Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gröbming

V meste Gröbming (Rakúsko) máme celkom 67 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gröbming

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gröbming

Apartment Frida

9,9

Apartment Frida

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Frida. Located in Gröbming, 13 km from Gipfellift, Apartment Frida provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and an ATM. Ubytovanie Apartment Frida sa nachádza v meste Hauptsraße 256 A #7 (Rakúsko - Štajersko).

Ferienhaus Alpenwelt

9,8

Ferienhaus Alpenwelt

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Alpenwelt. Boasting garden views, Ferienhaus Alpenwelt provides accommodation with a garden and a balcony, around 17 km from Gipfellift. Ubytovanie Ferienhaus Alpenwelt sa nachádza v meste 3 Oberlengdorf (Rakúsko - Štajersko).

Appartement Lina&Lejs

9,8

Appartement Lina&Lejs

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Lina&Lejs. Located in Gröbming, 20 km from Bad Aussee, Appartement Lina&Lejs provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Appartement Lina&Lejs sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

Haus Weinacht

9,8

Haus Weinacht

Ubytovanie (Penzión) Haus Weinacht. Penzión Haus Weinacht sa nachádza 4 km od centra mesta Gröbming. Ponúka vám izby zariadené v rustikálnom štýle so satelitnou TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Haus Weinacht sa nachádza v meste Lengdorf 33 (Rakúsko - Štajersko).

Property in Gröbming

9,7

Property in Gröbming

Ubytovanie (Apartmány) Property in Gröbming. Property in Gröbming is set in Gröbming and offers a tennis court. The accommodation is 21 km from Bad Aussee. Ubytovanie Property in Gröbming sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

Andrebauernhof

9,7

Andrebauernhof

Ubytovanie (Apartmán) Andrebauernhof. The Andrebauernhof, a working farm with cows and rabbits in Oberlengdorf, offers apartments with mountain-view balconies, a kitchenette, flat-screen... Ubytovanie Andrebauernhof sa nachádza v meste Oberlengdorf 19 (Rakúsko - Štajersko).

Feriendorf - Hüttendorf - Gröbming

9,7

Feriendorf - Hüttendorf - Gröbming

Ubytovanie (Horské chaty) Feriendorf - Hüttendorf - Gröbming. Feriendorf Gröbming ponúka ubytovanie v moderných chatkách s terasou a vlastnou kúpeľňou. Ubytovanie Feriendorf - Hüttendorf - Gröbming sa nachádza v meste Stoderstrasse 991 (Rakúsko - Štajersko).

Haus Fön Gröbming

9,6

Haus Fön Gröbming

Ubytovanie (Apartmán) Haus Fön Gröbming. Haus Fön Gröbming sa nachádza v mestečku Gröbming, 7 km od lanovky Gipfellift. Má záhradu a bar. Ubytovacie zariadenie ponúka výhľad na hory. Ubytovanie Haus Fön Gröbming sa nachádza v meste Hofmanningerweg 961 (Rakúsko - Štajersko).

Arietem-Apartment

9,6

Arietem-Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Arietem-Apartment. Ubytovacie zariadenie Arietem-Apartment sa nachádza v obci Gröbming a ponúka spoločenskú miestnosť, gril a terasu. Ubytovanie Arietem-Apartment sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

Villa Birgitta Apartment Kammblick

9,6

Villa Birgitta Apartment Kammblick

Ubytovanie (Apartmány) Villa Birgitta Apartment Kammblick. Located in Gröbming, 19 km from Bad Aussee, Villa Birgitta Apartment Kammblick provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Birgitta Apartment Kammblick sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

Hotel Loy

9,6

Hotel Loy

Ubytovanie (Hotel) Hotel Loy. Hotel Loy sa nachádza v obci Gröbming, v údolí rieky Enns. Ponúka reštauráciu, v ktorej podávajú jedlá tradičnej rakúskej kuchyne. Ubytovanie Hotel Loy sa nachádza v meste Loyplatz 98 (Rakúsko - Štajersko).

Putz Appartements

9,6

Putz Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Putz Appartements. Toto ubytovacie zariadenie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza na svahu v lyžiarskom stredisku Oberwinkel. Ubytovanie Putz Appartements sa nachádza v meste Oberwinkl 696 (Rakúsko - Štajersko).

