Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štrigova

V meste Štrigova (Chorvátsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Štrigova

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Štrigova

Holiday Home Mađerka

9,8

Holiday Home Mađerka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mađerka. Holiday Home Mađerka is 9 km from Sveti Martin na Muri and boasts views of the garden. Ubytovanie Holiday Home Mađerka sa nachádza v meste Štrigova (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Međimurski Raj

9,8

Holiday Home Međimurski Raj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Međimurski Raj. Situated in Štrigova in the Međimurje County region, Holiday Home Međimurski Raj features a balcony and garden views. Ubytovanie Holiday Home Međimurski Raj sa nachádza v meste Štrigova (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Rojko

9,8

Holiday Home Rojko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Rojko. Located in Štrigova in the Međimurje County region, Holiday Home Rojko has a patio and garden views. Ubytovanie Holiday Home Rojko sa nachádza v meste Štrigova (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Fijolica

9,7

Holiday Home Fijolica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Fijolica. Set in Štrigova in the Međimurje County region, Holiday Home Fijolica features a patio and garden views. Ubytovanie Holiday Home Fijolica sa nachádza v meste Štrigova (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elizabeta Holiday Home

9,6

Elizabeta Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Elizabeta Holiday Home. Elizabeta Holiday Home is a detached holiday home with a garden, set in Štrigova in the Međimurje County Region. Sveti Martin Thermal Spa is some 1. Ubytovanie Elizabeta Holiday Home sa nachádza v meste Štrigova (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Arena

9,2

Apartman Arena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Arena. Penzión Guesthouse Arena s výhľadom na pláž ponúka hosťom 3-hviezdičkové ubytovanie v Štrigovej so záhradou, barom a grilom. Ubytovanie Apartman Arena sa nachádza v meste Štrigova (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Thara Studio Apartments

House Thara Studio Apartments

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Thara Studio Apartments. Featuring accommodation with a balcony, House Thara Studio Apartments is set in Štrigova. This holiday home offers a terrace. Ubytovanie House Thara Studio Apartments sa nachádza v meste Štrigova (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Strigova

One-Bedroom Holiday Home in Strigova

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Strigova. One-Bedroom Holiday Home in Strigova is situated in Štrigova and offers barbecue facilities. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Strigova sa nachádza v meste Štrigova (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Štrigova

Mesto Štrigova sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Štrigova.