Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Soltvadkert

V meste Soltvadkert (Maďarsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Soltvadkert

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Soltvadkert

Kossuth Apartman Soltvadkert

9,7

Kossuth Apartman Soltvadkert

Ubytovanie (Apartmán) Kossuth Apartman Soltvadkert. Boasting a restaurant and a terrace, Kossuth Apartman Soltvadkert features accommodation in Soltvadkert with free WiFi and city views. Ubytovanie Kossuth Apartman Soltvadkert sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frittmann Borászat és Panzió

9,5

Frittmann Borászat és Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Frittmann Borászat és Panzió. Featuring a garden and a terrace, Frittmann Borászat és Panzió is located in Soltvadkert. Free WiFi access is available. Ubytovanie Frittmann Borászat és Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nádas Apartman

8,5

Nádas Apartman

Ubytovanie (Penzión) Nádas Apartman. Nádas Apartman features a garden, BBQ facilities and terrace in Soltvadkert. Ubytovanie Nádas Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pingpong Apartman

8,1

Pingpong Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Pingpong Apartman. Pingpong Apartman is set in Soltvadkert and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Pingpong Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Öreg-Tó Panzió

8,1

Öreg-Tó Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Öreg-Tó Panzió. Situated in Soltvadkert, 30 km from Kiskunmajsa, Öreg-Tó Panzió features a garden and free WiFi. Ubytovanie Öreg-Tó Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amira apartman

Amira apartman

Ubytovanie (Apartmán) Amira apartman. Amira apartman is set in Soltvadkert and offers a terrace. Ubytovanie Amira apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Soltvadkert Luxus Szállás

Soltvadkert Luxus Szállás

Ubytovanie (Apartmán) Soltvadkert Luxus Szállás. Set in Soltvadkert in the Bacs-Kiskun region, Soltvadkert Luxus Szállás has a terrace. Ubytovanie Soltvadkert Luxus Szállás sa nachádza v meste Soltvadkert (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

AGARDI

AGARDI

Ubytovanie (Privát) AGARDI. Located in Soltvadkert in the Bacs-Kiskun region, AGARDI provides accommodation with free private parking. Ubytovanie AGARDI sa nachádza v meste Soltvadkert (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Soltvadkert

Mesto Soltvadkert sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Soltvadkert.