Hľadať

Ubytovanie

House Hodak Penzión

Grabovac 200, 47245 Grabovac, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) House Hodak. Situated 8 km from Plitvice Lakes National Park, House Hodak enjoys a scenic location amid a garden with a playground and barbecue facilities. Ubytovanie House Hodak sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Popis ubytovania House Hodak

It offers en-suite rooms with free Wi-Fi. There are over 60 km of picturesque cycle paths leading from here. Guests can also go hiking, canoeing and horseback riding. Situated 8 km from Plitvice Lakes National Park, House Hodak enjoys a scenic location amid a garden with a playground and barbecue facilities. The village of Korana and the caves of Baraceve and Dreznik Grad are easily reachable. When its time to relax, you can just sunbathe in the garden and prepare you own food in the barbecue area. Breakfast is available as well.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Nefajčiarske izby

Vybavenie ubytovania House Hodak

 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Badmintonové vybavenie
 • Jazda na koniza príplatok
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Kanoistikaza príplatok
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Detské ihrisko
 • Herňa
 • Rybolovza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Expresný check-in/check-out
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Grabovac

Villa Diva Grabovčeva

10

Villa Diva Grabovčeva

Ubytovanie (Vila) Villa Diva Grabovčeva. Set in Rakovica in the Karlovac county region, Villa Diva Grabovčeva features a terrace and mountain views. Ubytovanie Villa Diva Grabovčeva sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Zrinka House

9,9

Zrinka House

Ubytovanie (Penzión) Zrinka House. Ubytovacie zariadenie Zrinka House sa nachádza v obci Grabovac, 8 km od vstupu 1 do Národného parku Plitvické jazerá a ponúka záhradu a spoločný salónik. Ubytovanie Zrinka House sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Neda Holiday House

9,7

Neda Holiday House

Ubytovanie (Penzión) Neda Holiday House. Neda Holiday House is set in Grabovac and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Neda Holiday House sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Matijević Šimić

9,6

House Matijević Šimić

Ubytovanie (Penzión) House Matijević Šimić. House Matijević Šimić is located in Rakovica, 7 km from the entrance to the UNESCO-listed Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie House Matijević Šimić sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartment Dijana

9,6

Apartment Dijana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dijana. This apartment is quietly located in Grabovac, surrounded by peaceful forests and meadows. Ubytovanie Apartment Dijana sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Leonarda

9,6

House Leonarda

Ubytovanie (Penzión) House Leonarda. Located just 9 km from the UNESCO-listed Plitvička Jezera National Park, House Leonarda features brightly furnished rooms with free WiFi access and private... Ubytovanie House Leonarda sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Guest house Ema

9,5

Guest house Ema

Ubytovanie (Penzión) Guest house Ema. Penzión Ema sa nachádza v stredisku Grabovac, 10 km od Plitvických jazier a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Guest house Ema sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Pool Apartments Plitvice Lakes

9,5

Pool Apartments Plitvice Lakes

Ubytovanie (Penzión) Pool Apartments Plitvice Lakes. Located in Grabovac about 9 km from the National Park of Plitvice Lakes, Pool Apartments Plitvice Lakes features a seasonal outdoor swimming pool and sun... Ubytovanie Pool Apartments Plitvice Lakes sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Donna Plitvice Lakes

9,5

Donna Plitvice Lakes

Ubytovanie (Penzión) Donna Plitvice Lakes. Set in Grabovac, Donna Plitvice Lakes offers 4-star accommodation with private balconies. Ubytovanie Donna Plitvice Lakes sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Selak Apartments

9,5

Selak Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Selak Apartments. Apartmány Selak s vlastným stravovaním sa nachádzajú v obci Grabovac. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Selak Apartments sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Black Queen Guesthouse

9,4

Black Queen Guesthouse

Ubytovanie (Penzión) Black Queen Guesthouse. Situated in Grabovac, Black Queen Guesthouse features 4-star accommodation with private balconies. Ubytovanie Black Queen Guesthouse sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Osana

9,3

House Osana

Ubytovanie (Penzión) House Osana. Penzión Osana sa nachádza v meste Rakovica len 8 km od Národného parku Plitvické jazerá. Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu a niektoré aj balkón. Ubytovanie House Osana sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Turkalj

9,3

House Turkalj

Ubytovanie (Penzión) House Turkalj. Penzión House Turkalj sa nachádza 400 metrov od centra dedinky Grabovac a 10 km od Národného parku Plitvické jazerá, zapísaného v zozname chránených... Ubytovanie House Turkalj sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

White House M&M

9,3

White House M&M

Ubytovanie (Penzión) White House M&M. White House M&M is a 3-star property situated in Grabovac. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie White House M&M sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

