Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tiszaug

V meste Tiszaug (Maďarsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tiszaug

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tiszaug

Gólya Vendégház

9,8

Gólya Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Gólya Vendégház. Offering a garden and barbecue, Gólya Vendégház is set in Tiszaug, 12 km from Cserkeszőlő. Kecskemét is 28 km away. Ubytovanie Gólya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Club Hotel Pegasus

8,5

Club Hotel Pegasus

Ubytovanie (Hotel) Club Hotel Pegasus. Hotel Club Pegasus ponúka vonkajší bazén s toboganmi a vlastnou bowlingovou dráhou. Ubytovanie Club Hotel Pegasus sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Tisza úszóház (Tiszaug)

Tisza úszóház (Tiszaug)

Ubytovanie (Botel) Tisza úszóház (Tiszaug). Situated in Tiszaug in the Bacs-Kiskun region, Tisza úszóház (Tiszaug) features accommodation with free private parking. Ubytovanie Tisza úszóház (Tiszaug) sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Békás nyaraló

Békás nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Békás nyaraló. Békás nyaraló is located in Tiszaug and offers a shared lounge, a garden and water sports facilities. Ubytovanie Békás nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tiszaug Apartman

Tiszaug Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tiszaug Apartman. Located in Tiszaug in the Bacs-Kiskun region, Tiszaug Apartman has a garden. This apartment provides a terrace. Ubytovanie Tiszaug Apartman sa nachádza v meste Tiszaug (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Tiszaug

Mesto Tiszaug sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Tiszaug.