Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Velence

V meste Velence (Maďarsko) máme celkom 63 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Velence

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Velence

VeleLak

10

VeleLak

Ubytovanie (Apartmán) VeleLak. Set in Velence in the Fejer region, VeleLak has a terrace. Ubytovanie VeleLak sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Magnolia

9,9

House Magnolia

Ubytovanie (Apartmán) House Magnolia. Set in Velence in the Fejer region, House Magnolia features a garden. Ubytovanie House Magnolia sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tóparti Wellness Apartman

9,8

Tóparti Wellness Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tóparti Wellness Apartman. Situated in Velence, Tóparti Wellness Apartman offers a terrace with lake and garden views, as well as an outdoor pool, indoor pool and fitness centre. Ubytovanie Tóparti Wellness Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CSAOL Apartman ház

9,7

CSAOL Apartman ház

Ubytovanie (Apartmán) CSAOL Apartman ház. Offering free WiFi and garden views, CSAOL Apartman ház is an accommodation located in Velence. Ubytovanie CSAOL Apartman ház sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napfürdő Apartman

9,7

Napfürdő Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Napfürdő Apartman. Apartmán Napfürdő sa nachádza v rezidenčnej štvrti 1 km od verejnej pláže a 300 metrov od železničnej stanice Velence. Ubytovanie Napfürdő Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Lovely Cottage Home

9,7

Lovely Cottage Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lovely Cottage Home. Lovely Cottage Home is situated in Velence and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Lovely Cottage Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lux Apartman Velence

9,6

Lux Apartman Velence

Ubytovanie (Apartmán) Lux Apartman Velence. Located in Velence, Lux Apartman Velence provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 11 km from Agárd. Ubytovanie Lux Apartman Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Azur Apartman

9,6

Azur Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Azur Apartman. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Velence. Ponúka vám záhradu s viacerými vonkajšími bazénmi a rekreačné aktivity. Ubytovanie Azur Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rozmaring Pihenőház

9,6

Rozmaring Pihenőház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rozmaring Pihenőház. Situated in Velence in the Fejer region, Rozmaring Pihenőház features a garden. Ubytovanie Rozmaring Pihenőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Velence Spa Lake Apartman

9,6

Velence Spa Lake Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Velence Spa Lake Apartman. Velence Spa Lake Apartman is set in Velence and offers a restaurant. The property has lake views and is 6 km from Agárd. Ubytovanie Velence Spa Lake Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gólya Villa Park

9,5

Gólya Villa Park

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gólya Villa Park. Located right by Lake Velence, the Gólya Villa Park offers spacious villas with free Wi-Fi, free parking and access to a private beach area. Ubytovanie Gólya Villa Park sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Velence Resort Apartman

9,5

Velence Resort Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Velence Resort Apartman. Apartmán Velence Resort sa nachádza v meste Velence, ponúka bazén a súkromné parkovisko. Ubytovanie Velence Resort Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bamboo Garden & Wellness

9,4

Bamboo Garden & Wellness

Ubytovanie (Apartmán) Bamboo Garden & Wellness. Located in Velence, Bamboo Garden & Wellness is an apartment boasting an outdoor pool. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Bamboo Garden & Wellness sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Residence Élményközpont Velence

9,4

Green Residence Élményközpont Velence

Ubytovanie (Apartmány) Green Residence Élményközpont Velence. Located in Velence, 8 km from Agárd, Green Residence Élményközpont Velence provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Green Residence Élményközpont Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunshine Apartment Velence

9,4

Sunshine Apartment Velence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sunshine Apartment Velence. Located in Velence in the Fejer region, Sunshine Apartment Velence features a terrace. The accommodation is 9 km from Agárd. Ubytovanie Sunshine Apartment Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Szélrózsa apartmanház

9,3

Szélrózsa apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Szélrózsa apartmanház. Set in Velence, 9 km from Agárd, Szélrózsa apartmanház offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Szélrózsa apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Réka apartmanház

9,3

Réka apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Réka apartmanház. Situated in Velence in the Fejer region, Réka apartmanház features a garden. Ubytovanie Réka apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Velencei Kuckó

9,2

Velencei Kuckó

Ubytovanie (Apartmán) Velencei Kuckó. Located in Velence in the Fejer region, Velencei Kuckó has a terrace and garden views. Ubytovanie Velencei Kuckó sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Aqua Apartman Velence

