Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kecskemét

V meste Kecskemét (Maďarsko) máme celkom 54 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kecskemét

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kecskemét

CC Apartment

10

CC Apartment

Ubytovanie (Apartmán) CC Apartment. Located in Kecskemét, this air-conditioned apartment features free WiFi. Guests benefit from two terraces. Free private parking is available on site. Ubytovanie CC Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ECOmfort Apartment

9,8

ECOmfort Apartment

Ubytovanie (Apartmán) ECOmfort Apartment. ECOmfort Apartment is located in Kecskemét. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie ECOmfort Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orsi Apartman Kecskemét

9,8

Orsi Apartman Kecskemét

Ubytovanie (Apartmán) Orsi Apartman Kecskemét. Offering free WiFi and garden views, Orsi Apartman Kecskemét is an accommodation situated in Kecskemét. Ubytovanie Orsi Apartman Kecskemét sa nachádza v meste Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Town VINTAGE Apartman

9,8

Old Town VINTAGE Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Old Town VINTAGE Apartman. Old Town VINTAGE Apartman is set in Kecskemét. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Cserkeszőlő is 43 km from the apartment. Ubytovanie Old Town VINTAGE Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Happy Colours House

9,8

Happy Colours House

Ubytovanie (Apartmán) Happy Colours House. Set in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Happy Colours House has a garden. Ubytovanie Happy Colours House sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét

9,7

Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét

Ubytovanie (Apartmány) Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét. Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét is situated in Kecskemét. Complimentary WiFi and closed parking with camera surveillance are featured. Ubytovanie Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Quiet Hom

9,7

Quiet Hom

Ubytovanie (Apartmán) Quiet Hom. Set in Kecskemét, Quiet Hom offers restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and room service. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Quiet Hom sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Town Apartman

9,7

Old Town Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Old Town Apartman. Situated in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Old Town Apartman has a terrace. Ubytovanie Old Town Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mediterrán Villa Kecskemét

9,7

Mediterrán Villa Kecskemét

Ubytovanie (Penzión) Mediterrán Villa Kecskemét. Located in Kecskemét, Mediterrán Villa Kecskemét features a garden. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie Mediterrán Villa Kecskemét sa nachádza v meste Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvárosi Stúdió Apartman

9,4

Belvárosi Stúdió Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Belvárosi Stúdió Apartman. Set in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Belvárosi Stúdió Apartman has a balcony. Ubytovanie Belvárosi Stúdió Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fábián Panzió

9,4

Fábián Panzió

Ubytovanie (Penzión) Fábián Panzió. Situated in the town of Kecskemét and only 200 metres from the Main Square, Fábián Panzió offers accommodation in the Mediterranean style, rooms with a... Ubytovanie Fábián Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique Hotel Center

9,3

Boutique Hotel Center

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Center. Boutique Hotel Center features accommodation in Kecskemét. All rooms boast a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Boutique Hotel Center sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liszt Ferenc Apartments

9,3

Liszt Ferenc Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Liszt Ferenc Apartments. Located in Kecskemét, 42 km from Cserkeszőlő, Liszt Ferenc Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Liszt Ferenc Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mediterrán Vendégház

9,2

Mediterrán Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mediterrán Vendégház. Ubytovanie Mediterrán Vendégház sa nachádza 200 metrov od centra mesta Kecskemét a ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovanie a záhradu. Ubytovanie Mediterrán Vendégház sa nachádza v meste Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Talizmán

9,2

Hotel Talizmán

Ubytovanie (Hotel) Hotel Talizmán. Hotel Talizmán in the centre of Kecskemét offers air-conditioned en-suite rooms with free WiFi and cable TV. Some rooms also come with a balcony. Ubytovanie Hotel Talizmán sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Royal Apartment 2

9,1

Royal Apartment 2

Ubytovanie (Privát) Royal Apartment 2. Set in Kecskemét, 45 km from Cserkeszőlő, Royal Apartment 2 offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Royal Apartment 2 sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Central

9,1

Hotel Central

Ubytovanie (Hotel) Hotel Central. Hotel Central is located in Kecskemét. The air-conditioned rooms provide a city view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytovanie Hotel Central sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Royal Apartment Kecskemét

9,1

Royal Apartment Kecskemét

Ubytovanie (Apartmány) Royal Apartment Kecskemét. Easily reachable from the M5 highway, Royal Apartment Kecskemét is located 1 km from the centre of the city. Ubytovanie Royal Apartment Kecskemét sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel és Konferenciaközpont

