Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sobra

V meste Sobra (Chorvátsko) máme celkom 43 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sobra

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sobra

Apartments Šojka

9,7

Apartments Šojka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šojka. Apartmány Šojka sa nachádzajú v letovisku Sobra a ponúkajú súkromnú pláž. Ide o ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Apartments Šojka sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Filipović

9,7

Apartments Filipović

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Filipović. Apartments Filipović features sea views, free WiFi and free private parking, located in Sobra, 7 km from Odysseus Cave. Ubytovanie Apartments Filipović sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anica

9,6

Apartments Anica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anica. Set right next to the beach, Apartments Anica offers accommodation with a furnished terrace or balcony boasting panoramic sea views. Ubytovanie Apartments Anica sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Comfortable apartments in the attic of the house

9,6

Comfortable apartments in the attic of the house

Ubytovanie (Apartmány) Comfortable apartments in the attic of the house. Located in Sobra, 6 km from Odysseus Cave, Comfortable apartments in the attic of the house provides accommodation with free WiFi and access to a garden. Ubytovanie Comfortable apartments in the attic of the house sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea view apartment for two

9,6

Sea view apartment for two

Ubytovanie (Apartmán) Sea view apartment for two. Sea view apartment for two is set in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, and a garden and a terrace are accessible in-house. Ubytovanie Sea view apartment for two sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments More

9,6

Apartments More

Ubytovanie (Apartmány) Apartments More. Apartments More sa nachádzajú v obci Sobra, 7 km od jaskyne Odysseus. Ubytovanie Apartments More sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Culan

9,5

Apartment Culan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Culan. Set in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, Apartment Culan offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Culan sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anita

9,5

Villa Anita

Ubytovanie (Apartmán) Villa Anita. Featuring a restaurant, a garden, and a private beach area, Villa Anita provides accommodation in Sobra with free WiFi and sea views. Ubytovanie Villa Anita sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Liana

9,4

Apartments Liana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Liana. Located in Sobra in the Mljet Island region, Apartments Liana provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Liana sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Yellow wish

9,3

Yellow wish

Ubytovanie (Apartmány) Yellow wish. Located in Sobra, 6 km from Odysseus Cave, Yellow wish provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Yellow wish sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vinko

9,3

Apartments Vinko

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Vinko. Set in Sobra in the Mljet Island region, Apartments Vinko has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments Vinko sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anelić

9,2

Apartments Anelić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anelić. Situated in Sobra in the Mljet Island region and Odysseus Cave reachable within 7 km, Apartments Anelić features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Anelić sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Matic House-Studio App

9,2

Matic House-Studio App

Ubytovanie (Apartmán) Matic House-Studio App. Located in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, Matic House-Studio App provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Matic House-Studio App sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family apartment Mljet

9,2

Family apartment Mljet

Ubytovanie (Apartmán) Family apartment Mljet. Offering a garden and a private beach area, as well as a terrace, Family apartment Mljet is located in Sobra, 7 km from Odysseus Cave. Ubytovanie Family apartment Mljet sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adriatic - Apartment with jacuzzi

9,1

Adriatic - Apartment with jacuzzi

Ubytovanie (Apartmán) Adriatic - Apartment with jacuzzi. Featuring sea views, Adriatic - Apartment with jacuzzi offers accommodation with a restaurant and a balcony, around 7 km from Odysseus Cave. Ubytovanie Adriatic - Apartment with jacuzzi sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartment for family

9,1

apartment for family

Ubytovanie (Apartmán) apartment for family. Apartment for family offers accommodation in Sobra, 7 km from Odysseus Cave. Ubytovanie apartment for family sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucia

9

Apartment Lucia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucia. Apartment Lucia is situated in Prožura. This apartment features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Lucia sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Matana

9

Guest House Matana

Ubytovanie (Penzión) Guest House Matana. Set in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, Guest House Matana offers accommodation with a private beach area, free private parking and a terrace. Ubytovanie Guest House Matana sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Sobra

9

Three-Bedroom Apartment in Sobra

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Sobra. Featuring an outdoor pool and sea views, Three-Bedroom Apartment in Sobra is located in Sobra. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Sobra sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 304 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Matić House-2 bedroom apartment

