Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Goveđari

V meste Goveđari (Chorvátsko) máme celkom 21 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Goveđari

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Goveđari

Agriculture & Holiday house Lasko

10

Agriculture & Holiday house Lasko

Ubytovanie (Apartmán) Agriculture & Holiday house Lasko. Set in Goveđari, within 4 km of Mljet National Park, Agriculture & Holiday house Lasko offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Agriculture & Holiday house Lasko sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

National Park Mljet Apartment

9,8

National Park Mljet Apartment

Ubytovanie (Apartmán) National Park Mljet Apartment. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a shared lounge, House National Park Mljet offers accommodation in Goveđari with free WiFi and... Ubytovanie National Park Mljet Apartment sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Hana

9,7

Apartments Hana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hana. Set in Goveđari, this air-conditioned apartment features free WiFi. Ubytovanie Apartments Hana sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Klacina

9,7

Villa Klacina

Ubytovanie (Vila) Villa Klacina. Boasting a private pool and mountain views, Villa Klacina is located in Goveđari. The property has lake and pool views. Ubytovanie Villa Klacina sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 369 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house in National park

9,6

Holiday house in National park

Ubytovanie (Apartmán) Holiday house in National park. Situated in Goveđari, Holiday house in National park features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Holiday house in National park sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Pavla

9,4

Guesthouse Pavla

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Pavla. Located in Goveđari, 3.3 km from Mljet National Park, Guesthouse Pavla provides accommodation with a terrace and free private parking. Ubytovanie Guesthouse Pavla sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dalmatinac Ivo

8,9

Apartment Dalmatinac Ivo

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Dalmatinac Ivo. Apartmán Dalmatinac Ivo sa nachádza v národnom parku Mljet, len pár krokov od mora v zátoke Tatinica. Ubytovanie Apartment Dalmatinac Ivo sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Jezero

8,7

Villa Jezero

Ubytovanie (Apartmány) Villa Jezero. Ubytovanie Villa Jezero sa nachádza v Národnom parku Mljet v destinácii Goveđari. Ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie. Ubytovanie Villa Jezero sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Soline

8,7

Apartmani Soline

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Soline. Set 3.1 km from Mljet National Park, Apartmani Soline offers a restaurant, and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Soline sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Angela

8,6

Apartments Angela

Ubytovanie (Penzión) Apartments Angela. Apartmány Angela so záhradou sa nachádzajú v obci Goveđari. Sú vhodné pre pobyt s domácim zvieraťom. Národný park Mljet je vzdialený 1 km. Ubytovanie Apartments Angela sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Mali skalini

8,5

Studio Mali skalini

Ubytovanie (Apartmán) Studio Mali skalini. Set in Goveđari, within 4 km of Mljet National Park, Studio Mali skalini offers accommodation with free WiFi, air conditioning and barbecue facilities. Ubytovanie Studio Mali skalini sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Pikala

8,4

Guest House Pikala

Ubytovanie (Penzión) Guest House Pikala. Penzión Pikala sa nachádza pri pláži v obci Soline neďaleko obce Goveđari. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a prístupom do záhrady. Ubytovanie Guest House Pikala sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nodilo

8,4

Apartments Nodilo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nodilo. Apartments Nodilo features sea views, free WiFi and free private parking, located in Polače. Ubytovanie Apartments Nodilo sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Mali Raj

8,1

Pansion Mali Raj

Ubytovanie (Apartmány) Pansion Mali Raj. Penzión Mali Raj sa nachádza v mestečku Goveđari v Národnom parku Mljet. Je obklopený zeleňou s výhľadom na more a stredomorskou záhradou. Ubytovanie Pansion Mali Raj sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Pomena, Mljet - 10426

6,1

Apartments by the sea Pomena, Mljet - 10426

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Pomena, Mljet - 10426. Located in Goveđari in the Mljet Island region, Apartments by the sea Pomena, Mljet - 10426 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Pomena, Mljet - 10426 sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Apartments by the sea Babine Kuce, Mljet - 610

Apartments by the sea Babine Kuce, Mljet - 610

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Babine Kuce, Mljet - 610. Set in Goveđari, within 3.3 km of Mljet National Park, Apartments by the sea Babine Kuce, Mljet - 610 offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Apartments by the sea Babine Kuce, Mljet - 610 sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Apartments by the sea Soline, Mljet - 403

Apartments by the sea Soline, Mljet - 403

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Soline, Mljet - 403. Situated in Goveđari, this apartment features a balcony. Apartment Soline 403a boasts views of the sea and is 1 km from Mljet National Park. Ubytovanie Apartments by the sea Soline, Mljet - 403 sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Apartments by the sea Babine Kuce, Mljet - 611

Apartments by the sea Babine Kuce, Mljet - 611

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Babine Kuce, Mljet - 611. Apartments by the sea Babine Kuce, Mljet - 611 is set in Goveđari. It is situated 3. Ubytovanie Apartments by the sea Babine Kuce, Mljet - 611 sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Apartments by the sea Polace, Mljet - 16296

Apartments by the sea Polace, Mljet - 16296

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Polace, Mljet - 16296. Boasting sea views, Apartments by the sea Polace, Mljet - 16296 is set in Goveđari, around 6 km from Mljet National Park. Ubytovanie Apartments by the sea Polace, Mljet - 16296 sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Apartment Pomena 10426b

Apartment Pomena 10426b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pomena 10426b. Apartment Pomena 10426b offers accommodation in Goveđari, 6 km from Mljet National Park. Ubytovanie Apartment Pomena 10426b sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Goveđari

Mesto Goveđari sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 21 hotelov a ubytovanie v meste Goveđari.