Hľadať

Ubytovanie

Mljet

Na ostrove Mljet (Chorvátsko) máme celkom 226 hotelov a ubytovanie.

Pre ostrov Mljet odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Sobra (43), Babino Polje (35), Saplunara (33), Maranovići (28), Goveđari (21), Polače (17), Pomena (13), Prožura (13), Okuklje (12), Kozarica (7). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na ostrove Mljet

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Mljet

Apartment Lilly

10

Apartment Lilly

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lilly. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Lilly is situated in Babino Polje. Ubytovanie Apartment Lilly sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Agriculture & Holiday house Lasko

10

Agriculture & Holiday house Lasko

Ubytovanie (Apartmán) Agriculture & Holiday house Lasko. Set in Goveđari, within 4 km of Mljet National Park, Agriculture & Holiday house Lasko offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Agriculture & Holiday house Lasko sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nadine

9,9

Apartment Nadine

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nadine. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Nadine is located in Okuklje. Ubytovanie Apartment Nadine sa nachádza v meste Okuklje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Kozarica, Mljet - 4950

9,9

Apartments by the sea Kozarica, Mljet - 4950

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Kozarica, Mljet - 4950. Set in Kozarica in the Mljet Island region, Apartments by the sea Kozarica, Mljet - 4950 offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Kozarica, Mljet - 4950 sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mljet 4Two - Beach House

9,9

Mljet 4Two - Beach House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mljet 4Two - Beach House. Located in Sobra, just 7 km from Odysseus Cave, Mljet 4Two - Beach House provides beachfront accommodation with a garden, a private beach area, a terrace... Ubytovanie Mljet 4Two - Beach House sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Danijela

9,9

Apartment Danijela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Danijela. Apartment Danijela is set in Okuklje and offers a terrace. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Danijela sa nachádza v meste Okuklje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments LeviAna

9,9

Apartments LeviAna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments LeviAna. Situated in Saplunara in the Mljet Island region, Apartments LeviAna features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments LeviAna sa nachádza v meste Korita (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

New studio app for 2

9,9

New studio app for 2

Ubytovanie (Apartmán) New studio app for 2. Located in Babino Polje in the Mljet Island region, New studio app for 2 features a patio and lake views. Ubytovanie New studio app for 2 sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Authentic ap for 2, Babino Polje,Mljet

9,8

Authentic ap for 2, Babino Polje,Mljet

Ubytovanie (Apartmán) Authentic ap for 2, Babino Polje,Mljet. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Authentic ap for 2, Babino Polje, Mljet provides accommodation in Babino Polje with free WiFi and... Ubytovanie Authentic ap for 2, Babino Polje,Mljet sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Korita

9,8

Apartments Korita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Korita. Set in Maranovići, Apartments Korita offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartments Korita sa nachádza v meste Maranovići (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lampalo

9,8

Apartments Lampalo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lampalo. Apartmány Lampalo sa nachádzajú v meste Okuklje a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Lampalo sa nachádza v meste Okuklje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

National Park Mljet Apartment

9,8

National Park Mljet Apartment

Ubytovanie (Apartmán) National Park Mljet Apartment. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a shared lounge, House National Park Mljet offers accommodation in Goveđari with free WiFi and... Ubytovanie National Park Mljet Apartment sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vojvoda - Pomena

9,8

Apartmani Vojvoda - Pomena

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Vojvoda - Pomena. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartmani Vojvoda - Pomena is situated in Pomena. Ubytovanie Apartmani Vojvoda - Pomena sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zdenka

9,7

Apartment Zdenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zdenka. Apartment Zdenka is an air-conditioned accommodation located in Prožurska Luka, right on the sea shore. Free WiFi access is available. Ubytovanie Apartment Zdenka sa nachádza v meste Prožura (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mirosa

9,7

Villa Mirosa

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Mirosa. Penzión Villa Mirosa sa nachádza v obci Saplunara. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a reštauráciu. Ubytovanie Villa Mirosa sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Linda

9,7

Apartments Linda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Linda. Featuring sea views, Apartments Linda in Polače features accommodation, a restaurant and a terrace. Complimentary WiFi is available throughout the... Ubytovanie Apartments Linda sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

STIGA 1 - new ap. 4 two

9,7

STIGA 1 - new ap. 4 two

Ubytovanie (Apartmán) STIGA 1 - new ap. 4 two. Featuring a garden and a terrace, STIGA 1 - new ap. 4 two provides accommodation in Prožura with free WiFi and sea views. Ubytovanie STIGA 1 - new ap. 4 two sa nachádza v meste Prožura (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Šojka

9,7

Apartments Šojka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šojka. Apartmány Šojka sa nachádzajú v letovisku Sobra a ponúkajú súkromnú pláž. Ide o ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Apartments Šojka sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Filipović

