Hľadať

Ubytovanie

Međimurje County

V regióne Međimurje County (Chorvátsko) máme celkom 93 hotelov a ubytovanie.

Pre región Međimurje County odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Sveti Martin na Muri (30), Čakovec (16), Štrigova (8), Prelog (6), Selnica (4), Mala Subotica (3), Gornji Mihaljevec (3), Praporčan (3), Grkavešćak (3), Lopatinec (2). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Međimurje County

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Međimurje County

Holiday Home Medimurski Ceker

10

Holiday Home Medimurski Ceker

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Medimurski Ceker. Featuring a garden with a barbecue, Holiday Home Med‘imurski Ceker is a detached holiday home situated in Sveti Martin na Muri. Ubytovanie Holiday Home Medimurski Ceker sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sandra Toplice Sveti Martin

10

Apartment Sandra Toplice Sveti Martin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sandra Toplice Sveti Martin. Set just 300 metres from Sveti Martin Thermal Spa, Apartment Sandra Toplice Sveti Martin offers accommodation in Sveti Martin na Muri with access to a... Ubytovanie Apartment Sandra Toplice Sveti Martin sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vesna Toplice Sveti Martin

10

Apartment Vesna Toplice Sveti Martin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vesna Toplice Sveti Martin. Apartment Vesna Toplice Sveti Martin is located in Grkavešćak and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie Apartment Vesna Toplice Sveti Martin sa nachádza v meste Grkavešćak (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

“Residence Novak”

10

“Residence Novak”

Ubytovanie (Dovolenkový dom) “Residence Novak”. Set in Sveti Martin na Muri, “Residence Novak” offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, spa centre and sauna. Ubytovanie “Residence Novak” sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Rafi

10

Apartman Rafi

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Rafi. Apartman Rafi is located in Čakovec and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Rafi sa nachádza v meste Čakovec (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home LURIA GREEN with a beautiful view and sauna

10

Holiday home LURIA GREEN with a beautiful view and sauna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home LURIA GREEN with a beautiful view and sauna. Featuring a garden, private pool and pool views, Holiday home LURIA GREEN with a beautiful view and sauna is set in Grabrovnik. Ubytovanie Holiday home LURIA GREEN with a beautiful view and sauna sa nachádza v meste Grabrovnik (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman "Polanec Sveti Martin"

10

Apartman "Polanec Sveti Martin"

Ubytovanie (Apartmán) Apartman "Polanec Sveti Martin". Set in Sveti Martin na Muri, 5 km from Sveti Martin Thermal Spa, Apartman "Polanec Sveti Martin" offers accommodation with a restaurant, free WiFi, a... Ubytovanie Apartman "Polanec Sveti Martin" sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Brallissima

10

Villa Brallissima

Ubytovanie (Vila) Villa Brallissima. Situated in Donji Koncovčak, Villa Brallissima provides a private pool. This villa offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Villa Brallissima sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gran Vista Holiday Home

9,9

Gran Vista Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gran Vista Holiday Home. Gran Vista Holiday Home is set in Gornji Mihaljevec and offers free bikes, a bar and a terrace. Ubytovanie Gran Vista Holiday Home sa nachádza v meste Gornji Mihaljevec (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Green Inn

9,9

Apartment Green Inn

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Green Inn. Apartment Green Inn is located in Čakovec and offers a bar and a terrace. Ubytovanie Apartment Green Inn sa nachádza v meste Čakovec (Chorvátsko - Međimurje County).

Apartmani Luria

9,9

Apartmani Luria

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Luria. Set in Čakovec, 20 km from Lendava, Apartmani Luria offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Luria sa nachádza v meste Čakovec (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor ,,Oletić 2"

9,9

Kuća za odmor ,,Oletić 2"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor ,,Oletić 2". Boasting mountain views, Kuća za odmor, Oletić 2" offers accommodation with barbecue facilities, a garden and a terrace, around 3,4 km from Sveti Martin... Ubytovanie Kuća za odmor ,,Oletić 2" sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Anna

9,9

Apartmani Anna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Anna. Located in Sveti Martin na Muri, Apartmani Anna offers a terrace with river and garden views. Ubytovanie Apartmani Anna sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

REGINA

9,9

REGINA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) REGINA. Located in Praporčan, REGINA offers a bar, a garden and a barbecue. Ubytovanie REGINA sa nachádza v meste Praporčan (Chorvátsko - Međimurje County).

