Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prelog

V meste Prelog (Chorvátsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prelog

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prelog

Smx Apartement

9,8

Smx Apartement

Ubytovanie (Apartmány) Smx Apartement. Located in Prelog, 38 km from Nagykanizsa, Smx Apartement provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Smx Apartement sa nachádza v meste Prelog (Chorvátsko - Međimurje County).

Hotel Panorama

8,9

Hotel Panorama

Ubytovanie (Hotel) Hotel Panorama. Located in Prelog and set in a quiet location surrounded by greenery, Hotel Panorama features an à-la-carte restaurant serving traditional and... Ubytovanie Hotel Panorama sa nachádza v meste Prelog (Chorvátsko - Međimurje County).

Hotel Kralj

8,6

Hotel Kralj

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kralj. Tento hotel s vonkajším bazénom a reštauráciou sa nachádza v meste Donji Kraljevec. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Kralj sa nachádza v meste Prelog (Chorvátsko - Međimurje County).

Guest House Prepelica

7,9

Guest House Prepelica

Ubytovanie (Penzión) Guest House Prepelica. Penzión Guest House Prepelica sa nachádza len 100 metrov od umelého jazera Dubravsko a ponúka vám klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Guest House Prepelica sa nachádza v meste Prelog (Chorvátsko - Međimurje County).

Hotel Prelog

Hotel Prelog

Ubytovanie (Hotel) Hotel Prelog. Set next to the main square, Hotel Prelog offers air-conditioned rooms with satellite TV. Ubytovanie Hotel Prelog sa nachádza v meste Prelog (Chorvátsko - Međimurje County).

Ubytovanie v meste Prelog

Mesto Prelog sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Prelog.