Hľadať

Ubytovanie

Rooms Karla Penzión

Polače 46, 20225 Polače, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Rooms Karla. Ubytovacie zariadenie Rooms Karla sa nachádza v obci Polače, 28 km od ostrova Korčula. Ubytovanie Rooms Karla sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Rooms Karla

Niektoré sú vybavené priestorom na posedenie. Letovisko Neum sa nachádza 25 km od ubytovacieho zariadenia Rooms Karla, zatiaľ čo na ostrov Lopud je to 48 km. V okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám, vrátane šnorchlovania a cyklistiky. Ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi, Wi-Fi pripojenie na internet zdarma a bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste. Ubytovacie zariadenie Rooms Karla sa nachádza v obci Polače, 28 km od ostrova Korčula. Počas pobytu je vám tiež k dispozícii spoločná kuchyňa. Najbližším letiskom je letisko Dubrovník, situované 77 km od ubytovacieho zariadenia. Všetky izby majú rýchlovarnú kanvicu a súkromnú kúpeľňu.

Vybavenie ubytovania Rooms Karla

 • Na pláži
 • Terasa
 • Spoločná kuchyňa
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Kyvadlová doprava
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Úschovňa batožín
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Polače

Apartments Linda

9,7

Apartments Linda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Linda. Featuring sea views, Apartments Linda in Polače features accommodation, a restaurant and a terrace. Complimentary WiFi is available throughout the... Ubytovanie Apartments Linda sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Matana Chano

9,1

Apartments Matana Chano

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Matana Chano. Apartmány Matana Chano sa nachádzajú v centre mesta Polače na ostrove Mljet, v srdci národného parku Mljet. Ubytovanie Apartments Matana Chano sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Radulj

8,9

Guest House Radulj

Ubytovanie (Penzión) Guest House Radulj. Apartmány Radulj sa nachádzajú v Národnom parku Mljet, len 10 metrov od mora. Ubytovanie Guest House Radulj sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Palma

8,5

Apartments Palma

Ubytovanie (Penzión) Apartments Palma. Ubytovacie zariadenie Apartments Palma sa nachádza v meste Polače a ponúka bezplatné Wi-Fi. V tomto 3-hviezdičkovom penzióne je k dispozícii terasa. Ubytovanie Apartments Palma sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Angelo

8,4

Apartments Angelo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Angelo. Ubytovacie zariadenie Apartments & Rooms Ogigija sa nachádza v meste Polače, 28 km od ostrova Korčula. Ubytovanie Apartments Angelo sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Rooms Villa Lucija

8,3

Apartments & Rooms Villa Lucija

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Rooms Villa Lucija. Only 10 metres from the sea in the scenic Polace Bay, the Villa Lucija can be found amid the Mljet Island National Park. Ubytovanie Apartments & Rooms Villa Lucija sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dabelić

8,3

Apartments Dabelić

Ubytovanie (Penzión) Apartments Dabelić. Just steps away from the sea in Polače, Apartments Dabelić offers accommodation with free WiFi. Free private parking is available on site. Ubytovanie Apartments Dabelić sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Busurelo

8,1

Guest House Busurelo

Ubytovanie (Penzión) Guest House Busurelo. Guest House Busurelo, nachádzajúci sa na ostrove Mljet, v centre letoviska Polače priamo na nábreží, ponúka ubytovanie so zariadenou terasou s výhľadom na... Ubytovanie Guest House Busurelo sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

X-Rooms Mljet

8,1

X-Rooms Mljet

Ubytovanie (Penzión) X-Rooms Mljet. Tento penzión sa nachádza pri mori v dedinke Polače, len 150 metrov od katamaránu do Dubrovníka. Ubytovanie X-Rooms Mljet sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sponga 1

7,7

Apartment Sponga 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sponga 1. Situated in Polače, Apartment Sponga 1 features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant and a terrace. Ubytovanie Apartment Sponga 1 sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Ogigija

7,4

Rooms Ogigija

Ubytovanie (Penzión) Rooms Ogigija. Set on the beachfront in Polače, Rooms Ogigija features a terrace. Ubytovanie Rooms Ogigija sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Polace, Mljet - 604

Apartments and rooms by the sea Polace, Mljet - 604

Ubytovanie (Apartmán) Apartments and rooms by the sea Polace, Mljet - 604. Apartments and rooms by the sea Polace, Mljet - 604 is situated in Polače. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Polace, Mljet - 604 sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Apartments by the sea Polace, Mljet - 613

Apartments by the sea Polace, Mljet - 613

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Polace, Mljet - 613. Apartments by the sea Polace, Mljet - 613 is situated in Polače. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartments by the sea Polace, Mljet - 613 sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Three-Bedroom Apartment in Mljet

Three-Bedroom Apartment in Mljet

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Mljet. Three-Bedroom Apartment in Mljet is located in Polače and offers barbecue facilities. The property features sea views. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Mljet sa nachádza v meste Polače (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)