Velence, 8 km from Agárd, Green Residence Élményközpont Velence provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Green Residence Élményközpont Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Szélrózsa apartmanház

9,3

Szélrózsa apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Szélrózsa apartmanház. Set in Velence, 9 km from Agárd, Szélrózsa apartmanház offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Szélrózsa apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Réka apartmanház

9,3

Réka apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Réka apartmanház. Situated in Velence in the Fejer region, Réka apartmanház features a garden. Ubytovanie Réka apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Aqua Apartman Velence

9,2

Aqua Apartman Velence

Ubytovanie (Apartmány) Aqua Apartman Velence. Klimatizovaný Aqua Apartmán Velence sa nachádza v meste Velence, 42 km od Budapešti. Székesfehérvár je vzdialený 19 km. Ubytovanie Aqua Apartman Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Tóparti Wellness Apartman Delux

9,2

Tóparti Wellness Apartman Delux

Ubytovanie (Apartmán) Tóparti Wellness Apartman Delux. Located in Velence, Tóparti Wellness Apartman Delux provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an... Ubytovanie Tóparti Wellness Apartman Delux sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Mediterrán Vendégház

9,1

Mediterrán Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mediterrán Vendégház. Tento novo postavený dom je vzdialený 300 metrov od jazera Velence a ponúka ubytovacie jednotky s klimatizáciou, balkónom, bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Mediterrán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Lake and Spa Apartman

9,1

Lake and Spa Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Lake and Spa Apartman. Situated in Velence, Lake and Spa Apartman features accommodation with free WiFi, a spa centre and a hot spring bath. Ubytovanie Lake and Spa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Velence Wellness Apartman

9

Velence Wellness Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Velence Wellness Apartman. Velence Wellness Apartman offers accommodation in Velence and it offers access to the Resort & Spa. Ubytovanie Velence Wellness Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Velence Home

9

Velence Home

Ubytovanie (Apartmán) Velence Home. Located in Velence in the Fejer region, Velence Home has a terrace and garden views. Ubytovanie Velence Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Vízparti wellness apartman Velence

8,9

Vízparti wellness apartman Velence

Ubytovanie (Apartmán) Vízparti wellness apartman Velence. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza vo Velence, 42 km od Budapešti. Ubytovanie Vízparti wellness apartman Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Laura apartman Velence

8,9

Laura apartman Velence

Ubytovanie (Apartmán) Laura apartman Velence. Located in Velence, this air-conditioned apartment features a terrace and a garden. This apartment provides free WiFi. Ubytovanie Laura apartman Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Wellness Apartments in Velence

8,9

Wellness Apartments in Velence

Ubytovanie (Apartmány) Wellness Apartments in Velence. Tieto apartmány sa nachádzajú v meste Velence a ponúkajú bezplatný vstup do susedných termálnych kúpeľov a wellness centra s vonkajších bazénom, kúpeľom v... Ubytovanie Wellness Apartments in Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Kavics Spa Klub&Hotel

8,8

Kavics Spa Klub&Hotel

Ubytovanie (Hotel) Kavics Spa Klub&Hotel. Kavics Spa Klub & Hotel sa nachádza v meste Velence, 3 km od jazera, a ponúka krytý vonkajší bazén, bezplatné wellness centrum a tenisový kurt so squashom. Ubytovanie Kavics Spa Klub&Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Medencés Villa a Velencei tónál

8,8

Medencés Villa a Velencei tónál

Ubytovanie (Vila) Medencés Villa a Velencei tónál. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Medencés Villa a Velencei tónál is situated in Velence. Ubytovanie Medencés Villa a Velencei tónál sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

Agave Apartman

8,7

Agave Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Agave Apartman. Located in Velence, 8 km from Agárd, Agave Apartman provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Agave Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Sport Hotel Velence

8,6

Sport Hotel Velence

Ubytovanie (Hotel) Sport Hotel Velence. Situated in Velence, Sport Hotel Velence offers a restaurant. Among the various facilities of this property are a bar and a garden. Ubytovanie Sport Hotel Velence sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

Zöldalma Apartman

8,6

Zöldalma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Zöldalma Apartman. Zöldalma Apartman is located in Velence and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Zöldalma Apartman sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

Relax Time

8,6

Relax Time

Ubytovanie (Apartmán) Relax Time. Situated in Velence in the Fejer region, Relax Time has a terrace. Ubytovanie Relax Time sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Velence Resort & Spa

8,5

Velence Resort & Spa

Ubytovanie (Hotel) Velence Resort & Spa. Rezort Velence Resort & Spa sa nachádza na pláži jazera Velence a ponúka vám bezplatnú súkromnú pláž a voľný vstup do kúpeľov a wellness centra. Ubytovanie Velence Resort & Spa sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Velence - Jr. Poolparty Residence

8,5

Velence - Jr. Poolparty Residence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Velence - Jr. Poolparty Residence. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Velence - Jr. Poolparty Residence is situated in Velence. Ubytovanie Velence - Jr. Poolparty Residence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Velencei Vadregényes Vendégház

8,4

Velencei Vadregényes Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Velencei Vadregényes Vendégház. Featuring a garden, an outdoor pool and lake views, Velencei Vadregényes Vendégház is set in Velence. Ubytovanie Velencei Vadregényes Vendégház sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

Tekergő Motel és Étterem

7,9

Tekergő Motel és Étterem

Ubytovanie (Motel) Tekergő Motel és Étterem. Just off the M7 Motorway providing quick links to Budapest, Tekergő Motel és Étterem offers free Wi-Fi and free parking just 400 metres from Lake Velence. Ubytovanie Tekergő Motel és Étterem sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

Napfény Apartman

7,6

Napfény Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Napfény Apartman. Napfény Apartman is located in Velence and offers free bikes, water sports facilities and barbecue facilities. Ubytovanie Napfény Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Gyöngy Panzió

7,5

Gyöngy Panzió

Ubytovanie (Penzión) Gyöngy Panzió. Featuring free WiFi and a restaurant, Gyöngy Panzió in Velencefürdő offers accommodation at Lake Velence. Guests can enjoy the on-site restaurant and bar. Ubytovanie Gyöngy Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Hotel Juventus

7,3

Hotel Juventus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Juventus. Hotel Juventus na jazere Velencei ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a káblovou TV, súkromnú pláž a wellness centrum... Ubytovanie Hotel Juventus sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Juventus Hotel

6,5

Juventus Hotel

Ubytovanie (Hotel) Juventus Hotel. Juventus Hotel features a restaurant, bar, a garden and spa and wellness centre in Velence. The hotel has a sauna and a 24-hour front desk. Ubytovanie Juventus Hotel sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

Velencei tó apartmanház

Velencei tó apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Velencei tó apartmanház. Offering free WiFi and garden views, Velencei tó apartmanház is an accommodation set in Velence. The apartment has lake views and is 7 km from Agárd. Ubytovanie Velencei tó apartmanház sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

1edi Vendégház - Einzelstück Ferienhaus - Unique holiday home

1edi Vendégház - Einzelstück Ferienhaus - Unique holiday home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 1edi Vendégház - Einzelstück Ferienhaus - Unique holiday home. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a balcony, 1edi Vendégház - Einzelstück Ferienhaus - Unique holiday home is set in Velence. Ubytovanie 1edi Vendégház - Einzelstück Ferienhaus - Unique holiday home sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

Ubytovanie v meste Velence

Mesto Velence sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 63 hotelov a ubytovanie v meste Velence.