8,9

Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel és Konferenciaközpont

Ubytovanie (Hotel) Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel és Konferenciaközpont. Four Points by Sheraton Kecskemét sa nachádza 15 minút pešo od centra. Ubytovanie Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel és Konferenciaközpont sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barokk Antik Panzió

8,7

Barokk Antik Panzió

Ubytovanie (Penzión) Barokk Antik Panzió. Located in the centre of Kecskemét, Barokk Antik Panzió offers a garden with barbecue facilities. Ubytovanie Barokk Antik Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kazinczy Apartment

8,6

Kazinczy Apartment

Ubytovanie (Penzión) Kazinczy Apartment. Set in Kecskemét, Kazinczy Apartment offers a garden. Ubytovanie Kazinczy Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gokart Hotel

8,5

Gokart Hotel

Ubytovanie (Hotel) Gokart Hotel. Hotel Gokart v meste Kecskemét vám ponúka ubytovanie v moderne zariadených izbách s TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Gokart Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aranyhomok Business City-Wellness-Hotel

8,5

Aranyhomok Business City-Wellness-Hotel

Ubytovanie (Hotel) Aranyhomok Business City-Wellness-Hotel. Tento moderný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza na hlavnom námestí v meste Kecskemét. Ponúka reštauráciu a wellness centrum s krytým bazénom. Ubytovanie Aranyhomok Business City-Wellness-Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrál Motel

8,5

Centrál Motel

Ubytovanie (Motel) Centrál Motel. The Centrál Panzió is a 6-minute drive from the M5 Motorway and situated 200 metres from the centre of Kecskemét. Ubytovanie Centrál Motel sa nachádza v meste Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bajor Panzió

8,2

Bajor Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bajor Panzió. Offering rooms with free Wi-Fi on the peaceful outskirts of Kecskemét, Bajor Panzió has a restaurant serving Hungarian and Bavarian specialities, as well... Ubytovanie Bajor Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Park Vendégház

8,2

Park Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Park Vendégház. Park Vendégház is set in Kecskemét, 750 metres from Cifrapalota, the iconinc Art Nouveau building. Ubytovanie Park Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napfény Pihenő és Rendezvényház

8,2

Napfény Pihenő és Rendezvényház

Ubytovanie (Penzión) Napfény Pihenő és Rendezvényház. Situated in Kecskemét, 38 km from Cserkeszőlő, Napfény Pihenő és Rendezvényház boasts air-conditioned rooms with free WiFi. Ubytovanie Napfény Pihenő és Rendezvényház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Uno

8,1

Hotel Uno

Ubytovanie (Hotel) Hotel Uno. Hotel Uno is centrally located in Kecskemét. It offers compact accommodation with cable TV, free Wi-Fi and free private parking. Free bikes are available. Ubytovanie Hotel Uno sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csalánosi Vendégház

8,1

Csalánosi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Csalánosi Vendégház. Set in Kecskemét, Csalánosi Vendégház features a garden. Ubytovanie Csalánosi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Cifra Motel

7,9

Cifra Motel

Ubytovanie (Nízkorozpočtový hotel) Cifra Motel. Cifra Motel features accommodation in Kecskemét. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Cifra Motel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sport Hotel

7,8

Sport Hotel

Ubytovanie (Hotel) Sport Hotel. Hotel Sport sa nachádza v meste Kecskemét, len 2,5 km od diaľnice M5 a 2 km od centra. Ubytovanie Sport Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Három Gúnár

7,8

Hotel Három Gúnár

Ubytovanie (Hotel) Hotel Három Gúnár. Situated in the heart of Kecskemét, Hotel Három Gúnár offers rooms with free Wi-Fi and cable TV, just a 2-minute walk from the Katona József Theatre. Ubytovanie Hotel Három Gúnár sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Granada Conference, Wellness and Sport Hotel

7,8

Granada Conference, Wellness and Sport Hotel

Ubytovanie (Hotel) Granada Conference, Wellness and Sport Hotel. Hotel sa nachádza vo štvrti Kadafalva na západe mesta Kecskemét, 7 km od centra. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a raňajkový bufet. Ubytovanie Granada Conference, Wellness and Sport Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension szálló és Kemping

7,8

Pension szálló és Kemping

Ubytovanie (Hostel) Pension szálló és Kemping. Set in Kecskemét, Pension szálló és Kemping offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Pension szálló és Kemping sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kecskemét Guesthouse

7,7

Kecskemét Guesthouse

Ubytovanie (Penzión) Kecskemét Guesthouse. Situated a 6-minute drive from the M5 motorway and within 2 km from the centre of Kecskemét, Kecskemét Guesthouse offers contemporary designed... Ubytovanie Kecskemét Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lánchíd Szálló

