Hľadať

Ubytovanie

Bacs-Kiskun

V regióne Bacs-Kiskun (Maďarsko) máme celkom 297 hotelov a ubytovanie.

Pre región Bacs-Kiskun odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Kecskemét (54), Baja (35), Tiszakécske (21), Kiskunmajsa (16), Kiskőrös (14), Lajosmizse (11), Kalocsa (11), Kiskunhalas (9), Soltvadkert (8), Dávod (7). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Bacs-Kiskun

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Bacs-Kiskun

Thermal Forest Apartment

10

Thermal Forest Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Thermal Forest Apartment. Thermal Forest Apartment is situated in Kiskunhalas and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Thermal Forest Apartment sa nachádza v meste Kiskunhalas (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CC Apartment

10

CC Apartment

Ubytovanie (Apartmán) CC Apartment. Located in Kecskemét, this air-conditioned apartment features free WiFi. Guests benefit from two terraces. Free private parking is available on site. Ubytovanie CC Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvárosi Apartmanszálló - Kiskunfélegyháza

9,9

Belvárosi Apartmanszálló - Kiskunfélegyháza

Ubytovanie (Apartmány) Belvárosi Apartmanszálló - Kiskunfélegyháza. Located in Kiskunfélegyháza, 29 km from Kiskunmajsa, Belvárosi Apartmanszálló - Kiskunfélegyháza provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Belvárosi Apartmanszálló - Kiskunfélegyháza sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fenyő apartman

9,9

Fenyő apartman

Ubytovanie (Apartmán) Fenyő apartman. Located in Baja in the Bacs-Kiskun region, Fenyő apartman features a garden. Ubytovanie Fenyő apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Nyaraló

9,9

Napsugár Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Napsugár Nyaraló. Located in Tiszaalpár in the Bacs-Kiskun region, Napsugár Nyaraló features a balcony and garden views. Ubytovanie Napsugár Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tőserdő Kastély Üdülő

9,9

Tőserdő Kastély Üdülő

Ubytovanie (Vila) Tőserdő Kastély Üdülő. Tőserdő Kastély Üdülő is set in Lakitelek and offers a shared lounge, a garden and a tennis court. The accommodation is 49 km from Szolnok. Ubytovanie Tőserdő Kastély Üdülő sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szlavi Apartman

9,9

Szlavi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Szlavi Apartman. Offering a garden and terrace, the self-catering Szlavi Apartman is situated in Baja. Free WiFi is available. Ubytovanie Szlavi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sarkcsillag Vendégház

9,8

Sarkcsillag Vendégház

Ubytovanie (Privát) Sarkcsillag Vendégház. Sarkcsillag Vendégház is set in Kiskőrös and offers a garden and a terrace. This homestay offers free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Sarkcsillag Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ECOmfort Apartment

9,8

ECOmfort Apartment

Ubytovanie (Apartmán) ECOmfort Apartment. ECOmfort Apartment is located in Kecskemét. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie ECOmfort Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weninger Apartman Lakás

9,8

Weninger Apartman Lakás

Ubytovanie (Apartmán) Weninger Apartman Lakás. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Weninger Apartman Lakás is located in Kiskunhalas. Ubytovanie Weninger Apartman Lakás sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orsi Apartman Kecskemét

9,8

Orsi Apartman Kecskemét

Ubytovanie (Apartmán) Orsi Apartman Kecskemét. Offering free WiFi and garden views, Orsi Apartman Kecskemét is an accommodation situated in Kecskemét. Ubytovanie Orsi Apartman Kecskemét sa nachádza v meste Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Town VINTAGE Apartman

9,8

Old Town VINTAGE Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Old Town VINTAGE Apartman. Old Town VINTAGE Apartman is set in Kecskemét. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Cserkeszőlő is 43 km from the apartment. Ubytovanie Old Town VINTAGE Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

River Side Apatman

9,8

River Side Apatman

Ubytovanie (Apartmán) River Side Apatman. Situated in Kalocsa in the Bacs-Kiskun region, River Side Apatman has a garden. Ubytovanie River Side Apatman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Gólya Vendégház

9,8

Gólya Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Gólya Vendégház. Offering a garden and barbecue, Gólya Vendégház is set in Tiszaug, 12 km from Cserkeszőlő. Kecskemét is 28 km away. Ubytovanie Gólya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Judit Panzió Étterem

9,8

Judit Panzió Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Judit Panzió Étterem. Set in Hajós, 44 km from Szekszárd, Judit Panzió Étterem offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Judit Panzió Étterem sa nachádza v meste Hajós (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Samuel Sommer

9,8

Samuel Sommer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Samuel Sommer. Samuel Sommer is situated in Kiskunmajsa and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Samuel Sommer sa nachádza v meste Kiskunmajsa (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Happy Colours House

