Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gabonjin

V meste Gabonjin (Chorvátsko) máme celkom 28 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gabonjin

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gabonjin

Holiday House Fanuko

9,8

Holiday House Fanuko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Fanuko. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday House Fanuko is set in Gabonjin. Ubytovanie Holiday House Fanuko sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment in Gabonjin

9,6

Studio Apartment in Gabonjin

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment in Gabonjin. Štúdiový apartmán in Gabonjin sa nachádza v meste Gabonjin. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Studio Apartment in Gabonjin sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Drpic

9,5

Apartments Drpic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Drpic. Apartmány Drpic ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Gabonjin. Využívať v nich môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Drpic sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pepper

9,2

Pepper

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pepper. Pepper is situated in Gabonjin and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a terrace. Ubytovanie Pepper sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Tri palme

8,8

Apartman Tri palme

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tri palme. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Tri palme is located in Gabonjin. Ubytovanie Apartman Tri palme sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Josip Brusic

8,3

Apartment Josip Brusic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Josip Brusic. Located in Gabonjin, Apartment Josip Brusic offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Apartment Josip Brusic sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Edi

8,1

Edi

Ubytovanie (Apartmán) Edi. Apartmán Edi s terasou a výhľadom na okolité hory sa nachádza v letovisku Gabonjin na ostrove Krk. Ubytovanie Edi sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sv. Petar - Krk

7

Villa Sv. Petar - Krk

Ubytovanie (Vila) Villa Sv. Petar - Krk. Vila Sv. Petar - Krk sa nachádza v obci Gabonjin a ponúka vonkajší bazén. K dispozícii je klimatizácia a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Sv. Petar - Krk sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 237 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Aphrodite

Villa Aphrodite

Ubytovanie (Vila) Villa Aphrodite. Villa Aphrodite is set in Gabonjin and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a shared lounge. Ubytovanie Villa Aphrodite sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Marina

Marina

Ubytovanie (Apartmán) Marina. Marina is located in Gabonjin. Guests may enjoy free WiFi. The apartment also has 2 bathrooms. Ubytovanie Marina sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Anty

Holiday home Anty

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Anty. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Anty sa nachádza v meste Gabonjin. Ponúka stravovanie s vlastným stravovaním s terasou, bezplatné Wi-Fi a vonkajší... Ubytovanie Holiday home Anty sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 279 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Adelka 1

Studio Adelka 1

Ubytovanie (Apartmán) Studio Adelka 1. Studio Adelka 1 is set in Gabonjin. Complimentary WiFi is offered. The apartment also comes with 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Studio Adelka 1 sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gabonjin 2

Apartment Gabonjin 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gabonjin 2. Apartmán Gabonjin 2 sa nachádza v obci Gabonjin, 32 km od Opatije a 26 km od Rijeky. Ponúka terasu a bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste. Ubytovanie Apartment Gabonjin 2 sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lavanda

Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Lavanda. Boasting an outdoor pool and garden views, Lavanda is situated in Gabonjin. Ubytovanie Lavanda sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Gabonjin Cr

Holiday home Gabonjin Cr

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Gabonjin Cr. Located in Gabonjin, Holiday home Gabonjin Cr offers accommodation with a private pool. This property offers access to ping-pong and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Gabonjin Cr sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 338 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Gabonjin

Two-Bedroom Holiday Home in Gabonjin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Gabonjin. Two-Bedroom Holiday Home in Gabonjin is set in Gabonjin and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Gabonjin sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 238 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Traditional holiday house with old tavern and ethnographic collection

Traditional holiday house with old tavern and ethnographic collection

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Traditional holiday house with old tavern and ethnographic collection. Situated in Gabonjin in the Krk Island region, Old Tavern-Ethnographic collection has a balcony. Ubytovanie Traditional holiday house with old tavern and ethnographic collection sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Richter

Apartments Richter

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Richter. Situated in Gabonjin, Apartments Richter features accommodation with an outdoor pool, free WiFi, a restaurant and a garden. Ubytovanie Apartments Richter sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Roko

Apartment Roko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Roko. Situated in Gabonjin in the Krk Island region, Apartment Roko features a balcony. Ubytovanie Apartment Roko sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maria Insel Krk

Villa Maria Insel Krk

Ubytovanie (Vila) Villa Maria Insel Krk. Set in Gabonjin, Villa Maria Insel Krk offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Maria Insel Krk sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 230 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Gabonjin III

Holiday home Gabonjin III

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Gabonjin III. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Gabonjin III is situated in Gabonjin. Ubytovanie Holiday home Gabonjin III sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Gabonjin

One-Bedroom Apartment in Gabonjin

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Gabonjin. Tento apartmán s 1 spálňou sa nachádza v meste Gabonjin. Počas pobytu môžu hostia využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Gabonjin sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Matko

Apartman Matko

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Matko. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Matko is set in Gabonjin. Ubytovanie Apartman Matko sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gabonjin 1

Apartment Gabonjin 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gabonjin 1. Apartment Gabonjin 1 is set in Gabonjin. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Gabonjin 1 sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Gabonjin/Insel Krk 12986

Holiday home in Gabonjin/Insel Krk 12986

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Gabonjin/Insel Krk 12986. Holiday home in Gabonjin/Insel Krk 12986 is set in Gabonjin. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Holiday home in Gabonjin/Insel Krk 12986 sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Gabonjin

One-Bedroom Apartment in Gabonjin

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Gabonjin. Tento apartmán s 1 spálňou sa nachádza v meste Gabonjin a ponúka vstup do kompletne vybavenej kuchyne. Apartmán má 1 spálňu a obývaciu izbu s TV. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Gabonjin sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Calma, recharge your body and mind

Villa Calma, recharge your body and mind

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Calma, recharge your body and mind. Villa Calma, recharge your body and mind is situated in Gabonjin and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Villa Calma, recharge your body and mind sa nachádza v meste Gabonjin (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 254 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Gabonjin

Mesto Gabonjin sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 28 hotelov a ubytovanie v meste Gabonjin.