Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Polače

V meste Polače (Chorvátsko) máme celkom 17 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Polače

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Polače

Apartments Linda

9,7

Apartments Linda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Linda. Featuring sea views, Apartments Linda in Polače features accommodation, a restaurant and a terrace. Complimentary WiFi is available throughout the... Ubytovanie Apartments Linda sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Matana Chano

9,1

Apartments Matana Chano

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Matana Chano. Apartmány Matana Chano sa nachádzajú v centre mesta Polače na ostrove Mljet, v srdci národného parku Mljet. Ubytovanie Apartments Matana Chano sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Karla

9

Rooms Karla

Ubytovanie (Penzión) Rooms Karla. Ubytovacie zariadenie Rooms Karla sa nachádza v obci Polače, 28 km od ostrova Korčula. Ubytovanie Rooms Karla sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Radulj

8,9

Guest House Radulj

Ubytovanie (Penzión) Guest House Radulj. Apartmány Radulj sa nachádzajú v Národnom parku Mljet, len 10 metrov od mora. Ubytovanie Guest House Radulj sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Palma

8,5

Apartments Palma

Ubytovanie (Penzión) Apartments Palma. Ubytovacie zariadenie Apartments Palma sa nachádza v meste Polače a ponúka bezplatné Wi-Fi. V tomto 3-hviezdičkovom penzióne je k dispozícii terasa. Ubytovanie Apartments Palma sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Angelo

8,4

Apartments Angelo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Angelo. Ubytovacie zariadenie Apartments & Rooms Ogigija sa nachádza v meste Polače, 28 km od ostrova Korčula. Ubytovanie Apartments Angelo sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Rooms Villa Lucija

8,3

Apartments & Rooms Villa Lucija

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Rooms Villa Lucija. Only 10 metres from the sea in the scenic Polace Bay, the Villa Lucija can be found amid the Mljet Island National Park. Ubytovanie Apartments & Rooms Villa Lucija sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dabelić

8,3

Apartments Dabelić

Ubytovanie (Penzión) Apartments Dabelić. Just steps away from the sea in Polače, Apartments Dabelić offers accommodation with free WiFi. Free private parking is available on site. Ubytovanie Apartments Dabelić sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Busurelo

8,1

Guest House Busurelo

Ubytovanie (Penzión) Guest House Busurelo. Guest House Busurelo, nachádzajúci sa na ostrove Mljet, v centre letoviska Polače priamo na nábreží, ponúka ubytovanie so zariadenou terasou s výhľadom na... Ubytovanie Guest House Busurelo sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

X-Rooms Mljet

8,1

X-Rooms Mljet

Ubytovanie (Penzión) X-Rooms Mljet. Tento penzión sa nachádza pri mori v dedinke Polače, len 150 metrov od katamaránu do Dubrovníka. Ubytovanie X-Rooms Mljet sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sponga 1

7,7

Apartment Sponga 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sponga 1. Situated in Polače, Apartment Sponga 1 features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant and a terrace. Ubytovanie Apartment Sponga 1 sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Ogigija

7,4

Rooms Ogigija

Ubytovanie (Penzión) Rooms Ogigija. Set on the beachfront in Polače, Rooms Ogigija features a terrace. Ubytovanie Rooms Ogigija sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Polace, Mljet - 604

Apartments and rooms by the sea Polace, Mljet - 604

Ubytovanie (Apartmán) Apartments and rooms by the sea Polace, Mljet - 604. Apartments and rooms by the sea Polace, Mljet - 604 is situated in Polače. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Polace, Mljet - 604 sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Apartments by the sea Polace, Mljet - 613

Apartments by the sea Polace, Mljet - 613

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Polace, Mljet - 613. Apartments by the sea Polace, Mljet - 613 is situated in Polače. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartments by the sea Polace, Mljet - 613 sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Three-Bedroom Apartment in Mljet

Three-Bedroom Apartment in Mljet

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Mljet. Three-Bedroom Apartment in Mljet is located in Polače and offers barbecue facilities. The property features sea views. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Mljet sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Polače

Mesto Polače sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 17 hotelov a ubytovanie v meste Polače.