9,8

Happy Colours House

Ubytovanie (Apartmán) Happy Colours House. Set in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Happy Colours House has a garden. Ubytovanie Happy Colours House sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vass Bor Vendégház

9,8

Vass Bor Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Vass Bor Vendégház. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Vass Bor Vendégház is set in Kiskőrös. Ubytovanie Vass Bor Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kossuth Apartman Soltvadkert

9,7

Kossuth Apartman Soltvadkert

Ubytovanie (Apartmán) Kossuth Apartman Soltvadkert. Boasting a restaurant and a terrace, Kossuth Apartman Soltvadkert features accommodation in Soltvadkert with free WiFi and city views. Ubytovanie Kossuth Apartman Soltvadkert sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tanya Szálló

9,7

Tanya Szálló

Ubytovanie (Apartmány) Tanya Szálló. Set in Lajosmizse, 19 km from Kecskemét, Tanya Szálló offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Tanya Szálló sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gemenc Vendégház

9,7

Gemenc Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Gemenc Vendégház. Located in Hercegszántó, Gemenc Vendégház features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Gemenc Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Vidravar

9,7

Guest House Vidravar

Ubytovanie (Penzión) Guest House Vidravar. Guest House Vidravar offers accommodation in Tabdi. Some units feature a seating area to relax in after a busy day. Ubytovanie Guest House Vidravar sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Li-Di Apartman

9,7

Li-Di Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Li-Di Apartman. Located in Kalocsa in the Bacs-Kiskun region, Li-Di Apartman features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Li-Di Apartman sa nachádza v meste Kalocsa (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Központi apartman

9,7

Központi apartman

Ubytovanie (Apartmán) Központi apartman. Központi apartman is situated in Kiskunfélegyháza and offers a terrace. The air-conditioned accommodation is 32 km from Cserkeszőlő. Ubytovanie Központi apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weninger Apartmanok

9,7

Weninger Apartmanok

Ubytovanie (Apartmán) Weninger Apartmanok. Located in Kiskunhalas, 150 metres from the thermal bath, Weninger Apartmanok offers free bikes. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytovanie Weninger Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét

9,7

Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét

Ubytovanie (Apartmány) Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét. Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét is situated in Kecskemét. Complimentary WiFi and closed parking with camera surveillance are featured. Ubytovanie Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Füzesi Papa Vendégház

9,7

Füzesi Papa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Füzesi Papa Vendégház. Set in Harta, Füzesi Papa Vendégház features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Füzesi Papa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvárosi Deluxe Apartman

9,7

Belvárosi Deluxe Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Belvárosi Deluxe Apartman. Belvárosi Deluxe Apartman in Baja is set 200 metres from the historical downtown and the pedestrian area. Free WiFi access is available. Ubytovanie Belvárosi Deluxe Apartman sa nachádza v meste Baja (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Quiet Hom

9,7

Quiet Hom

Ubytovanie (Apartmán) Quiet Hom. Set in Kecskemét, Quiet Hom offers restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and room service. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Quiet Hom sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Town Apartman

9,7

Old Town Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Old Town Apartman. Situated in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Old Town Apartman has a terrace. Ubytovanie Old Town Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mediterrán Villa Kecskemét

9,7

Mediterrán Villa Kecskemét

Ubytovanie (Penzión) Mediterrán Villa Kecskemét. Located in Kecskemét, Mediterrán Villa Kecskemét features a garden. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie Mediterrán Villa Kecskemét sa nachádza v meste Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Walter Ranch

9,6

Walter Ranch

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Walter Ranch. Walter Ranch is situated in Kaskantyú and offers a shared lounge. Ubytovanie Walter Ranch sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vándor tanya

9,6

Vándor tanya

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Vándor tanya. Set in Ágasegyháza in the Bacs-Kiskun region, Vándor tanya offers accommodation with free WiFi and free private parking. The holiday home offers a terrace. Ubytovanie Vándor tanya sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bor- Vendégház

9,6

Bor- Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Bor- Vendégház. Bor- Vendégház features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Kiskőrös. Ubytovanie Bor- Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Lux Vendégház

9,6

Panoráma Lux Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Panoráma Lux Vendégház. Situated on the beachfront in Dunapataj and boasting a garden, Panoráma Lux Vendégház has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Panoráma Lux Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szerencsecsillag Vendégház

9,6

Szerencsecsillag Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szerencsecsillag Vendégház. Szerencsecsillag Vendégház in Kiskőrös provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Szerencsecsillag Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barack Thermal Resort Apartments

