Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Grabovac

V meste Grabovac (Chorvátsko) máme celkom 57 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Grabovac

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Grabovac

Villa Diva Grabovčeva

10

Villa Diva Grabovčeva

Ubytovanie (Vila) Villa Diva Grabovčeva. Set in Rakovica in the Karlovac county region, Villa Diva Grabovčeva features a terrace and mountain views. Ubytovanie Villa Diva Grabovčeva sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Zrinka House

9,9

Zrinka House

Ubytovanie (Penzión) Zrinka House. Ubytovacie zariadenie Zrinka House sa nachádza v obci Grabovac, 8 km od vstupu 1 do Národného parku Plitvické jazerá a ponúka záhradu a spoločný salónik. Ubytovanie Zrinka House sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Neda Holiday House

9,7

Neda Holiday House

Ubytovanie (Penzión) Neda Holiday House. Neda Holiday House is set in Grabovac and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Neda Holiday House sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Matijević Šimić

9,6

House Matijević Šimić

Ubytovanie (Penzión) House Matijević Šimić. House Matijević Šimić is located in Rakovica, 7 km from the entrance to the UNESCO-listed Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie House Matijević Šimić sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartment Dijana

9,6

Apartment Dijana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dijana. This apartment is quietly located in Grabovac, surrounded by peaceful forests and meadows. Ubytovanie Apartment Dijana sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Leonarda

9,6

House Leonarda

Ubytovanie (Penzión) House Leonarda. Located just 9 km from the UNESCO-listed Plitvička Jezera National Park, House Leonarda features brightly furnished rooms with free WiFi access and private... Ubytovanie House Leonarda sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Guest house Ema

9,5

Guest house Ema

Ubytovanie (Penzión) Guest house Ema. Penzión Ema sa nachádza v stredisku Grabovac, 10 km od Plitvických jazier a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Guest house Ema sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Pool Apartments Plitvice Lakes

9,5

Pool Apartments Plitvice Lakes

Ubytovanie (Penzión) Pool Apartments Plitvice Lakes. Located in Grabovac about 9 km from the National Park of Plitvice Lakes, Pool Apartments Plitvice Lakes features a seasonal outdoor swimming pool and sun... Ubytovanie Pool Apartments Plitvice Lakes sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Donna Plitvice Lakes

9,5

Donna Plitvice Lakes

Ubytovanie (Penzión) Donna Plitvice Lakes. Set in Grabovac, Donna Plitvice Lakes offers 4-star accommodation with private balconies. Ubytovanie Donna Plitvice Lakes sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Selak Apartments

9,5

Selak Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Selak Apartments. Apartmány Selak s vlastným stravovaním sa nachádzajú v obci Grabovac. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Selak Apartments sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Black Queen Guesthouse

9,4

Black Queen Guesthouse

Ubytovanie (Penzión) Black Queen Guesthouse. Situated in Grabovac, Black Queen Guesthouse features 4-star accommodation with private balconies. Ubytovanie Black Queen Guesthouse sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Osana

9,3

House Osana

Ubytovanie (Penzión) House Osana. Penzión Osana sa nachádza v meste Rakovica len 8 km od Národného parku Plitvické jazerá. Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu a niektoré aj balkón. Ubytovanie House Osana sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Turkalj

9,3

House Turkalj

Ubytovanie (Penzión) House Turkalj. Penzión House Turkalj sa nachádza 400 metrov od centra dedinky Grabovac a 10 km od Národného parku Plitvické jazerá, zapísaného v zozname chránených... Ubytovanie House Turkalj sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

White House M&M

9,3

White House M&M

Ubytovanie (Penzión) White House M&M. White House M&M is a 3-star property situated in Grabovac. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie White House M&M sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

16 Lakes Hotel

9,3

16 Lakes Hotel

Ubytovanie (Hotel) 16 Lakes Hotel. Set 7 km from Plitvice Lakes National Park, 16 Lakes Hotel offers modernly equipped rooms and suites in Grabovac. Ubytovanie 16 Lakes Hotel sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Pavlic

9,3

House Pavlic

Ubytovanie (Penzión) House Pavlic. Ubytovacie zariadenie House Pavlic sa nachádza v okrese Rakovica asi 700 m od cesty číslo 1 a 10 km od Národného parku Plitvické jazerá a je situované vo... Ubytovanie House Pavlic sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Tina

9,3

House Tina

Ubytovanie (Penzión) House Tina. Penzión House Tina sa nachádza v pokojnej dedine Grabovac, 10 minút jazdy autom od Národného parku Plitvické jazerá, ktorý bol zaradený do zoznamu... Ubytovanie House Tina sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartment Nikolina