9,2

Aqua Apartman Velence

Ubytovanie (Apartmány) Aqua Apartman Velence. Klimatizovaný Aqua Apartmán Velence sa nachádza v meste Velence, 42 km od Budapešti. Székesfehérvár je vzdialený 19 km. Ubytovanie Aqua Apartman Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tóparti Wellness Apartman Delux

9,2

Tóparti Wellness Apartman Delux

Ubytovanie (Apartmán) Tóparti Wellness Apartman Delux. Located in Velence, Tóparti Wellness Apartman Delux provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an... Ubytovanie Tóparti Wellness Apartman Delux sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mediterrán Vendégház

9,1

Mediterrán Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mediterrán Vendégház. Tento novo postavený dom je vzdialený 300 metrov od jazera Velence a ponúka ubytovacie jednotky s klimatizáciou, balkónom, bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Mediterrán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lake and Spa Apartman

9,1

Lake and Spa Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Lake and Spa Apartman. Situated in Velence, Lake and Spa Apartman features accommodation with free WiFi, a spa centre and a hot spring bath. Ubytovanie Lake and Spa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Velence Home

9

Velence Home

Ubytovanie (Apartmán) Velence Home. Located in Velence in the Fejer region, Velence Home has a terrace and garden views. Ubytovanie Velence Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Velence Wellness Apartman

9

Velence Wellness Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Velence Wellness Apartman. Velence Wellness Apartman offers accommodation in Velence and it offers access to the Resort & Spa. Ubytovanie Velence Wellness Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vízparti wellness apartman Velence

8,9

Vízparti wellness apartman Velence

Ubytovanie (Apartmán) Vízparti wellness apartman Velence. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza vo Velence, 42 km od Budapešti. Ubytovanie Vízparti wellness apartman Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Laura apartman Velence

8,9

Laura apartman Velence

Ubytovanie (Apartmán) Laura apartman Velence. Located in Velence, this air-conditioned apartment features a terrace and a garden. This apartment provides free WiFi. Ubytovanie Laura apartman Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Apartments in Velence

8,9

Wellness Apartments in Velence

Ubytovanie (Apartmány) Wellness Apartments in Velence. Tieto apartmány sa nachádzajú v meste Velence a ponúkajú bezplatný vstup do susedných termálnych kúpeľov a wellness centra s vonkajších bazénom, kúpeľom v... Ubytovanie Wellness Apartments in Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kavics Spa Klub&Hotel

8,8

Kavics Spa Klub&Hotel

Ubytovanie (Hotel) Kavics Spa Klub&Hotel. Kavics Spa Klub & Hotel sa nachádza v meste Velence, 3 km od jazera, a ponúka krytý vonkajší bazén, bezplatné wellness centrum a tenisový kurt so squashom. Ubytovanie Kavics Spa Klub&Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Velence Wellness Apartman

8,8

Velence Wellness Apartman

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Velence Wellness Apartman. Set in Velence in the Fejer region, Velence Wellness Apartman offers accommodation with free private parking, as well as access to an indoor swimming pool. Ubytovanie Velence Wellness Apartman sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

Medencés Villa a Velencei tónál

8,8

Medencés Villa a Velencei tónál

Ubytovanie (Vila) Medencés Villa a Velencei tónál. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Medencés Villa a Velencei tónál is situated in Velence. Ubytovanie Medencés Villa a Velencei tónál sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Agave Apartman

8,7

Agave Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Agave Apartman. Located in Velence, 8 km from Agárd, Agave Apartman provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Agave Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sport Hotel Velence

8,6

Sport Hotel Velence

Ubytovanie (Hotel) Sport Hotel Velence. Situated in Velence, Sport Hotel Velence offers a restaurant. Among the various facilities of this property are a bar and a garden. Ubytovanie Sport Hotel Velence sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax Time

8,6

Relax Time

Ubytovanie (Apartmán) Relax Time. Situated in Velence in the Fejer region, Relax Time has a terrace. Ubytovanie Relax Time sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Velence Resort & Spa

8,5

Velence Resort & Spa

Ubytovanie (Hotel) Velence Resort & Spa. Rezort Velence Resort & Spa sa nachádza na pláži jazera Velence a ponúka vám bezplatnú súkromnú pláž a voľný vstup do kúpeľov a wellness centra. Ubytovanie Velence Resort & Spa sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 338 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Velence - Jr. Poolparty Residence

