Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ferdinandovac

V meste Ferdinandovac (Chorvátsko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Koprivnica-Križevci County

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Koprivnica-Križevci County

Kuća za odmor Mirna

10

Kuća za odmor Mirna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Mirna. Situated in Cepidlak, Kuća za odmor Mirna offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Kuća za odmor Mirna sa nachádza v meste Sveti Ivan Žabno (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN KOPRIVNICA

10

APARTMAN KOPRIVNICA

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN KOPRIVNICA. Set in Koprivnica, APARTMAN KOPRIVNICA offers accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 48 km from Varaždin. Ubytovanie APARTMAN KOPRIVNICA sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Malia

9,9

Apartment Malia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Malia. Boasting a bar, a garden, and barbecue facilities, Apartment Malia offers accommodation in Ðurđevac with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartment Malia sa nachádza v meste Ðurđevac (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN KOPRIVNICA ****

9,9

APARTMAN KOPRIVNICA ****

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN KOPRIVNICA ****. Situated in Koprivnica in the Koprivnica-Križevci County region, APARTMAN KOPRIVNICA **** features a patio and city views. Ubytovanie APARTMAN KOPRIVNICA **** sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Kalnik

9,9

Holiday Home Kalnik

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kalnik. Holiday Home Kalnik is situated in Kalnik and offers a bar and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Kalnik sa nachádza v meste Kalnik (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

studio apartman Kristina

9,8

studio apartman Kristina

Ubytovanie (Apartmán) studio apartman Kristina. Boasting a terrace, studio apartman Kristina features accommodation in Hlebine with free WiFi and garden views. Ubytovanie studio apartman Kristina sa nachádza v meste Hlebine (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Luka 10

9,8

Holiday Home Luka 10

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home Luka 10. Dovolenkový dom Luka 10 ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie v obci Kalnik. Ubytovanie Holiday Home Luka 10 sa nachádza v meste Kalnik (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Florek & Florica Apartment

9,8

Florek & Florica Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Florek & Florica Apartment. Ubytovanie Florek & Florica Apartment sa nachádza v meste Križevci a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Florek & Florica Apartment sa nachádza v meste Križevci (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Sunčano Selo

9,7

Guest House Sunčano Selo

Ubytovanie (Penzión) Guest House Sunčano Selo. Located in the village of Jagnjedovec, 7 km from Koprivnica, Guest House Sunčano Selo offers a seasonal outdoor pool and an on-site restaurant. Ubytovanie Guest House Sunčano Selo sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seoski turizam Rakić

9,7

Seoski turizam Rakić

Ubytovanie (Apartmány) Seoski turizam Rakić. Set in Križevci, Seoski turizam Rakić offers free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Seoski turizam Rakić sa nachádza v meste Križevci (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman kod Kraljevih

9,6

Apartman kod Kraljevih

Ubytovanie (Apartmán) Apartman kod Kraljevih. Apartman kod Kraljevih is located in Gola and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartman kod Kraljevih sa nachádza v meste Gola (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marbis

9,6

Apartmani Marbis

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marbis. Apartmány Marbis sa nachádzajú v centre mesta Koprivnica v severnom Chorvátsku. Ubytovanie Apartmani Marbis sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Breza

9,6

Kuća za odmor Breza

Ubytovanie (Vila) Kuća za odmor Breza. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Kuća za odmor Breza offers accommodation in Legrad with free WiFi and garden views. Ubytovanie Kuća za odmor Breza sa nachádza v meste Lazine (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country House Ivančan

9,5

Country House Ivančan

Ubytovanie (Bed and breakfast) Country House Ivančan. Dovolenkový dom Country House Ivančan sa nachádza priamo na brehu rieky Dráva, 4 km od centra mesta Molve a 48 km od mesta Zalakaroš. Ubytovanie Country House Ivančan sa nachádza v meste Molve (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Kapetanova Kuća

9,5

Guest House Kapetanova Kuća

Ubytovanie (Penzión) Guest House Kapetanova Kuća. Located in Križevci, Guest House Kapetanova Kuća features free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Guest House Kapetanova Kuća sa nachádza v meste Križevci (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dravski raj

9,5

Dravski raj

Ubytovanie (Vila) Dravski raj. Dravski raj is located in Ferdinandovac and offers free bikes and a terrace. Ubytovanie Dravski raj sa nachádza v meste Ðurđevac (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed&Breakfast Vinarija Coner