9,2

Apartment Nikolina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nikolina. Apartment Nikolina is a self-catering accommodation located in Grabovac. Free WiFi access is available. Accommodation provides a TV, a patio and a terrace. Ubytovanie Apartment Nikolina sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Pansion Villa Cancar

9,2

Pansion Villa Cancar

Ubytovanie (Penzión) Pansion Villa Cancar. Rodinou prevádzkované ubytovacie zariadanie Villa Cancar sa nachádza v pokojnej dedine Grabovac, len 6 km od Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Pansion Villa Cancar sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Guesthouse Sara

9,2

Guesthouse Sara

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Sara. Ubytovanie Guesthouse Sara sa nachádza v meste Grabovac, približne 6 km od Národného parku Plitvické jazerá. Má priestrannú terasu a detské ihrisko. Ubytovanie Guesthouse Sara sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Holiday Park Macola

9,2

Holiday Park Macola

Ubytovanie (Dovolenkový park) Holiday Park Macola. Hotel Holiday Macola sa nachádza v meste Grabovac, 12 km od Národného parku Plitvické jazerá a ponúka sezónny vonkajší bazén so slnečníkmi a ležadlami. Ubytovanie Holiday Park Macola sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Guest Accommodation Marko Kesić

9,2

Guest Accommodation Marko Kesić

Ubytovanie (Penzión) Guest Accommodation Marko Kesić. Ubytovacie zariadenie Guest Accommodation Marko Kesić sa nachádza 8 km od Národného parku Plitvické jazerá zapísaného na zozname UNESCO a poskytuje izby s... Ubytovanie Guest Accommodation Marko Kesić sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartments Jančić

9,1

Apartments Jančić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jančić. Located 500 metres from the centre of Grabovac, Apartments Jančić is surrounded with a garden and offers air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytovanie Apartments Jančić sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Corak

9,1

House Corak

Ubytovanie (Penzión) House Corak. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v obci Grabovac, 6 km od Národného parku Plitvické jazerá, a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie House Corak sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Marinic

9,1

House Marinic

Ubytovanie (Penzión) House Marinic. Penzión House Marinic sa nachádza 7 km od Národného parku Plitvické jazerá a je obklopený záhradou s altánkom, ležadlami a priestorom na grilovanie. Ubytovanie House Marinic sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Guest House Borić

9,1

Guest House Borić

Ubytovanie (Penzión) Guest House Borić. Boasting a garden, Guest House Borić is set in Grabovac. This 2-star guest house offers ski storage space and a 24-hour front desk. Ubytovanie Guest House Borić sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Guest House Klanfar

9,1

Guest House Klanfar

Ubytovanie (Penzión) Guest House Klanfar. Guest House Klanfar is set in Grabovac. This 3-star guest house offers a garden. Free WiFi is provided. Ubytovanie Guest House Klanfar sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartments Kristic

9

Apartments Kristic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kristic. Apartmány Kristic sa nachádzajú v Rakovici, 8 km od Národného parku Plitvické jazerá a 10 minút jazdy od rieky Korana. Na mieste máte k dispozícii gril. Ubytovanie Apartments Kristic sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Villa Plitvicka Sedra

9

Villa Plitvicka Sedra

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Plitvicka Sedra. Vila Plitvicka Sedra sa nachádza 6 km od národného parku Plitvické jazerá a ponúka vám izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a balkónom. Ubytovanie Villa Plitvicka Sedra sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Sebalj

8,9

House Sebalj

Ubytovanie (Vidiecky dom) House Sebalj. Ubytovanie House Sebalj sa nachádza na pokojnom mieste v meste Grabovac, 3 km od centra obce Rakovica. Ubytovanie House Sebalj sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Hodak

8,9

House Hodak

Ubytovanie (Penzión) House Hodak. Situated 8 km from Plitvice Lakes National Park, House Hodak enjoys a scenic location amid a garden with a playground and barbecue facilities. Ubytovanie House Hodak sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Guesthouse Rupčič

8,8

Guesthouse Rupčič

Ubytovanie (Apartmány) Guesthouse Rupčič. Penzión Rupčić sa nachádza v meste Grabovac, 7 km od národného parku Plitvické jazerá, ktorý je zapísaný na zozname UNESCO. Ubytovanie Guesthouse Rupčič sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Vukovic

8,8

House Vukovic

Ubytovanie (Penzión) House Vukovic. Dom Vukovic sa nachádza v Grabovaci v blízkosti Národného parku Plitvické jazerá a ponúka izby so satelitnou TV a bezplatným pripojením na internet. Ubytovanie House Vukovic sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Sekulic

