Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gornji Mihaljevec

V meste Gornji Mihaljevec (Chorvátsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gornji Mihaljevec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gornji Mihaljevec

Gran Vista Holiday Home

9,9

Gran Vista Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gran Vista Holiday Home. Gran Vista Holiday Home is set in Gornji Mihaljevec and offers free bikes, a bar and a terrace. Ubytovanie Gran Vista Holiday Home sa nachádza v meste Gornji Mihaljevec (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bella Vita

9,5

Holiday Home Bella Vita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bella Vita. Boasting a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Holiday Home Bella Vita features accommodation in Gornji Mihaljevec with free WiFi... Ubytovanie Holiday Home Bella Vita sa nachádza v meste Gornji Mihaljevec (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Dragoslavec

Three-Bedroom Holiday Home in Dragoslavec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Dragoslavec. Set in Gornji Mihaljevec, Three-Bedroom Holiday Home in Dragoslavec offers a private pool. The air-conditioned accommodation is 46 km from Bad Radkersburg. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Dragoslavec sa nachádza v meste Gornji Mihaljevec (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 226 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Gornji Mihaljevec

Mesto Gornji Mihaljevec sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Gornji Mihaljevec.