9,6

Barack Thermal Resort Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Barack Thermal Resort Apartments. Barack Thermal Resort Apartments offers modern apartments with air-conditioning, a spacious living room and kitchenette. Ubytovanie Barack Thermal Resort Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ciszterci Ház Baja

9,6

Ciszterci Ház Baja

Ubytovanie (Apartmány) Ciszterci Ház Baja. Featuring a garden with grill and free WiFi, Ciszterci Ház Baja offers accommodation in the heart of Baja. The property has shared kitchen and dining area. Ubytovanie Ciszterci Ház Baja sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tölgyfa Vendégház

9,6

Tölgyfa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tölgyfa Vendégház. Located in Kiskőrös, Tölgyfa Vendégház features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Tölgyfa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvárosi Luxus Apartman

9,6

Belvárosi Luxus Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Belvárosi Luxus Apartman. Set in Baja, Belvárosi Luxus Apartman offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Belvárosi Luxus Apartman sa nachádza v meste Baja (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csányi vendégház

9,5

Csányi vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Csányi vendégház. Situated in the town of Kiskunmajsa, on the ground floor and only 500 metres from the town centre, Csányi Vendégház offers self-catered accommodation, a... Ubytovanie Csányi vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alföldi Borok Háza

9,5

Alföldi Borok Háza

Ubytovanie (Penzión) Alföldi Borok Háza. Located in Kunfehértó, Alföldi Borok Háza features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Alföldi Borok Háza sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Duna-Lak Vendégház

9,5

Duna-Lak Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Duna-Lak Vendégház. Located in Apostag, 25 km from Harta, Duna-Lak Vendégház provides free bikes and free WiFi. Ubytovanie Duna-Lak Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Vendégház

9,5

Napsugár Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Napsugár Vendégház. Napsugár Vendégház in Kiskőrös, 800 metres from the centre and the thermal bath, offers you studios and apartments with free WiFi, a TV, air-conditioning... Ubytovanie Napsugár Vendégház sa nachádza v meste Kiskőrös (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Melody Apartman

9,5

Melody Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Melody Apartman. Set in Baja in the Bacs-Kiskun region, Melody Apartman has a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped... Ubytovanie Melody Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weninger Studio Apartman

9,5

Weninger Studio Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Weninger Studio Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Weninger Studio Apartman is located in Kiskunhalas. Ubytovanie Weninger Studio Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berger Pince-vendégház, Hajósi pincék

9,5

Berger Pince-vendégház, Hajósi pincék

Ubytovanie (Penzión) Berger Pince-vendégház, Hajósi pincék. Berger Pince-vendégház, Hajósi pincék has a bar, shared lounge, a garden and terrace in Hajósi Pincék. The guest house features family rooms. Ubytovanie Berger Pince-vendégház, Hajósi pincék sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Heffler-tanya

9,5

Heffler-tanya

Ubytovanie (Vidiecky dom) Heffler-tanya. Set in Madaras, Heffler-tanya offers free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Heffler-tanya sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fekete Lovastanya

9,5

Fekete Lovastanya

Ubytovanie (Apartmány) Fekete Lovastanya. Located in Kiskunfélegyháza, 32 km from Kiskunmajsa, Fekete Lovastanya provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Fekete Lovastanya sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Fortuna

9,5

Hotel Fortuna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Fortuna. Hotel Fortuna features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Dávod. The accommodation provides a sauna, free WiFi and family rooms. Ubytovanie Hotel Fortuna sa nachádza v meste Dávod (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frittmann Borászat és Panzió

9,5

Frittmann Borászat és Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Frittmann Borászat és Panzió. Featuring a garden and a terrace, Frittmann Borászat és Panzió is located in Soltvadkert. Free WiFi access is available. Ubytovanie Frittmann Borászat és Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách regiónu Bacs-Kiskun

Ubytovanie v mestách regiónu Bacs-Kiskun

Dovolenka a ubytovanie v regióne Bacs-Kiskun - Maďarsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 297 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Bacs-Kiskun.

Pre región Bacs-Kiskun odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Kecskemét (54), Baja (35), Tiszakécske (21), Kiskunmajsa (16), Kiskőrös (14), Lajosmizse (11), Kalocsa (11), Kiskunhalas (9), Soltvadkert (8), Dávod (7). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Bacs-Kiskun máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Thermal Forest Apartment (10*), CC Apartment (10*), Belvárosi Apartmanszálló - Kiskunfélegyháza (9,9*), Fenyő apartman (9,9*), Napsugár Nyaraló (9,9*), Tőserdő Kastély Üdülő (9,9*), Szlavi Apartman (9,9*), Sarkcsillag Vendégház (9,8*), ECOmfort Apartment (9,8*), Weninger Apartman Lakás (9,8*).

Región Bacs-Kiskun môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.