9,4

Bed&Breakfast Vinarija Coner

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Vinarija Coner. Ubytovanie Bed & Breakfast Vinarija Coner sa nachádza v obci Peščenik, 16 km od centra mesta Bjelovar. Ubytovanie Bed&Breakfast Vinarija Coner sa nachádza v meste Peščenik (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Labud

9,3

Apartment Labud

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Labud. Located in Legrad, Apartment Labud provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartment Labud sa nachádza v meste Legrad (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Camp Kuzminec

9,3

Camp Kuzminec

Ubytovanie (Kemping) Camp Kuzminec. Kemp Kuzminec sa nachádza v obci Kuzminec a ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami. Mesto Ludbreg je vzdialené 16 km. Ubytovanie Camp Kuzminec sa nachádza v meste Kuzminec (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Farmica

9,3

Farmica

Ubytovanie (Vidiecky dom) Farmica. Offering garden views, Farmica in Ðurđevac offers accommodation, free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, a garden and barbecue... Ubytovanie Farmica sa nachádza v meste Ðurđevac (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kopriva

9,2

Apartman Kopriva

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kopriva. Kopriva 3* is located in Koprivnica and offers free bikes, a garden and a terrace. The apartment features garden views and is 48 km from Varaždin. Ubytovanie Apartman Kopriva sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Zajec

9,2

Guest House Zajec

Ubytovanie (Penzión) Guest House Zajec. Located in Kuzminec, Guest House Zajec provides 4-star accommodation with private balconies. Ubytovanie Guest House Zajec sa nachádza v meste Kuzminec (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cecilia Koprivnica

9,1

Apartment Cecilia Koprivnica

Ubytovanie (Penzión) Apartment Cecilia Koprivnica. Apartment Cecilia Koprivnica in Koprivnica provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Cecilia Koprivnica sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Red Panthers

9

Studio apartman Red Panthers

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Red Panthers. Studio apartman Red Panthers is located in Ðurđevac. The property has city views. Ubytovanie Studio apartman Red Panthers sa nachádza v meste Ðurđevac (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mir

9

Mir

Ubytovanie (Apartmán) Mir. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Mir is located in Sveti Ivan Žabno. Ubytovanie Mir sa nachádza v meste Sveti Ivan Žabno (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

8,7

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

Ubytovanie (Privát) Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh. Featuring garden views, Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh in Koprivnica features accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country house Repaš 88

8,7

Country house Repaš 88

Ubytovanie (Vidiecky dom) Country house Repaš 88. Ubytovanie Country house Repaš 88 sa nachádza v meste Repaš. Ubytovanie Country house Repaš 88 sa nachádza v meste Molve (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Rooms Krizevci

8,6

Apartments & Rooms Krizevci

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Rooms Krizevci. Apartments & Rooms Križevci is situated in a complex property including a bar, a restaurant and a shop. Ubytovanie Apartments & Rooms Krizevci sa nachádza v meste Križevci (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel ZRINSKI

8,5

Hotel ZRINSKI

Ubytovanie (Hotel) Hotel ZRINSKI. Hotel ZRINSKI in Koprivnica provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Hotel ZRINSKI sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Tina

8,1

Apartman Tina

Ubytovanie (Motel) Apartman Tina. Situated in Ðurđevac, Apartman Tina has a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartman Tina sa nachádza v meste Ðurđevac (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Lepirac

7,8

Rooms Lepirac

Ubytovanie (Hostinec) Rooms Lepirac. Rooms Lepirac features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Kloštar Podravski. Ubytovanie Rooms Lepirac sa nachádza v meste Kloštar Podravski (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Picok

7,6

Hotel Picok

Ubytovanie (Hotel) Hotel Picok. Hotel Picok is located in the town of Đurđevac, in the close vicinity to the Old Town. Guests can relax in the spa or make use of the free Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Picok sa nachádza v meste Ðurđevac (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bijela kuća

7,3

Hotel Bijela kuća

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bijela kuća. Located in Koprivnica, Bijela kuća is an accommodation and catering facility, only few steps away from the main Rail Station and the main Bus Station. Ubytovanie Hotel Bijela kuća sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Podravina

6,7

Hotel Podravina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Podravina. This 3-star hotel located in Koprivnica’s centre offers an outdoor terrace, restaurant serving Croatian specialities and a 24-hour reception desk. Ubytovanie Hotel Podravina sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded Holiday Home in Đurđevac with Swimming Pool

Secluded Holiday Home in Đurđevac with Swimming Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded Holiday Home in Đurđevac with Swimming Pool. Secluded Holiday Home in Đurđevac with Swimming Pool is located in Ðurđevac. Ubytovanie Secluded Holiday Home in Đurđevac with Swimming Pool sa nachádza v meste Ðurđevac (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County).