8,9

Matić House-2 bedroom apartment

Ubytovanie (Apartmán) Matić House-2 bedroom apartment. Situated in Sobra, Matić House-2 bedroom apartment features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Matić House-2 bedroom apartment sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Daniela

8,9

Apartman Daniela

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Daniela. Located 7 km from Odysseus Cave, Apartman Daniela offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartman Daniela sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vitorin

8,8

Apartments Vitorin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vitorin. Apartmány Vitorin sa nachádzajú v obci Sobra na ostrove Mljet, 5 km od Odyseovej jaskyne. Ubytovanie Apartments Vitorin sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Ruža

8,7

Guest House Ruža

Ubytovanie (Penzión) Guest House Ruža. Guest House Ruža is located in Sobra, 200 metres from the centre and the beach. Ubytovanie Guest House Ruža sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Laura Mljet

8,6

Apartments Laura Mljet

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Laura Mljet. Apartmány Laura - Mljet sa nachádzajú len pár krokov od pláže v meste Sobra. Ubytovanie Apartments Laura Mljet sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mambo

8,6

Apartment Mambo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mambo. Situated in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, Apartment Mambo features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mambo sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Sobra

8,4

Guesthouse Sobra

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Sobra. Penzión Sobra sa nachádza 10 metrov od kamenistej pláže a 300 metrov od centra mesta Sobra. Ubytovanie Guesthouse Sobra sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Matić House Sobra

8

Matić House Sobra

Ubytovanie (Penzión) Matić House Sobra. Set within 7 km of Odysseus Cave, Matić House Sobra in Sobra offers a garden, as well as free WiFi throughout the property. Each room comes with a terrace. Ubytovanie Matić House Sobra sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija

7,8

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija. Set in Sobra, within 7 km of Odysseus Cave, Apartment Marija offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Apartments Villa Mungos

7,7

Apartments Villa Mungos

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Mungos. Apartmány Villa Mungos sa nachádzajú nad betónovou plážou, len 100 metrov od kamienkovej pláže. Ubytovanie Apartments Villa Mungos sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Romantic studio apartment

Romantic studio apartment

Ubytovanie (Apartmán) Romantic studio apartment. Romantic studio apartment is situated in Sobra. Featuring free private parking, the apartment is 7 km from Odysseus Cave. Ubytovanie Romantic studio apartment sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Romantic studio apartment

Romantic studio apartment

Ubytovanie (Apartmán) Romantic studio apartment. Featuring sea views, Romantic studio apartment provides accommodation with a restaurant, a garden and a private beach area, around 7 km from Odysseus Cave. Ubytovanie Romantic studio apartment sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Ana

House Ana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Ana. Set about 7 km from Odysseus Cave, House Ana offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytovanie House Ana sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adriatic-house & seaview pool

Adriatic-house & seaview pool

Ubytovanie (Apartmán) Adriatic-house & seaview pool. Situated in Sobra, Adriatic-house & seaview pool features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Adriatic-house & seaview pool sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet

Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet. Situated in Sobra, within 5 km of Odysseus Cave, Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytovanie Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family apartment

Family apartment

Ubytovanie (Apartmán) Family apartment. Featuring sea views, Family apartment provides accommodation with a balcony and a kettle, around 7 km from Odysseus Cave. Ubytovanie Family apartment sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Sobra

Two-Bedroom Apartment in Sobra

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sobra. Set 7 km from Odysseus Cave, Two-Bedroom Apartment in Sobra features accommodation in Sobra with access to a hot tub. The property features sea views. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Sobra sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Mljet

House Mljet

Ubytovanie (Apartmán) House Mljet. House Mljet is located in Sobra and offers a terrace. Set 6 km from Odysseus Cave, the property offers a garden and free private parking. Ubytovanie House Mljet sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Filip’s house

Filip’s house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Filip’s house. Offering a garden and a private beach area, that is complemented with barbecue facilities, Filip’s house is set in Sobra, 9 km from Odysseus Cave. Ubytovanie Filip’s house sa nachádza v meste Sobra (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sobra

Mesto Sobra sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 43 hotelov a ubytovanie v meste Sobra.