7,5

Lánchíd Szálló

Ubytovanie (Hostinec) Lánchíd Szálló. Lánchíd Szálló is located in Kecskemét. Among the facilities at this property are a 24-hour front desk and a shared kitchen, along with free WiFi... Ubytovanie Lánchíd Szálló sa nachádza v meste Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Juniperus Park Hotel Kecskemét

7,4

Juniperus Park Hotel Kecskemét

Ubytovanie (Hotel) Juniperus Park Hotel Kecskemét. Juniperus Park Hotel Kecskemét is located near the M5 motorway and the Mercedes Benz Factory close to the centre of Kecskemét. Ubytovanie Juniperus Park Hotel Kecskemét sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orsi Apartman / vendegház

7,2

Orsi Apartman / vendegház

Ubytovanie (Apartmány) Orsi Apartman / vendegház. Set in Kecskemét, Orsi vendegház provides a garden. All rooms feature a TV with satellite channels and a shared bathroom. Ubytovanie Orsi Apartman / vendegház sa nachádza v meste Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Véndiófa Szálláshely

6,8

Véndiófa Szálláshely

Ubytovanie (Penzión) Véndiófa Szálláshely. Offering an à la carte restaurant with a bar, Véndiófa Szálláshely is located in Kecskemét. It also features a 24-hour reception and free WiFi. Ubytovanie Véndiófa Szálláshely sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apollo Hotel

6,8

Apollo Hotel

Ubytovanie (Hotel) Apollo Hotel. Located in a quiet street in the centre of Kecskemét, 800 metres from the train station, Apollo Hotel offers free Wi-Fi and free parking. Ubytovanie Apollo Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elizabeth Garden Studio Apartment

Elizabeth Garden Studio Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Elizabeth Garden Studio Apartment. Set in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Elizabeth Garden Studio Apartment features a balcony and garden views. Ubytovanie Elizabeth Garden Studio Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Piccolo Apartman Kecskemét

Piccolo Apartman Kecskemét

Ubytovanie (Apartmán) Piccolo Apartman Kecskemét. Piccolo Apartman Kecskemét is set in Kecskemét. The air-conditioned accommodation is 43 km from Cserkeszőlő. Ubytovanie Piccolo Apartman Kecskemét sa nachádza v meste Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ambiente Apartment

Ambiente Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Ambiente Apartment. Ambiente Apartment is located in Kecskemét. This apartment features free WiFi, a garden, as well as a terrace. Ubytovanie Ambiente Apartment sa nachádza v meste Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aura panzió

Aura panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Aura panzió. Located in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Aura panzió features a garden. Ubytovanie Aura panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aura Apartman

Aura Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aura Apartman. Aura Apartman is situated in Kecskemét. Cserkeszőlő is 41 km from the apartment. Ubytovanie Aura Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ádám Guesthouse I.

Ádám Guesthouse I.

Ubytovanie (Apartmán) Ádám Guesthouse I.. Located in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Ádám Guesthouse I. Has a balcony. Ubytovanie Ádám Guesthouse I. sa nachádza v meste Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stúdió Apartman

Stúdió Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Stúdió Apartman. Stúdió Apartman is located in Kecskemét and offers a garden and a terrace. The property features garden views and is 49 km from Cserkeszőlő. Ubytovanie Stúdió Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rávágy apartman

Rávágy apartman

Ubytovanie (Apartmán) Rávágy apartman. Rávágy apartman is situated in Kecskemét. This apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Rávágy apartman sa nachádza v meste Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny Loft Kecskemét

Sunny Loft Kecskemét

Ubytovanie (Apartmán) Sunny Loft Kecskemét. Sunny Loft Kecskemét is located in Kecskemét. This apartment also features free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Sunny Loft Kecskemét sa nachádza v meste Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy apartment in the heart of Kecskemet

Cozy apartment in the heart of Kecskemet

Ubytovanie (Apartmán) Cozy apartment in the heart of Kecskemet. Meghitt, kis apartman Kecskemét szívében is situated in Kecskemét. Guests have access to free WiFi. The apartment is equipped with a flat-screen TV. Ubytovanie Cozy apartment in the heart of Kecskemet sa nachádza v meste Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szent Erzsébet Apartmanház

Szent Erzsébet Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Szent Erzsébet Apartmanház. Located in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Szent Erzsébet Apartmanház has a garden. Ubytovanie Szent Erzsébet Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kecskemét

Mesto Kecskemét sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 54 hotelov a ubytovanie v meste Kecskemét.