Apartment Čarolija

9,9

Apartment Čarolija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Čarolija. Offering a barbecue and a terrace, Apartment Čarolija is set in Slakovec, 33 km from Moravske-Toplice. Sveti Martin na Muri is 13 km from the property. Ubytovanie Apartment Čarolija sa nachádza v meste Slakovec (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bogdan

9,9

Apartment Bogdan

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bogdan. Apartment Bogdan offers accommodation in Sveti Martin na Muri, 21 km from Moravske-Toplice. Ubytovanie Apartment Bogdan sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Nina

9,9

Kuća za odmor Nina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Nina. Set in Sveti Martin na Muri, 4 km from Sveti Martin Thermal Spa, Kuća za odmor Nina offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi,... Ubytovanie Kuća za odmor Nina sa nachádza v meste Selnica (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mađerka

9,8

Holiday Home Mađerka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mađerka. Holiday Home Mađerka is 9 km from Sveti Martin na Muri and boasts views of the garden. Ubytovanie Holiday Home Mađerka sa nachádza v meste Štrigova (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four Seasons House - Terme

9,8

Four Seasons House - Terme

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four Seasons House - Terme. Dovolenkový dom Four Seasons House-Terme ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením a výhľadom na hory a do záhrady v obci Sveti Martin na Muri, 23 km... Ubytovanie Four Seasons House - Terme sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Golfer

9,8

Villa Golfer

Ubytovanie (Vila) Villa Golfer. Located in Sveti Martin na Muri in the Međimurje County region, Villa Golfer has a patio and garden views. Ubytovanie Villa Golfer sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Međimurski Raj

9,8

Holiday Home Međimurski Raj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Međimurski Raj. Situated in Štrigova in the Međimurje County region, Holiday Home Međimurski Raj features a balcony and garden views. Ubytovanie Holiday Home Međimurski Raj sa nachádza v meste Štrigova (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN i SOBA HADELA

9,8

APARTMAN i SOBA HADELA

Ubytovanie (Apartmány) APARTMAN i SOBA HADELA. Located in Sveti Martin na Muri in the Međimurje County region and Sveti Martin Thermal Spa reachable within 2. Ubytovanie APARTMAN i SOBA HADELA sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Katruža

9,8

Apartman Katruža

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Katruža. Set in Sveti Martin na Muri, Apartman Katruža offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Katruža sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Rojko

9,8

Holiday Home Rojko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Rojko. Located in Štrigova in the Međimurje County region, Holiday Home Rojko has a patio and garden views. Ubytovanie Holiday Home Rojko sa nachádza v meste Štrigova (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Smx Apartement

9,8

Smx Apartement

Ubytovanie (Apartmány) Smx Apartement. Located in Prelog, 38 km from Nagykanizsa, Smx Apartement provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Smx Apartement sa nachádza v meste Prelog (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kuća 150

9,7

Apartman Kuća 150

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kuća 150. Apartman Kuća 150 is situated in Mala Subotica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Kuća 150 sa nachádza v meste Mala Subotica (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hiža 38

9,7

Apartment Hiža 38

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hiža 38. Apartment Hiža 38 is located in Mala Subotica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Hiža 38 sa nachádza v meste Mala Subotica (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Oletić 4*

9,7

Apartmani Oletić 4*

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Oletić 4*. Apartmani Oletić 4* je apartmán situovaný v obci Sveti Martin na Muri a ponúka gril. Ubytovanie Apartmani Oletić 4* sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Ursula

9,7

Guesthouse Ursula

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Ursula. Guesthouse Ursula in Čakovec provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Guesthouse Ursula sa nachádza v meste Čakovec (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Fijolica

9,7

Holiday Home Fijolica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Fijolica. Set in Štrigova in the Međimurje County region, Holiday Home Fijolica features a patio and garden views. Ubytovanie Holiday Home Fijolica sa nachádza v meste Štrigova (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mini Studio Apartment

9,7

Mini Studio Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mini Studio Apartment. Situated in Čakovec in the Međimurje County region, Mini Studio Apartment features a balcony. The air-conditioned accommodation is 22 km from Lendava. Ubytovanie Mini Studio Apartment sa nachádza v meste Čakovec (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Rea

9,7

Apartments and Rooms Rea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and Rooms Rea. Apartmány Rea sa nachádzajú na tichom mieste v obci Sveti Martin na Muri a ponúkajú ubytovanie v elegantných apartmánoch s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Apartments and Rooms Rea sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dobranić - Kuća za odmor

9,7

Dobranić - Kuća za odmor

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dobranić - Kuća za odmor. With garden views, Dobranić - Kuća za odmor is located in Sveti Martin na Muri and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, barbecue and terrace. Ubytovanie Dobranić - Kuća za odmor sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuca za odmor Mare

9,7

Kuca za odmor Mare

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuca za odmor Mare. Ubytovacie zariadenie Kuca za odmor Mare sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Kuca za odmor Mare sa nachádza v meste (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman"KATJA"

9,6

Apartman"KATJA"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman"KATJA". Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman"KATJA" is set in Sveti Martin na Muri. Ubytovanie Apartman"KATJA" sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elizabeta Holiday Home

9,6

Elizabeta Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Elizabeta Holiday Home. Elizabeta Holiday Home is a detached holiday home with a garden, set in Štrigova in the Međimurje County Region. Sveti Martin Thermal Spa is some 1. Ubytovanie Elizabeta Holiday Home sa nachádza v meste Štrigova (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko"

