Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Fülöpszállás

V meste Fülöpszállás (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Fülöpszállás

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Fülöpszállás

Biczó Csárda és Lovaspanzió

8,9

Biczó Csárda és Lovaspanzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Biczó Csárda és Lovaspanzió. Located in Fülöpszállás, Biczó Csárda és Lovaspanzió provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Biczó Csárda és Lovaspanzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kígyósi Csárda & Panzió

8,6

Kígyósi Csárda & Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kígyósi Csárda & Panzió. Set within the Kiskunsági National Park, in Fülöpszállás, Kígyósi Csárda & Panzió offers an à la carte restaurant and air-conditioned rooms. Ubytovanie Kígyósi Csárda & Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Simon tanya Vendégház

Simon tanya Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Simon tanya Vendégház. Simon tanya Vendégház is set in Fülöpszállás and offers a terrace. Ubytovanie Simon tanya Vendégház sa nachádza v meste Fülöpszállás (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Fülöpszállás

Mesto Fülöpszállás sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Fülöpszállás.