16 Lakes Hotel

9,3

16 Lakes Hotel

Ubytovanie (Hotel) 16 Lakes Hotel. Set 7 km from Plitvice Lakes National Park, 16 Lakes Hotel offers modernly equipped rooms and suites in Grabovac. Ubytovanie 16 Lakes Hotel sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Pavlic

9,3

House Pavlic

Ubytovanie (Penzión) House Pavlic. Ubytovacie zariadenie House Pavlic sa nachádza v okrese Rakovica asi 700 m od cesty číslo 1 a 10 km od Národného parku Plitvické jazerá a je situované vo... Ubytovanie House Pavlic sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Tina

9,3

House Tina

Ubytovanie (Penzión) House Tina. Penzión House Tina sa nachádza v pokojnej dedine Grabovac, 10 minút jazdy autom od Národného parku Plitvické jazerá, ktorý bol zaradený do zoznamu... Ubytovanie House Tina sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartment Nikolina

9,2

Apartment Nikolina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nikolina. Apartment Nikolina is a self-catering accommodation located in Grabovac. Free WiFi access is available. Accommodation provides a TV, a patio and a terrace. Ubytovanie Apartment Nikolina sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Pansion Villa Cancar

9,2

Pansion Villa Cancar

Ubytovanie (Penzión) Pansion Villa Cancar. Rodinou prevádzkované ubytovacie zariadanie Villa Cancar sa nachádza v pokojnej dedine Grabovac, len 6 km od Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Pansion Villa Cancar sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Guesthouse Sara

9,2

Guesthouse Sara

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Sara. Ubytovanie Guesthouse Sara sa nachádza v meste Grabovac, približne 6 km od Národného parku Plitvické jazerá. Má priestrannú terasu a detské ihrisko. Ubytovanie Guesthouse Sara sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Holiday Park Macola

9,2

Holiday Park Macola

Ubytovanie (Dovolenkový park) Holiday Park Macola. Hotel Holiday Macola sa nachádza v meste Grabovac, 12 km od Národného parku Plitvické jazerá a ponúka sezónny vonkajší bazén so slnečníkmi a ležadlami. Ubytovanie Holiday Park Macola sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Guest Accommodation Marko Kesić

9,2

Guest Accommodation Marko Kesić

Ubytovanie (Penzión) Guest Accommodation Marko Kesić. Ubytovacie zariadenie Guest Accommodation Marko Kesić sa nachádza 8 km od Národného parku Plitvické jazerá zapísaného na zozname UNESCO a poskytuje izby s... Ubytovanie Guest Accommodation Marko Kesić sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartments Jančić

9,1

Apartments Jančić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jančić. Located 500 metres from the centre of Grabovac, Apartments Jančić is surrounded with a garden and offers air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytovanie Apartments Jančić sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Corak

9,1

House Corak

Ubytovanie (Penzión) House Corak. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v obci Grabovac, 6 km od Národného parku Plitvické jazerá, a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie House Corak sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Marinic

9,1

House Marinic

Ubytovanie (Penzión) House Marinic. Penzión House Marinic sa nachádza 7 km od Národného parku Plitvické jazerá a je obklopený záhradou s altánkom, ležadlami a priestorom na grilovanie. Ubytovanie House Marinic sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Guest House Borić

9,1

Guest House Borić

Ubytovanie (Penzión) Guest House Borić. Boasting a garden, Guest House Borić is set in Grabovac. This 2-star guest house offers ski storage space and a 24-hour front desk. Ubytovanie Guest House Borić sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Guest House Klanfar

9,1

Guest House Klanfar

Ubytovanie (Penzión) Guest House Klanfar. Guest House Klanfar is set in Grabovac. This 3-star guest house offers a garden. Free WiFi is provided. Ubytovanie Guest House Klanfar sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartments Kristic

9

Apartments Kristic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kristic. Apartmány Kristic sa nachádzajú v Rakovici, 8 km od Národného parku Plitvické jazerá a 10 minút jazdy od rieky Korana. Na mieste máte k dispozícii gril. Ubytovanie Apartments Kristic sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Villa Plitvicka Sedra

9

Villa Plitvicka Sedra

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Plitvicka Sedra. Vila Plitvicka Sedra sa nachádza 6 km od národného parku Plitvické jazerá a ponúka vám izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a balkónom. Ubytovanie Villa Plitvicka Sedra sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Sebalj

8,9

House Sebalj

Ubytovanie (Vidiecky dom) House Sebalj. Ubytovanie House Sebalj sa nachádza na pokojnom mieste v meste Grabovac, 3 km od centra obce Rakovica. Ubytovanie House Sebalj sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Guesthouse Rupčič

8,8

Guesthouse Rupčič

Ubytovanie (Apartmány) Guesthouse Rupčič. Penzión Rupčić sa nachádza v meste Grabovac, 7 km od národného parku Plitvické jazerá, ktorý je zapísaný na zozname UNESCO. Ubytovanie Guesthouse Rupčič sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Vukovic