Elegant Holiday Home in Đurđevac with Swimming Pool

Elegant Holiday Home in Đurđevac with Swimming Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Elegant Holiday Home in Đurđevac with Swimming Pool. Elegant Holiday Home in Đurđevac with Swimming Pool is situated in Ðurđevac. This holiday home offers barbecue facilities. Ubytovanie Elegant Holiday Home in Đurđevac with Swimming Pool sa nachádza v meste Ðurđevac (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County).

Apartman Mira

Apartman Mira

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mira. Apartman Mira is situated in Kalnik and offers a terrace. Guests may enjoy free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartman Mira sa nachádza v meste Kalnik (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno

Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno. Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno is set in Sveti Ivan Žabno. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno sa nachádza v meste Sveti Ivan Žabno (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grandma's house

Grandma's house

Ubytovanie (Apartmán) Grandma's house. Grandma's house is situated in Sveti Ivan Žabno and offers a terrace. Ubytovanie Grandma's house sa nachádza v meste Sveti Ivan Žabno (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County).

Holiday Home in Kalnik 36549

Holiday Home in Kalnik 36549

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home in Kalnik 36549. Located in Kalnik in the Koprivnica-Križevci County region, Holiday Home in Kalnik 36549 features a balcony. Ubytovanie Holiday Home in Kalnik 36549 sa nachádza v meste Kalnik (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Four Seasons****

Kuća za odmor Four Seasons****

Ubytovanie (Penzión) Kuća za odmor Four Seasons****. Situated in Legrad, Kuća za odmor Four Seasons**** has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Kuća za odmor Four Seasons**** sa nachádza v meste Legrad (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor MARIJANA

Kuća za odmor MARIJANA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor MARIJANA. This holiday home features a garden. The holiday home also includes 3 bathrooms. Kuća za odmor MARIJANA offers a terrace. Ubytovanie Kuća za odmor MARIJANA sa nachádza v meste (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno

Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno. Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno is set in Sveti Ivan Žabno and offers barbecue facilities. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno sa nachádza v meste Sveti Ivan Žabno (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Koliba Rustica

Koliba Rustica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Koliba Rustica. Located in Buzadovac, Koliba Rustica provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Koliba Rustica sa nachádza v meste Buzadovac (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 653 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mountain House BeLuNi

Mountain House BeLuNi

Ubytovanie (Horská chata) Mountain House BeLuNi. Situated in Ivanec Ludbreški in the Koprivnica-Križevci County region, Mountain House BeLuNi has a balcony. Ubytovanie Mountain House BeLuNi sa nachádza v meste Koprivnica-Križevci County (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Exotic Villa in Čepelovac with Swimming Pool

Exotic Villa in Čepelovac with Swimming Pool

Ubytovanie (Vila) Exotic Villa in Čepelovac with Swimming Pool. Exotic Villa in Čepelovac with Swimming Pool is set in Čepelovac. Ubytovanie Exotic Villa in Čepelovac with Swimming Pool sa nachádza v meste Čepelovac (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County).

Florek & Florica Room001

Florek & Florica Room001

Ubytovanie (Penzión) Florek & Florica Room001. Florek & Florica Room001 offers accommodation in Križevci. The guest house also features free WiFi and free private parking. Ubytovanie Florek & Florica Room001 sa nachádza v meste Križevci (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Gold

Vila Gold

Ubytovanie (Vila) Vila Gold. Vila Gold is located in Sveti Ivan Žabno and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a terrace. Ubytovanie Vila Gold sa nachádza v meste Sveti Ivan Žabno (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 522 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac

Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac. Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac is located in Ðurđevac. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac sa nachádza v meste Ðurđevac (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 695 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman 13

Apartman 13

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 13. Apartmán 13 sa nachádza v obci Križevci. Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartman 13 sa nachádza v meste Križevci (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman AMIGO

Apartman AMIGO

Ubytovanie (Apartmán) Apartman AMIGO. This apartment also has free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Apartman AMIGO offers a terrace. Ubytovanie Apartman AMIGO sa nachádza v meste (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)