Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prožura

V meste Prožura (Chorvátsko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prožura

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prožura

Apartment Zdenka

9,7

Apartment Zdenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zdenka. Apartment Zdenka is an air-conditioned accommodation located in Prožurska Luka, right on the sea shore. Free WiFi access is available. Ubytovanie Apartment Zdenka sa nachádza v meste Prožura (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

STIGA 1 - new ap. 4 two

9,7

STIGA 1 - new ap. 4 two

Ubytovanie (Apartmán) STIGA 1 - new ap. 4 two. Featuring a garden and a terrace, STIGA 1 - new ap. 4 two provides accommodation in Prožura with free WiFi and sea views. Ubytovanie STIGA 1 - new ap. 4 two sa nachádza v meste Prožura (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Apartments Mirjana Mljet

9,6

Apartments Mirjana Mljet

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirjana Mljet. Apartmány Mirjana Mljet sa nachádzajú v meste Prožura, 39 km od Dubrovníka a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Mirjana Mljet sa nachádza v meste Prožura (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Charming House Lovro

9,5

Charming House Lovro

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Charming House Lovro. Boasting a garden and a terrace, Charming House Lovro offers accommodation in Prožura with free WiFi and garden views. Ubytovanie Charming House Lovro sa nachádza v meste Prožura (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

STIGA 2 - two bedroom ap.

8,9

STIGA 2 - two bedroom ap.

Ubytovanie (Apartmán) STIGA 2 - two bedroom ap.. Located in Prožura in the Mljet Island region, STIGA 2 - two bedroom ap. Features a terrace and sea views. Ubytovanie STIGA 2 - two bedroom ap. sa nachádza v meste Prožura (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Nono Frano

8,2

Nono Frano

Ubytovanie (Apartmán) Nono Frano. Situated in Prožura, Nono Frano features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. This beachfront property offers access to a terrace. Ubytovanie Nono Frano sa nachádza v meste Prožura (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Charming apartment by the sea

Charming apartment by the sea

Ubytovanie (Apartmán) Charming apartment by the sea. Featuring a terrace, Charming apartment by the sea provides accommodation in Prožura with free WiFi and sea views. Ubytovanie Charming apartment by the sea sa nachádza v meste Prožura (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

VILA ROZA

VILA ROZA

Ubytovanie (Apartmány) VILA ROZA. Situated in Prožura, VILA ROZA features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie VILA ROZA sa nachádza v meste Prožura (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Sunny Apartment Octopus

Sunny Apartment Octopus

Ubytovanie (Apartmán) Sunny Apartment Octopus. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Sunny Apartment Octopus is situated in Prožura. Ubytovanie Sunny Apartment Octopus sa nachádza v meste Prožura (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea

BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea

Ubytovanie (Apartmán) BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea. Situated in Prožura, BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea sa nachádza v meste Prožura (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Ubytovanie v meste Prožura

Mesto Prožura sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Prožura.