Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kiskőrös

V meste Kiskőrös (Maďarsko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kiskőrös

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kiskőrös

Sarkcsillag Vendégház

9,8

Sarkcsillag Vendégház

Ubytovanie (Privát) Sarkcsillag Vendégház. Sarkcsillag Vendégház is set in Kiskőrös and offers a garden and a terrace. This homestay offers free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Sarkcsillag Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vass Bor Vendégház

9,8

Vass Bor Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Vass Bor Vendégház. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Vass Bor Vendégház is set in Kiskőrös. Ubytovanie Vass Bor Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bor- Vendégház

9,6

Bor- Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Bor- Vendégház. Bor- Vendégház features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Kiskőrös. Ubytovanie Bor- Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szerencsecsillag Vendégház

9,6

Szerencsecsillag Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szerencsecsillag Vendégház. Szerencsecsillag Vendégház in Kiskőrös provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Szerencsecsillag Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tölgyfa Vendégház

9,6

Tölgyfa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tölgyfa Vendégház. Located in Kiskőrös, Tölgyfa Vendégház features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Tölgyfa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Vendégház

9,5

Napsugár Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Napsugár Vendégház. Napsugár Vendégház in Kiskőrös, 800 metres from the centre and the thermal bath, offers you studios and apartments with free WiFi, a TV, air-conditioning... Ubytovanie Napsugár Vendégház sa nachádza v meste Kiskőrös (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petra Apartman

9,5

Petra Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Petra Apartman. Petra Apartman offers accommodation 3-minutes walking distance from the thermal bath in Kiskőrös. Ubytovanie Petra Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Madácsi Vendégház

9,2

Madácsi Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Madácsi Vendégház. Located in Kiskőrös in the Bacs-Kiskun region, Madácsi Vendégház provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Madácsi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo

8,3

Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo. Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo is located in Kiskőrös, 800 metres from the city centre, and offers free access to a spa centre, a swimming pool,... Ubytovanie Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo sa nachádza v meste Kiskőrös (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Medici Vendégház

8,3

Villa Medici Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Villa Medici Vendégház. Situated in Kiskőrös, Villa Medici Vendégház has free bikes, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Villa Medici Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vinum Hotel

8,2

Vinum Hotel

Ubytovanie (Hotel) Vinum Hotel. Offering free access to an indoor pool and a sauna, as well as free WiFi in all areas, Vinum Hotel is located in Kiskőrös, within 2 km from the train... Ubytovanie Vinum Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kőrös Hotel

8

Kőrös Hotel

Ubytovanie (Hotel) Kőrös Hotel. Located in Kiskőrös, Kőrös Hotel provides a terrace. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie Kőrös Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bettina Vendégház

Bettina Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Bettina Vendégház. Located in Kiskőrös in the Bacs-Kiskun region, Bettina Vendégház features a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Bettina Vendégház sa nachádza v meste Kiskőrös (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petőfi Vendégház

Petőfi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Petőfi Vendégház. Set in Kiskőrös, Petőfi Vendégház provides a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Petőfi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kiskőrös

Mesto Kiskőrös sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Kiskőrös.