8,5

Velence - Jr. Poolparty Residence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Velence - Jr. Poolparty Residence. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Velence - Jr. Poolparty Residence is situated in Velence. Ubytovanie Velence - Jr. Poolparty Residence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 344 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tekergő Motel és Étterem

7,9

Tekergő Motel és Étterem

Ubytovanie (Motel) Tekergő Motel és Étterem. Just off the M7 Motorway providing quick links to Budapest, Tekergő Motel és Étterem offers free Wi-Fi and free parking just 400 metres from Lake Velence. Ubytovanie Tekergő Motel és Étterem sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napfény Apartman

7,6

Napfény Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Napfény Apartman. Napfény Apartman is located in Velence and offers free bikes, water sports facilities and barbecue facilities. Ubytovanie Napfény Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gyöngy Panzió

7,5

Gyöngy Panzió

Ubytovanie (Penzión) Gyöngy Panzió. Featuring free WiFi and a restaurant, Gyöngy Panzió in Velencefürdő offers accommodation at Lake Velence. Guests can enjoy the on-site restaurant and bar. Ubytovanie Gyöngy Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Juventus

7,3

Hotel Juventus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Juventus. Hotel Juventus na jazere Velencei ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a káblovou TV, súkromnú pláž a wellness centrum... Ubytovanie Hotel Juventus sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VelenceSun Medencés Apartman Ház Velence

VelenceSun Medencés Apartman Ház Velence

Ubytovanie (Apartmány) VelenceSun Medencés Apartman Ház Velence. VelenceSun Medencés Apartman Ház Velence is located in Velence. Budapest is 48 km from the apartment, while Székesfehérvár is 18 km away. Ubytovanie VelenceSun Medencés Apartman Ház Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Velencei tó apartmanház

Velencei tó apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Velencei tó apartmanház. Offering free WiFi and garden views, Velencei tó apartmanház is an accommodation set in Velence. The apartment has lake views and is 7 km from Agárd. Ubytovanie Velencei tó apartmanház sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cserje Apartman

Cserje Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cserje Apartman. Situated in Velence in the Fejer region, Cserje Apartman has a garden. Ubytovanie Cserje Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Holiday home in Velence/Velence-See 20631

Holiday home in Velence/Velence-See 20631

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Velence/Velence-See 20631. Located in Velence in the Fejer region, Holiday home in Velence/Velence-See 20631 features a balcony. Ubytovanie Holiday home in Velence/Velence-See 20631 sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Family house with swimming pool and panorama at the Lake Velence

Family house with swimming pool and panorama at the Lake Velence

Ubytovanie (Vila) Family house with swimming pool and panorama at the Lake Velence. Featuring accommodation with a private pool, lake view and a balcony, Family house with swimming pool and panorama at the Lake Velence is located in... Ubytovanie Family house with swimming pool and panorama at the Lake Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 237 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dália Ház

Dália Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dália Ház. Located in Velence in the Fejer region, Dália Ház has a terrace and garden views. Ubytovanie Dália Ház sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer).

Ibolya Apartman

Ibolya Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ibolya Apartman. Ibolya Apartman is set in Velence and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ibolya Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Korzó Apartman Velence

Korzó Apartman Velence

Ubytovanie (Apartmán) Korzó Apartman Velence. Boasting a garden, Korzó Apartman Velence features accommodation in Velence with free WiFi and lake views. Ubytovanie Korzó Apartman Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Nárdus vendégház

Nárdus vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nárdus vendégház. Situated in Velence in the Fejer region, Nárdus vendégház features a patio and garden views. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytovanie Nárdus vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Motel M7

Motel M7

Ubytovanie (Motel) Motel M7. Motel M7 features accommodation in Velence. The rooms in the motel are fitted with a flat-screen TV. Ubytovanie Motel M7 sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Velencei Hűvös Nyaraló

Velencei Hűvös Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Velencei Hűvös Nyaraló. Ubytovacie zariadenie Velencei Hűvös Nyaraló sa nachádza v meste Velence a ponúka zariadenia na vodné športy a terasu. Mesto Agárd je vzdialené 9 km. Ubytovanie Velencei Hűvös Nyaraló sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrum Apartman

Centrum Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Centrum Apartman. Centrum Apartman is set in Velence and offers a garden. This apartment provides accommodation with free WiFi. The apartment also features 1 bathroom. Ubytovanie Centrum Apartman sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Velence

Mesto Velence sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 63 hotelov a ubytovanie v meste Velence.