8,8

House Vukovic

Ubytovanie (Penzión) House Vukovic. Dom Vukovic sa nachádza v Grabovaci v blízkosti Národného parku Plitvické jazerá a ponúka izby so satelitnou TV a bezplatným pripojením na internet. Ubytovanie House Vukovic sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Sekulic

8,8

House Sekulic

Ubytovanie (Penzión) House Sekulic. Hotel House Sekulic sa nachádza v obci Grabovac v blízkosti mesta Rakovica, 6 km od Národného parku Plitvické jazerá, 50 metrov od cesty spájajúcej mestá... Ubytovanie House Sekulic sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Krizmanić

8,8

House Krizmanić

Ubytovanie (Penzión) House Krizmanić. Ubytovacie zariadenie House Krizmanić sa nachádza v obci Grabovac, len 6 km od Národného parku Plitvické jazerá, zapísaného na zozname UNESCO. Ubytovanie House Krizmanić sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Guest House Korita

8,7

Guest House Korita

Ubytovanie (Penzión) Guest House Korita. Penzión Korita sa nachádza v obci Grabovac, na štátnej ceste 1, ktorá vedie zo Záhrebu k Plitvickým jazerám. Ubytovanie Guest House Korita sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

M&N Zafran

8,7

M&N Zafran

Ubytovanie (Penzión) M&N Zafran. Only a 10-minute drive from the Plitvice Lakes National Park, M&N Zafran offers en-suite rooms with parquet flooring, balcony and satellite TV. Ubytovanie M&N Zafran sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House D&A Hodak

8,7

House D&A Hodak

Ubytovanie (Penzión) House D&A Hodak. Penzión Drago & Ankica sa nachádza na pokojnom mieste v meste Grabovac a hosťom ponúka nefajčiarske izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a... Ubytovanie House D&A Hodak sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Rooms Villa Ruja

8,7

Rooms Villa Ruja

Ubytovanie (Penzión) Rooms Villa Ruja. Ubytovacie zariadenie Rooms Villa Ruja sa nachádza v obci Grabovac a ponúka vám terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Rooms Villa Ruja sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Bed & Breakfast Helena

8,6

Bed & Breakfast Helena

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Helena. Rodinou prevádzkované ubytovacie zariadenie Apartments and Rooms Helena sa nachádza len 6 km od národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Bed & Breakfast Helena sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Oliver

8,6

House Oliver

Ubytovanie (Apartmán) House Oliver. Ubytovanie House Oliver je obklopené prírodou a kvetmi v pokojnej dedinke Grabovac a ponúka apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a... Ubytovanie House Oliver sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

16 Lakes Rooms

8,5

16 Lakes Rooms

Ubytovanie (Penzión) 16 Lakes Rooms. Guest house 16 Lakes Rooms is set in a small village of Grabovac and it features rooms with a private balcony overlooking the mountain. Ubytovanie 16 Lakes Rooms sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Plitvice Holiday Resort

8,5

Plitvice Holiday Resort

Ubytovanie (Rezort) Plitvice Holiday Resort. Ubytovacie zariadenie Plitvice Holiday Resort je obklopené vysokými borovicami a vlniacimi sa kopcami a nachádza sa v pokojnej lokalite 8 km od Národného... Ubytovanie Plitvice Holiday Resort sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Plitvice Palace

8,5

Plitvice Palace

Ubytovanie (Penzión) Plitvice Palace. Ubytovanie sa nachádza v meste Grabovac, 7 km od Národného parku Plitvické jazerá. Ponúka vonkajší bazén so slnečnou terasou. Ubytovanie Plitvice Palace sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Plitvicka Vrela

7,9

Plitvicka Vrela

Ubytovanie (Penzión) Plitvicka Vrela. Penzión Plitvicka Vrela v meste Rakovica sa nachádza v tesnej blízkosti Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Plitvicka Vrela sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartment Martina

7,5

Apartment Martina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Martina. Located in Grabovac, about 10 km from the UNESCO-protected Plitvice Lakes National Park, Apartment Martina offers self-catering accommodation with free... Ubytovanie Apartment Martina sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

House Anita

House Anita

Ubytovanie (Vila) House Anita. House Anita is situated in Grabovac. The property provides free private parking. Ubytovanie House Anita sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartment Plitvice

Apartment Plitvice

Ubytovanie (Rezort) Apartment Plitvice. Apartment Plitvice is set in Grabovac. Among the various facilities are a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Apartment Plitvice sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

M&S&N

M&S&N

Ubytovanie (Apartmán) M&S&N. Located in Grabovac, M&S&N offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie M&S&N sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Donna

Donna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Donna. Situated in Grabovac in the Karlovac county region, Donna features a garden. Ubytovanie Donna sa nachádza v meste Grabovac (Chorvátsko - Karlovac county).