9,7

Apartments Filipović

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Filipović. Apartments Filipović features sea views, free WiFi and free private parking, located in Sobra, 7 km from Odysseus Cave. Ubytovanie Apartments Filipović sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Evita Apartments

9,7

Villa Evita Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Evita Apartments. Apartmány Villa Evita s možnosťou vlastného stravovania sa nachádzajú v centre dedinky Prožurska luka, 50 metrov od kamienkovej pláže. Ubytovanie Villa Evita Apartments sa nachádza v meste Maranovići (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Skurla

9,7

Apartments Skurla

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Skurla. Apartments Skurla has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Saplunara. Ubytovanie Apartments Skurla sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Hana

9,7

Apartments Hana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hana. Set in Goveđari, this air-conditioned apartment features free WiFi. Ubytovanie Apartments Hana sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

New studio Sea Song

9,7

New studio Sea Song

Ubytovanie (Apartmán) New studio Sea Song. Set in Maranovići in the Mljet Island region, New studio Sea Song has a patio and sea views. Ubytovanie New studio Sea Song sa nachádza v meste Maranovići (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Klacina

9,7

Villa Klacina

Ubytovanie (Vila) Villa Klacina. Boasting a private pool and mountain views, Villa Klacina is located in Goveđari. The property has lake and pool views. Ubytovanie Villa Klacina sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 369 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house in National park

9,6

Holiday house in National park

Ubytovanie (Apartmán) Holiday house in National park. Situated in Goveđari, Holiday house in National park features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Holiday house in National park sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anica

9,6

Apartments Anica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anica. Set right next to the beach, Apartments Anica offers accommodation with a furnished terrace or balcony boasting panoramic sea views. Ubytovanie Apartments Anica sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mirjana Mljet

9,6

Apartments Mirjana Mljet

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirjana Mljet. Apartmány Mirjana Mljet sa nachádzajú v meste Prožura, 39 km od Dubrovníka a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Mirjana Mljet sa nachádza v meste Prožura (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Comfortable apartments in the attic of the house

9,6

Comfortable apartments in the attic of the house

Ubytovanie (Apartmány) Comfortable apartments in the attic of the house. Located in Sobra, 6 km from Odysseus Cave, Comfortable apartments in the attic of the house provides accommodation with free WiFi and access to a garden. Ubytovanie Comfortable apartments in the attic of the house sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone House Biskup

9,6

Stone House Biskup

Ubytovanie (Apartmán) Stone House Biskup. Set in Babino Polje in the Mljet Island region, Stone House Biskup has a patio and garden views. Ubytovanie Stone House Biskup sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea view apartment for two

9,6

Sea view apartment for two

Ubytovanie (Apartmán) Sea view apartment for two. Sea view apartment for two is set in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, and a garden and a terrace are accessible in-house. Ubytovanie Sea view apartment for two sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments More

9,6

Apartments More

Ubytovanie (Apartmány) Apartments More. Apartments More sa nachádzajú v obci Sobra, 7 km od jaskyne Odysseus. Ubytovanie Apartments More sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dundo Pero

9,6

Villa Dundo Pero

Ubytovanie (Vila) Villa Dundo Pero. Featuring an outdoor pool and sea views, Villa Dundo Pero is set in Babino Polje. Ubytovanie Villa Dundo Pero sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 246 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Hazdovac Ropa

9,6

Apartments Hazdovac Ropa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hazdovac Ropa. Located in Ropa in the Mljet Island region, Apartments Hazdovac Ropa provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Hazdovac Ropa sa nachádza v meste Ropa (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Cumbelic

9,6

Apartments Cumbelic

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Cumbelic. Offering a barbecue and terrace, Apartments Cumbelic is situated in Kozarica in the Mljet Island Region. Ubytovanie Apartments Cumbelic sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dora Mljet

9,6

Apartments Dora Mljet

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dora Mljet. Offering a barbecue, Apartments Dora Mljet is situated in Kozarica, about 8 km from Mljet National Park. Free private parking is available on site. Ubytovanie Apartments Dora Mljet sa nachádza v meste Kozarica (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Charming House Lovro

9,5

Charming House Lovro

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Charming House Lovro. Boasting a garden and a terrace, Charming House Lovro offers accommodation in Prožura with free WiFi and garden views. Ubytovanie Charming House Lovro sa nachádza v meste Prožura (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Slavica

9,5

Apartments Slavica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Slavica. Apartmány Slavica ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením a priestorom na posedenie v meste Pomena. Ubytovanie Apartments Slavica sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Culan

9,5

Apartment Culan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Culan. Set in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, Apartment Culan offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Culan sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Abatros

9,5

House Abatros

Ubytovanie (Vila) House Abatros. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, House Abatros is situated in Babino Polje. Ubytovanie House Abatros sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anita

