Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Saplunara

V meste Saplunara (Chorvátsko) máme celkom 33 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Saplunara

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Saplunara

Villa Mirosa

9,7

Villa Mirosa

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Mirosa. Penzión Villa Mirosa sa nachádza v obci Saplunara. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a reštauráciu. Ubytovanie Villa Mirosa sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Skurla

9,7

Apartments Skurla

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Skurla. Apartments Skurla has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Saplunara. Ubytovanie Apartments Skurla sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pitarević

9,4

Apartments Pitarević

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pitarević. Apartmány Pitarević vám ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Saplunara. Ubytovacie jednotky sú vybavené klimatizáciou. Ubytovanie Apartments Pitarević sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Feral

9,4

Apartments Feral

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Feral. Klimatizované apartmány Feral sa nachádzajú v mestečku Saplunara, 31 km od Dubrovníka a 41 km od mesta Cavtat. Ubytovanie Apartments Feral sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Posta

9,4

Apartments Posta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Posta. Apartmány Posta sa nachádzajú v malej pokojnej osade Saplunara. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Posta sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pine Tree Boutique Apartments

9,3

Pine Tree Boutique Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Pine Tree Boutique Apartments. Apartmány Boutique Pine Tree sa nachádzajú v obci Saplunara, 32 km od Národného parku Mljet. Ponúkajú sezónny vonkajší bazén. Ubytovanie Pine Tree Boutique Apartments sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Matusko

9,3

Apartments Matusko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Matusko. Apartmány Matusko sa nachádzajú v letovisku Saplunara a ponúkajú ubytovanie s klimatizáciou a záhradou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Matusko sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pavlić

9,3

Apartments Pavlić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pavlić. Apartmány Pavlić sa nachádzajú na pokojnom mieste v malej dedinke Saplunara na ostrove Mljet. Ubytovanie Apartments Pavlić sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stermasi Apartments

9,3

Stermasi Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Stermasi Apartments. With sea views, Stermasi Apartments is set in Saplunara and has a restaurant, room service, bar, garden and terrace. Ubytovanie Stermasi Apartments sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Limuni

9,2

Apartments Limuni

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Limuni. Apartmány Limuni s terasou a výhľadom do záhrady sa nachádzajú v obci Saplunara, 31 km od Dubrovníka. Cavtat je vzdialený 41 km. Ubytovanie Apartments Limuni sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brzica Saplunara

9,1

Brzica Saplunara

Ubytovanie (Apartmány) Brzica Saplunara. Set in Saplunara in the Mljet Island region, Brzica Saplunara offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Brzica Saplunara sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sentic

9,1

Apartments Sentic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sentic. Apartmány Sentic sa nachádzajú sa v obci Saplunara v regióne ostrova Mljet, 20 metrov od najbližšej pláže a Jadranského mora a hosťom ponúkajú gril a... Ubytovanie Apartments Sentic sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Franka Saplunara

8,6

Apartments Franka Saplunara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Franka Saplunara. Apartmány Franka Saplunara s nádherným výhľadom na more sa nachádzajú v pokojnej lokalite v dedinke Saplunara na ostrove Mljet, len 15 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Franka Saplunara sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ammos

8,5

Apartments Ammos

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ammos. Apartments Ammos features sea views, free WiFi and free private parking, situated in Saplunara. Ubytovanie Apartments Ammos sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Villa Bašica

8,3

Rooms Villa Bašica

Ubytovanie (Penzión) Rooms Villa Bašica. Izby Villa Bašica sa nachádzajú v meste Saplunara, 31 km od Dubrovníka a 42 km od Cavtatu. Na mieste môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Rooms Villa Bašica sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Villa Kralj Mljet

Villa Kralj Mljet

Ubytovanie (Apartmány) Villa Kralj Mljet. Located in Saplunara, Kralj Apartmani features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytovanie Villa Kralj Mljet sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stermasi

Apartments Stermasi

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Stermasi. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartments Stermasi is located in Saplunara. Ubytovanie Apartments Stermasi sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Saplunara

Mesto Saplunara sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 33 hotelov a ubytovanie v meste Saplunara.