Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lajosmizse

V meste Lajosmizse (Maďarsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lajosmizse

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lajosmizse

Tanya Szálló

9,7

Tanya Szálló

Ubytovanie (Apartmány) Tanya Szálló. Set in Lajosmizse, 19 km from Kecskemét, Tanya Szálló offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Tanya Szálló sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Vadvirágos Vendégház

9,1

Vadvirágos Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vadvirágos Vendégház. Situated in Lajosmizse, Vadvirágos Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Vadvirágos Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar

8,8

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar

Ubytovanie (Hotel) Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar. Featuring an outdoor pool, a sauna, a hot tub and rooms with minibar, Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar is 2 km from the exit of the M5 motorway at... Ubytovanie Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Ida panzió

8,5

Ida panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ida panzió. Situated in Lajosmizse, 18 km from Kecskemét, Ida panzió features a garden and free WiFi. A terrace is available for guests at the bed and breakfast to... Ubytovanie Ida panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Mizse Motel

8,5

Mizse Motel

Ubytovanie (Motel) Mizse Motel. The design Mizse Motel is set in Lajosmizse, right next to the M5 Motorway. Ubytovanie Mizse Motel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Dechy Lovastanya

8,4

Dechy Lovastanya

Ubytovanie (Penzión) Dechy Lovastanya. Dechy Lovastanya has a restaurant, free bikes, a shared lounge and garden in Lajosmizse. Ubytovanie Dechy Lovastanya sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Károly Vadászkastély

8

Károly Vadászkastély

Ubytovanie (Penzión) Károly Vadászkastély. Located in Lajosmizse, Károly Vadászkastély provides a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Károly Vadászkastély sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Liza Aqua & Conference Hotel és Fehér Akác Csárda

7,8

Liza Aqua & Conference Hotel és Fehér Akác Csárda

Ubytovanie (Hotel) Liza Aqua & Conference Hotel és Fehér Akác Csárda. Featuring a wellness area with a free Finnish sauna, infrared cabin and hot tub, Liza Aqua & Conference Hotel enjoys a quiet location off the M5 motorway... Ubytovanie Liza Aqua & Conference Hotel és Fehér Akác Csárda sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Akácliget Vendégház

Akácliget Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Akácliget Vendégház. Located in Lajosmizse, Akácliget Vendégház features a seasonal outdoor swimming pool, shared lounge, garden, and free WiFi. Ubytovanie Akácliget Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Mizse Tanya

Mizse Tanya

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mizse Tanya. Mizse Tanya is set in Lajosmizse and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Mizse Tanya sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Pozsár Horgász és Vendégház

Pozsár Horgász és Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pozsár Horgász és Vendégház. Located in Lajosmizse, this holiday home features a terrace facing the fishing lake and the 10-hectare park. Ubytovanie Pozsár Horgász és Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Ubytovanie v meste Lajosmizse

Mesto Lajosmizse sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Lajosmizse.