9,5

Villa Anita

Ubytovanie (Apartmán) Villa Anita. Featuring a restaurant, a garden, and a private beach area, Villa Anita provides accommodation in Sobra with free WiFi and sea views. Ubytovanie Villa Anita sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vojvoda

9,4

Apartmani Vojvoda

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vojvoda. Situated 3.3 km from Mljet National Park, Apartmani Vojvoda features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmani Vojvoda sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Pavla

9,4

Guesthouse Pavla

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Pavla. Located in Goveđari, 3.3 km from Mljet National Park, Guesthouse Pavla provides accommodation with a terrace and free private parking. Ubytovanie Guesthouse Pavla sa nachádza v meste Goveđari (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sobra 7531a

9,4

Apartment Sobra 7531a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sobra 7531a. Located in Sobra, just 7 km from Odysseus Cave, Apartment Sobra 7531a provides beachfront accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Sobra 7531a sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pitarević

9,4

Apartments Pitarević

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pitarević. Apartmány Pitarević vám ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Saplunara. Ubytovacie jednotky sú vybavené klimatizáciou. Ubytovanie Apartments Pitarević sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Liana

9,4

Apartments Liana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Liana. Located in Sobra in the Mljet Island region, Apartments Liana provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Liana sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Feral

9,4

Apartments Feral

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Feral. Klimatizované apartmány Feral sa nachádzajú v mestečku Saplunara, 31 km od Dubrovníka a 41 km od mesta Cavtat. Ubytovanie Apartments Feral sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Posta

9,4

Apartments Posta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Posta. Apartmány Posta sa nachádzajú v malej pokojnej osade Saplunara. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Posta sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pomeštak

9,4

Apartments Pomeštak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pomeštak. Set in Pomena, Apartments Pomeštak offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Pomeštak sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 7531

9,4

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 7531

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Sobra, Mljet - 7531. Located in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, Apartments by the sea Sobra, Mljet - 7531 provides free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Sobra, Mljet - 7531 sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Yellow wish

9,3

Yellow wish

Ubytovanie (Apartmány) Yellow wish. Located in Sobra, 6 km from Odysseus Cave, Yellow wish provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Yellow wish sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Sanela

9,3

Guesthouse Sanela

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Sanela. Ubytovanie Guesthouse Sanela sa nachádza priamo pri pláži v meste Pomena, v národnom parku Mljet. Ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Guesthouse Sanela sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie na ostrove Mljet - Chorvátsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 226 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania na ostrove Mljet.

Pre ostrov Mljet odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Sobra (43), Babino Polje (35), Saplunara (33), Maranovići (28), Goveđari (21), Polače (17), Pomena (13), Prožura (13), Okuklje (12), Kozarica (7). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Na ostrove Mljet máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Apartment Lilly (10*), Agriculture & Holiday house Lasko (10*), Apartment Nadine (9,9*), Apartments by the sea Kozarica, Mljet - 4950 (9,9*), Mljet 4Two - Beach House (9,9*), Apartment Danijela (9,9*), Apartments LeviAna (9,9*), New studio app for 2 (9,9*), Authentic ap for 2, Babino Polje,Mljet (9,8*), Apartments Korita (9,8*), Apartments Lampalo (9,8*), National Park Mljet Apartment (9,8*), Apartmani Vojvoda - Pomena (9,8*), Apartment Zdenka (9,7*), Villa Mirosa (9,7*), Apartments Linda (9,7*), STIGA 1 - new ap. 4 two (9,7*), Apartments Šojka (9,7*), Apartments Filipović (9,7*), Villa Evita Apartments (9,7*), Apartments Skurla (9,7*), Apartments Hana (9,7*), New studio Sea Song (9,7*), Villa Klacina (9,7*), Apartments Anica (9,6*), Apartments Mirjana Mljet (9,6*), Comfortable apartments in the attic of the house (9,6*), Stone House Biskup (9,6*), Sea view apartment for two (9,6*), Apartments More (9,6*), Villa Dundo Pero (9,6*), Apartments Hazdovac Ropa (9,6*), Apartments Cumbelic (9,6*), Apartments Dora Mljet (9,6*), Charming House Lovro (9,5*), Apartments Slavica (9,5*), Apartment Culan (9,5*), House Abatros (9,5*), Villa Anita (9,5*), Apartmani Vojvoda (9,4*), Guesthouse Pavla (9,4*), Apartment Sobra 7531a (9,4*), Apartments Pitarević (9,4*), Apartments Liana (9,4*), Apartments Feral (9,4*), Apartments Posta (9,4*), Apartments Pomeštak (9,4*), Apartments by the sea Sobra, Mljet - 7531 (9,4*), Yellow wish (9,3*), Guesthouse Sanela (9,3*), Pine Tree Boutique Apartments (9,3*).

Ostrov Mljet môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.