Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pázmánd

V meste Pázmánd (Maďarsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pázmánd

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pázmánd

Kőhegy Vendégház

9,4

Kőhegy Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kőhegy Vendégház. Kőhegy Vendégház in Pázmánd features a garden and a terrace. Guests can enjoy mountain views. At the guest house, every room has a patio with a garden... Ubytovanie Kőhegy Vendégház sa nachádza v meste Pázmánd (Maďarsko - Fejer).

Manó Vendégház

9,3

Manó Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Manó Vendégház. Featuring garden views, Manó Vendégház in Pázmánd features accommodation, free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Manó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház

9,3

Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház

Ubytovanie (Penzión) Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház. Set in Pázmánd, Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház has a garden, terrace and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Natura Vendégház

9,3

Natura Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Natura Vendégház. Natura Vendégház sa nachádza v 200-ročnej chate v meste Pázmánd, 37 km od Budapešti. Ubytovanie Natura Vendégház sa nachádza v meste Pázmánd (Maďarsko - Fejer).

PatakParti Vendégházak Pázmánd

9,2

PatakParti Vendégházak Pázmánd

Ubytovanie (Apartmány) PatakParti Vendégházak Pázmánd. Set in Pázmánd, 8 km from Velence, PatakParti Vendégházak Pázmánd offers a garden and free WiFi. Ubytovanie PatakParti Vendégházak Pázmánd sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Borárium Vendégházak - Zenit Ház

Borárium Vendégházak - Zenit Ház

Ubytovanie (Penzión) Borárium Vendégházak - Zenit Ház. Borárium Vendégházak - Zenit Ház features free WiFi and rooms with air conditioning in Pázmánd. With a garden, the property also has a terrace. Ubytovanie Borárium Vendégházak - Zenit Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Pázmánd diófa apartman

Pázmánd diófa apartman

Ubytovanie (Apartmán) Pázmánd diófa apartman. Featuring a terrace, Pázmánd diófa apartman offers accommodation in Pázmánd with free WiFi and garden views. Ubytovanie Pázmánd diófa apartman sa nachádza v meste Pázmánd (Maďarsko - Fejer).

Borárium Vendégházak - Néró Ház

Borárium Vendégházak - Néró Ház

Ubytovanie (Penzión) Borárium Vendégházak - Néró Ház. Located in Pázmánd, Borárium Vendégházak - Néró Ház provides air-conditioned rooms with free WiFi. With a garden, the property also features a terrace. Ubytovanie Borárium Vendégházak - Néró Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Ubytovanie v meste Pázmánd

Mesto Pázmánd sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Pázmánd.