8,8

House Sekulic

Ubytovanie (Penzión) House Sekulic. Hotel House Sekulic sa nachádza v obci Grabovac v blízkosti mesta Rakovica, 6 km od Národného parku Plitvické jazerá, 50 metrov od cesty spájajúcej mestá... Ubytovanie House Sekulic sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Krizmanić

8,8

House Krizmanić

Ubytovanie (Penzión) House Krizmanić. Ubytovacie zariadenie House Krizmanić sa nachádza v obci Grabovac, len 6 km od Národného parku Plitvické jazerá, zapísaného na zozname UNESCO. Ubytovanie House Krizmanić sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Guest House Korita

8,7

Guest House Korita

Ubytovanie (Penzión) Guest House Korita. Penzión Korita sa nachádza v obci Grabovac, na štátnej ceste 1, ktorá vedie zo Záhrebu k Plitvickým jazerám. Ubytovanie Guest House Korita sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

M&N Zafran

8,7

M&N Zafran

Ubytovanie (Penzión) M&N Zafran. Only a 10-minute drive from the Plitvice Lakes National Park, M&N Zafran offers en-suite rooms with parquet flooring, balcony and satellite TV. Ubytovanie M&N Zafran sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House D&A Hodak

8,7

House D&A Hodak

Ubytovanie (Penzión) House D&A Hodak. Penzión Drago & Ankica sa nachádza na pokojnom mieste v meste Grabovac a hosťom ponúka nefajčiarske izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a... Ubytovanie House D&A Hodak sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Rooms Villa Ruja

8,7

Rooms Villa Ruja

Ubytovanie (Penzión) Rooms Villa Ruja. Ubytovacie zariadenie Rooms Villa Ruja sa nachádza v obci Grabovac a ponúka vám terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Rooms Villa Ruja sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Bed & Breakfast Helena

8,6

Bed & Breakfast Helena

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Helena. Rodinou prevádzkované ubytovacie zariadenie Apartments and Rooms Helena sa nachádza len 6 km od národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Bed & Breakfast Helena sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Oliver

8,6

House Oliver

Ubytovanie (Apartmán) House Oliver. Ubytovanie House Oliver je obklopené prírodou a kvetmi v pokojnej dedinke Grabovac a ponúka apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a... Ubytovanie House Oliver sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

16 Lakes Rooms

8,5

16 Lakes Rooms

Ubytovanie (Penzión) 16 Lakes Rooms. Guest house 16 Lakes Rooms is set in a small village of Grabovac and it features rooms with a private balcony overlooking the mountain. Ubytovanie 16 Lakes Rooms sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Plitvice Holiday Resort

8,5

Plitvice Holiday Resort

Ubytovanie (Rezort) Plitvice Holiday Resort. Ubytovacie zariadenie Plitvice Holiday Resort je obklopené vysokými borovicami a vlniacimi sa kopcami a nachádza sa v pokojnej lokalite 8 km od Národného... Ubytovanie Plitvice Holiday Resort sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Plitvice Palace

8,5

Plitvice Palace

Ubytovanie (Penzión) Plitvice Palace. Ubytovanie sa nachádza v meste Grabovac, 7 km od Národného parku Plitvické jazerá. Ponúka vonkajší bazén so slnečnou terasou. Ubytovanie Plitvice Palace sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Plitvicka Vrela

7,9

Plitvicka Vrela

Ubytovanie (Penzión) Plitvicka Vrela. Penzión Plitvicka Vrela v meste Rakovica sa nachádza v tesnej blízkosti Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Plitvicka Vrela sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartment Martina

7,5

Apartment Martina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Martina. Located in Grabovac, about 10 km from the UNESCO-protected Plitvice Lakes National Park, Apartment Martina offers self-catering accommodation with free... Ubytovanie Apartment Martina sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Anita

House Anita

Ubytovanie (Vila) House Anita. House Anita is situated in Grabovac. The property provides free private parking. Ubytovanie House Anita sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartment Plitvice

Apartment Plitvice

Ubytovanie (Rezort) Apartment Plitvice. Apartment Plitvice is set in Grabovac. Among the various facilities are a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Apartment Plitvice sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

M&S&N

M&S&N

Ubytovanie (Apartmán) M&S&N. Located in Grabovac, M&S&N offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie M&S&N sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Donna

Donna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Donna. Situated in Grabovac in the Karlovac county region, Donna features a garden. Ubytovanie Donna sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Ubytovanie v meste Grabovac

Mesto Grabovac sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 57 hotelov a ubytovanie v meste Grabovac.