Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stoličný Belehrad

V meste Stoličný Belehrad (Maďarsko) máme celkom 28 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stoličný Belehrad

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stoličný Belehrad

Ybl Apartment City Center

9,9

Ybl Apartment City Center

Ubytovanie (Apartmán) Ybl Apartment City Center. Situated in Székesfehérvár and only 5 km from Bory Castle, Ybl Apartment City Center features accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytovanie Ybl Apartment City Center sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ruttkai Vendégház

9,4

Ruttkai Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Ruttkai Vendégház. Set 2 km from Bory Castle, Ruttkai Vendégház offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Ruttkai Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vízaknai Apartmanház

9,3

Vízaknai Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Vízaknai Apartmanház. Featuring garden views, Vízaknai Apartmanház offers accommodation with a garden and a patio, around 11 km from Bory Castle. Ubytovanie Vízaknai Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Korona Apartman Székesfehérvár

9,1

Korona Apartman Székesfehérvár

Ubytovanie (Apartmán) Korona Apartman Székesfehérvár. Korona Apartman Székesfehérvár is located in the heart of the crowning city Székesfehérvár, 4. Ubytovanie Korona Apartman Székesfehérvár sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szent Gellért Hostel

9,1

Szent Gellért Hostel

Ubytovanie (Hostel) Szent Gellért Hostel. Štýlový hostel Szent Gellért sa nachádza v centre mesta Székesfehérvár a ponúka raňajky formou bufetu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie... Ubytovanie Szent Gellért Hostel sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrál Vendégház Székesfehérvár

9,1

Centrál Vendégház Székesfehérvár

Ubytovanie (Penzión) Centrál Vendégház Székesfehérvár. Centrál Vendégház Székesfehérvár is located in the historic centre of Székesfehérvár, in the vicinity of shops, cafés and restaurant in town. Ubytovanie Centrál Vendégház Székesfehérvár sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szent Gellért Hotel

9,1

Szent Gellért Hotel

Ubytovanie (Hotel) Szent Gellért Hotel. Hotel Szent Gellért bol zrekonštruovaný v roku 2014 a nachádza sa v tichej lokalite v centre mesta Székesfehérvár. Ubytovanie Szent Gellért Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Vadászkürt Superior

9

Hotel Vadászkürt Superior

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vadászkürt Superior. Hotel Vadászkürt Superior ponúka atraktívne prostredie len 500 metrov od centra mesta Székesfehérvár. Ubytovanie Hotel Vadászkürt Superior sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Veronica Fejer Apartment

9

Veronica Fejer Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Veronica Fejer Apartment. Boasting garden views, Veronica Fejer Apartment offers accommodation with a patio and a kettle, around 5 km from Bory Castle. Ubytovanie Veronica Fejer Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Best Western Plus Lakeside Hotel

8,9

Best Western Plus Lakeside Hotel

Ubytovanie (Hotel) Best Western Plus Lakeside Hotel. Hotel Best Western Plus Lakeside sa nachádza v meste Székesfehérvár a ponúka vám à la carte reštauráciu a fitnescentrum. Ubytovanie Best Western Plus Lakeside Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Budai Vendégház Panzió

8,9

Budai Vendégház Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Budai Vendégház Panzió. Penzión Budai Vendégház Panzió sa nachádza v meste Székesfehérvár a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, záhradou a spoločenskou... Ubytovanie Budai Vendégház Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Downtown Apartment

8,9

Downtown Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Downtown Apartment. Offering free WiFi and city views, Downtown Apartment is an accommodation set in Székesfehérvár. Ubytovanie Downtown Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Plaza Luxory Apartman

8,8

Plaza Luxory Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Plaza Luxory Apartman. Featuring free WiFi and air conditioning, Plaza Luxory Apartman is located in Székesfehérvár, 100 metres from Alba Plaza. Ubytovanie Plaza Luxory Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Boutique Hotel Szárcsa

8,8

Boutique Hotel Szárcsa

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Szárcsa. Boutique Hotel Szárcsa sa nachádza v Székesfehérvár a ponúka príjemnú reštauráciu, vnútorné a vonkajšie bazény, fitnescentrum a veľa aktivít pre deti. Ubytovanie Boutique Hotel Szárcsa sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Novotel Székesfehérvár

8,7

Novotel Székesfehérvár

Ubytovanie (Hotel) Novotel Székesfehérvár. Novotel Székesfehérvár je 4-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v centre mesta Székesfehérvár. Ubytovanie Novotel Székesfehérvár sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Magyar Király

8,7

Hotel Magyar Király

Ubytovanie (Hotel) Hotel Magyar Király. This elegant, classical-style hotel is located in the historic centre of Székesfehérvár. Ubytovanie Hotel Magyar Király sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Székesfehérvár Sport Hotel

8,2

Székesfehérvár Sport Hotel

Ubytovanie (Hotel) Székesfehérvár Sport Hotel. Situated in Székesfehérvár, 8 km from Bory Castle, Székesfehérvár Sport Hotel features accommodation with a shared lounge and free private parking. Ubytovanie Székesfehérvár Sport Hotel sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sempre Étterem És Panzió

