Hľadať

Ubytovanie

Apartments Sentic Apartmány

Saplunara 10a, 20224 Saplunara, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sentic. Apartmány Sentic sa nachádzajú sa v obci Saplunara v regióne ostrova Mljet, 20 metrov od najbližšej pláže a Jadranského mora a hosťom ponúkajú gril a... Ubytovanie Apartments Sentic sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Sentic

Najbližšie letisko Dubrovník je situované 46 km od apartmánov Sentic. Súčasťou každej ubytovacej jednotky je súkromná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom. Posteľná bielizeň je zahrnutá v cene ubytovania. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Mesto Neum je vzdialené 27 km. V ubytovacej jednotke máte k dispozícii priestor na posedenie. V niektorých sa nachádza aj jedálenský kút a/alebo terasa. Apartmány Sentic sa nachádzajú sa v obci Saplunara v regióne ostrova Mljet, 20 metrov od najbližšej pláže a Jadranského mora a hosťom ponúkajú gril a výhľad na more. K dispozícii máte kuchyňu s chladničkou. Mesto Cavtat je vzdialené 42 km.

Vybavenie ubytovania Apartments Sentic

 • Vonkajší krb
 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Saplunara

Villa Mirosa

9,7

Villa Mirosa

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Mirosa. Penzión Villa Mirosa sa nachádza v obci Saplunara. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a reštauráciu. Ubytovanie Villa Mirosa sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Skurla

9,7

Apartments Skurla

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Skurla. Apartments Skurla has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Saplunara. Ubytovanie Apartments Skurla sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pitarević

9,4

Apartments Pitarević

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pitarević. Apartmány Pitarević vám ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Saplunara. Ubytovacie jednotky sú vybavené klimatizáciou. Ubytovanie Apartments Pitarević sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Feral

9,4

Apartments Feral

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Feral. Klimatizované apartmány Feral sa nachádzajú v mestečku Saplunara, 31 km od Dubrovníka a 41 km od mesta Cavtat. Ubytovanie Apartments Feral sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Posta

9,4

Apartments Posta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Posta. Apartmány Posta sa nachádzajú v malej pokojnej osade Saplunara. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Posta sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pine Tree Boutique Apartments

9,3

Pine Tree Boutique Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Pine Tree Boutique Apartments. Apartmány Boutique Pine Tree sa nachádzajú v obci Saplunara, 32 km od Národného parku Mljet. Ponúkajú sezónny vonkajší bazén. Ubytovanie Pine Tree Boutique Apartments sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Matusko

9,3

Apartments Matusko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Matusko. Apartmány Matusko sa nachádzajú v letovisku Saplunara a ponúkajú ubytovanie s klimatizáciou a záhradou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Matusko sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pavlić

9,3

Apartments Pavlić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pavlić. Apartmány Pavlić sa nachádzajú na pokojnom mieste v malej dedinke Saplunara na ostrove Mljet. Ubytovanie Apartments Pavlić sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stermasi Apartments

9,3

Stermasi Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Stermasi Apartments. With sea views, Stermasi Apartments is set in Saplunara and has a restaurant, room service, bar, garden and terrace. Ubytovanie Stermasi Apartments sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Limuni

9,2

Apartments Limuni

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Limuni. Apartmány Limuni s terasou a výhľadom do záhrady sa nachádzajú v obci Saplunara, 31 km od Dubrovníka. Cavtat je vzdialený 41 km. Ubytovanie Apartments Limuni sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brzica Saplunara

9,1

Brzica Saplunara

Ubytovanie (Apartmány) Brzica Saplunara. Set in Saplunara in the Mljet Island region, Brzica Saplunara offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Brzica Saplunara sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Franka Saplunara

8,6

Apartments Franka Saplunara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Franka Saplunara. Apartmány Franka Saplunara s nádherným výhľadom na more sa nachádzajú v pokojnej lokalite v dedinke Saplunara na ostrove Mljet, len 15 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Franka Saplunara sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ammos

8,5

Apartments Ammos

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ammos. Apartments Ammos features sea views, free WiFi and free private parking, situated in Saplunara. Ubytovanie Apartments Ammos sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Villa Bašica

8,3

Rooms Villa Bašica

Ubytovanie (Penzión) Rooms Villa Bašica. Izby Villa Bašica sa nachádzajú v meste Saplunara, 31 km od Dubrovníka a 42 km od Cavtatu. Na mieste môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Rooms Villa Bašica sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Apartman Lenka 2

6,7

Apartman Lenka 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lenka 2. Apartman Lenka 2 is set in Saplunara. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytovanie Apartman Lenka 2 sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kralj Mljet

Villa Kralj Mljet

Ubytovanie (Apartmány) Villa Kralj Mljet. Located in Saplunara, Kralj Apartmani features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytovanie Villa Kralj Mljet sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Podškoj apartments

Podškoj apartments

Ubytovanie (Apartmány) Podškoj apartments. Located in Saplunara, Podškoj apartments offers accommodation with a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytovanie Podškoj apartments sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lenka

Apartmani Lenka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Lenka. Apartmani Lenka provides accommodation with a kitchen, located in Saplunara. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Apartmani Lenka sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Franić

Villa Franić

Ubytovanie (Apartmány) Villa Franić. Located in Saplunara in the Mljet Island region and Limuni Beach reachable within 1. Ubytovanie Villa Franić sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Franić

Apartments Franić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Franić. Set 200 metres from Limuni Beach, Apartments Franić offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Franić sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms

Beautiful apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms. Set in Saplunara in the Mljet Island region, Beautiful apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms has a terrace and sea views. Ubytovanie Beautiful apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Podkućica

Apartmani Podkućica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Podkućica. Situated in Saplunara, Apartmani Podkućica features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytovanie Apartmani Podkućica sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms. Situated in Saplunara in the Mljet Island region, Nice apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms features a balcony and sea views. Ubytovanie Nice apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stermasi

Apartments Stermasi

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Stermasi. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartments Stermasi is located in Saplunara. Ubytovanie Apartments Stermasi sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms

Awesome apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms. Boasting a terrace, Awesome apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms features accommodation in Saplunara with free WiFi and sea views. Ubytovanie Awesome apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms

Awesome apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms. Located in Saplunara in the Mljet Island region, Awesome apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms features a terrace and sea views. Ubytovanie Awesome apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms. Situated in Saplunara in the Mljet Island region, Nice apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms has a terrace and sea views. Ubytovanie Nice apartment in Saplunara with WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Saplunara (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)