9,6

Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko". Boasting garden views, Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko" features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a... Ubytovanie Kuća za odmor "Nedeljko"/ Holliday hause "Nedeljko" sa nachádza v meste Selnica (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dvokrevetna soba "Polanec"

9,6

Dvokrevetna soba "Polanec"

Ubytovanie (Privát) Dvokrevetna soba "Polanec". Set in Sveti Martin na Muri, 5 km from Sveti Martin Thermal Spa, Soba "Polanec" provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytovanie Dvokrevetna soba "Polanec" sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bubeki

9,6

Holiday Home Bubeki

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bubeki. Dovolenkový dom Bubeki sa nachádza vo vidieckej oblasti a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s panoramatickým výhľadom na okolitú krajinu. Ubytovanie Holiday Home Bubeki sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Millennium apartments

9,6

Millennium apartments

Ubytovanie (Apartmány) Millennium apartments. Ubytovacie zariadenie Millennium apartments sa nachádza v meste Čakovec, 22 km od mesta Lendava a ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Millennium apartments sa nachádza v meste Čakovec (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Castellum

9,5

Hotel Castellum

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hotel Castellum. Hotel Castellum sa nachádza v meste Čakovec a ponúka fitnescentrum, spoločný salónik a bar. Ubytovanie Hotel Castellum sa nachádza v meste Čakovec (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Novak M

9,5

Holiday home Novak M

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Novak M. Dovolenkový dom Novak M sa nachádza v meste Donji Koncovčak a ponúka gril. Jeho súčasťou je kompletne vybavená kuchyňa. K dispozícii je vám bezplatné... Ubytovanie Holiday home Novak M sa nachádza v meste Donji Koncovčak (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bella Vita

9,5

Holiday Home Bella Vita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bella Vita. Boasting a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Holiday Home Bella Vita features accommodation in Gornji Mihaljevec with free WiFi... Ubytovanie Holiday Home Bella Vita sa nachádza v meste Gornji Mihaljevec (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85

9,5

Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85. Located just 2 km from Sveti Martin Thermal Spa, Kuća za odmor "JAPICA ". Ubytovanie Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85 sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Rest Nest

9,4

Studio apartman Rest Nest

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Rest Nest. Situated in Čakovec in the Međimurje County region, Studio apartman Rest Nest features a garden. Ubytovanie Studio apartman Rest Nest sa nachádza v meste Čakovec (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Gala

9,4

Apartman Gala

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gala. Set 37 km from Moravske-Toplice and 16 km from Sveti Martin na Muri, Apartman Gala offers pet-friendly accommodation in Čakovec. Ubytovanie Apartman Gala sa nachádza v meste Čakovec (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Premium Apartment Barbara

9,4

Premium Apartment Barbara

Ubytovanie (Apartmán) Premium Apartment Barbara. Ubytovanie Apartment Barbara sa nachádza v obci Sveti Martin na Muri, 2 km od miestnych kúpeľov. Ubytovanie Premium Apartment Barbara sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Mamica

9,3

Pansion Mamica

Ubytovanie (Penzión) Pansion Mamica. Featuring an award winning restaurant, Rooms Mamica is located in the village of Pušćine, 5 km from the baroque town of Varaždin. Ubytovanie Pansion Mamica sa nachádza v meste Pušćina (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Arena

9,2

Apartman Arena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Arena. Penzión Guesthouse Arena s výhľadom na pláž ponúka hosťom 3-hviezdičkové ubytovanie v Štrigovej so záhradou, barom a grilom. Ubytovanie Apartman Arena sa nachádza v meste Štrigova (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mura

9,2

Apartmani Mura

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Mura. Set in Mursko Središće in the Međimurje County region, Apartmani Mura has a terrace and garden views. Ubytovanie Apartmani Mura sa nachádza v meste Mursko Središće (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor “Mita”

9,2

Kuća za odmor “Mita”

Ubytovanie (Apartmán) Kuća za odmor “Mita”. Featuring garden views, Kuća za odmor “Mita” provides accommodation with a patio and a kettle, around 7 km from Sveti Martin Thermal Spa. Ubytovanie Kuća za odmor “Mita” sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dovolenka a ubytovanie v regióne Međimurje County - Chorvátsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 93 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Međimurje County.

Pre región Međimurje County odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Sveti Martin na Muri (30), Čakovec (16), Štrigova (8), Prelog (6), Selnica (4), Mala Subotica (3), Gornji Mihaljevec (3), Praporčan (3), Grkavešćak (3), Lopatinec (2). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Međimurje County máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Holiday Home Medimurski Ceker (10*), Apartman Rafi (10*), Apartman "Polanec Sveti Martin" (10*), Gran Vista Holiday Home (9,9*), Apartment Green Inn (9,9*), Apartmani Luria (9,9*), Kuća za odmor ,,Oletić 2" (9,9*), Apartmani Anna (9,9*), REGINA (9,9*), Apartment Čarolija (9,9*).

Región Međimurje County môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.