8,2

Sempre Étterem És Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sempre Étterem És Panzió. With a restaurant and a bar, Sempre Étterem És Panzió provides free WiFi and is located in Székesfehérvár, 5 km from Bory Castle. Ubytovanie Sempre Étterem És Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Platan

8,1

Hotel Platan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Platan. Hotel Platan sa nachádza v meste Stoličný Belehrad, 10 minút chôdze od historického centra mesta a neďaleko diaľnice M7. Ubytovanie Hotel Platan sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Flamingó Panzió

8,1

Flamingó Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Flamingó Panzió. Featuring city views, Flamingó Panzió is located in Székesfehérvár, around 2 km from Bory Castle. Ubytovanie Flamingó Panzió sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Smart Rooms

7,9

Smart Rooms

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Smart Rooms. Ubytovacie zariadenie Smart Rooms sa nachádza v Székesfehérvári, 16 km od zámku Bory. K dispozícii je záhrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Smart Rooms sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Öreghegyi Bika Panzio

7,5

Öreghegyi Bika Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Öreghegyi Bika Panzio. Located in Székesfehérvár, just 3.6 km from Bory Castle, Öreghegyi Bika Panzio provides accommodation with a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Öreghegyi Bika Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panama Motel

6,9

Panama Motel

Ubytovanie (Bed and breakfast) Panama Motel. Motel Panama sa nachádza na okraji mesta Székesfehérvár, 2 km od diaľnice M7 a 13 km od jazera Velence. Ubytovanie Panama Motel sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Domino Panzió

6,3

Domino Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Domino Panzió. Offering free Wi-Fi and free parking, Domino Panzió is located in Székesfehérvár only 800 metres from Bory Castle. Ubytovanie Domino Panzió sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Öreg Szőlő Vendégház

5,5

Öreg Szőlő Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Öreg Szőlő Vendégház. Set in Őrhalmi Szőlők neighbourhood, Öreg Szőlő Vendégház is located in a quiet, residential area of Székesfehérvár. It offers air-conditioned rooms. Ubytovanie Öreg Szőlő Vendégház sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sóstó Apartman

Sóstó Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sóstó Apartman. Sóstó Apartman in Székesfehérvár offers accommodation with free WiFi, 5 km from Bory Castle. Ubytovanie Sóstó Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pe-Ki Apartman Székesfehérvár

Pe-Ki Apartman Székesfehérvár

Ubytovanie (Apartmán) Pe-Ki Apartman Székesfehérvár. Located in Székesfehérvár in the Fejer region, Pe-Ki Apartman Székesfehérvár features a patio and garden views. Ubytovanie Pe-Ki Apartman Székesfehérvár sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Teubel apartman 1.

Teubel apartman 1.

Ubytovanie (Apartmán) Teubel apartman 1.. Teubel apartman 1., a property with a garden, is set in Székesfehérvár, 3.2 km from Bory Castle. Ubytovanie Teubel apartman 1. sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vörösmarty tér Apartman

Vörösmarty tér Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Vörösmarty tér Apartman. Set in Székesfehérvár, within 5 km of Bory Castle, Vörösmarty tér Apartman offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytovanie Vörösmarty tér Apartman sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxurious Apartment

Luxurious Apartment

Ubytovanie (Privát) Luxurious Apartment. Luxurious Apartment is situated in Székesfehérvár. Free WiFi is available in the homestay, located 3.6 km from Bory Castle. Ubytovanie Luxurious Apartment sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Platán Vendégház

Platán Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Platán Vendégház. Platán Vendégház is situated in Székesfehérvár, 3.6 km from Bory Castle. Free WiFi is featured. At the guest house, the rooms come with a wardrobe. Ubytovanie Platán Vendégház sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Teubel apartman 2

Teubel apartman 2

Ubytovanie (Apartmán) Teubel apartman 2. Teubel apartman 2 offers accommodation in Székesfehérvár, 3.2 km from Bory Castle. Ubytovanie Teubel apartman 2 sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Patrik apartman

Patrik apartman

Ubytovanie (Apartmán) Patrik apartman. Situated in Székesfehérvár, within 4.4 km of Bory Castle, Patrik apartman offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Patrik apartman sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ÚJ APARTMAN: ingyen parkolás+bicajok @Királykút

ÚJ APARTMAN: ingyen parkolás+bicajok @Királykút

Ubytovanie (Apartmán) ÚJ APARTMAN: ingyen parkolás+bicajok @Királykút. Located in Székesfehérvár, just 3.2 km from Bory Castle, ÚJ APARTMAN: ingyen parkolás+bicajok @Királykút provides accommodation with free bikes and free... Ubytovanie ÚJ APARTMAN: ingyen parkolás+bicajok @Királykút sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bella Vendégház

Bella Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Bella Vendégház. Bella Vendégház is offering accommodation in Székesfehérvár. 2.3 km from Bory Castle, the guest house provides a garden and a terrace. Ubytovanie Bella Vendégház sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Petra

Hotel Petra

Ubytovanie (Motel) Hotel Petra. Hotel Petra so záhradou sa nachádza v meste Székesfehérvár, 9 km od hradu Bory. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Petra sa nachádza v meste Stoličný Belehrad (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Stoličný Belehrad

Mesto Stoličný Belehrad sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 28 hotelov a ubytovanie v meste Stoličný Belehrad.