Alpin Art Appartements

9,5

Alpin Art Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Alpin Art Appartements. Located in Gröbming, 20 km from Bad Aussee, Alpin Art Appartements provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Alpin Art Appartements sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

Apartment zur Schmiede

9,5

Apartment zur Schmiede

Ubytovanie (Apartmán) Apartment zur Schmiede. Set in Gröbming, 13 km from Gipfellift, Apartment zur Schmiede offers accommodation with a terrace, free WiFi and an ATM. Ubytovanie Apartment zur Schmiede sa nachádza v meste Hauptstrasse 25 Top 27 (Rakúsko - Štajersko).

Villa Birgitta Apartment Stoderzinken

9,5

Villa Birgitta Apartment Stoderzinken

Ubytovanie (Apartmán) Villa Birgitta Apartment Stoderzinken. Villa Birgitta Apartment Stoderzinken is set in Gröbming and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Villa Birgitta Apartment Stoderzinken sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

FrIda Appartements

9,5

FrIda Appartements

Ubytovanie (Apartmány) FrIda Appartements. Located in Gröbming, 20 km from Bad Aussee, FrIda Appartements provides a garden and free WiFi. Ubytovanie FrIda Appartements sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

Haus Adler

9,5

Haus Adler

Ubytovanie (Vidiecky dom) Haus Adler. Haus Adler sa nachádza v pokojnej oblasti len 5 minút jazdy od obce Grübming a 16 km od lyžiarskeho strediska Schladming. Ubytovanie Haus Adler sa nachádza v meste Armin Gerharter Oberwinkl 101 (Rakúsko - Štajersko).

Ferienwohnung Binder

9,5

Ferienwohnung Binder

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Binder. Set in Gröbming in the Styria region, Ferienwohnung Binder has a balcony and garden views. Ubytovanie Ferienwohnung Binder sa nachádza v meste 738 Wamprechtsamerstraße (Rakúsko - Štajersko).

Bio-Landhaus Kesslerhof

9,5

Bio-Landhaus Kesslerhof

Ubytovanie (Apartmány) Bio-Landhaus Kesslerhof. Ubytovacie zariadenie Bio-Landhaus Kesslerhof sa nachádza v obci Gröbming a ponúka apartmány v bio-chatách. Ubytovanie Bio-Landhaus Kesslerhof sa nachádza v meste Michaelerberg 31 (Rakúsko - Štajersko).

Appartement Ferienwohnung Bergahorn Gröbming

9,4

Appartement Ferienwohnung Bergahorn Gröbming

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Ferienwohnung Bergahorn Gröbming. Set in Gröbming in the Styria region, Appartement Ferienwohnung Bergahorn Gröbming features a balcony and mountain views. Ubytovanie Appartement Ferienwohnung Bergahorn Gröbming sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

Schloss Thannegg Ferienwohnung und Zimmer

9,4

Schloss Thannegg Ferienwohnung und Zimmer

Ubytovanie (Apartmány) Schloss Thannegg Ferienwohnung und Zimmer. Located in Gröbming, 22 km from Bad Aussee, Schloss Thannegg Ferienwohnung und Zimmer provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Schloss Thannegg Ferienwohnung und Zimmer sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

Haus Bodenwinkler

9,4

Haus Bodenwinkler

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Bodenwinkler. Haus Bodenwinkler offers private rooms in Gröbming, a 15-minute drive from the Schladming and the Planai Cable Car, offering an infrared cabin with... Ubytovanie Haus Bodenwinkler sa nachádza v meste Einöd 638 (Rakúsko - Štajersko).

Panoramahof Gupf

9,4

Panoramahof Gupf

Ubytovanie (Farma) Panoramahof Gupf. Farma Panoramahof Gupf sa nachádza v obci Gröbming, 15 minút jazdy od lyžiarskeho strediska Galsterberg. Ubytovanie Panoramahof Gupf sa nachádza v meste Michaelerberg 32 (Rakúsko - Štajersko).

Bio-Bauernhof Greiml

9,4

Bio-Bauernhof Greiml

Ubytovanie (Apartmán) Bio-Bauernhof Greiml. Situated in Gröbming in the Styria region, Bio-Bauernhof Greiml has a terrace and garden views. Ubytovanie Bio-Bauernhof Greiml sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

Gästehaus Fuchs

9,4

Gästehaus Fuchs

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Fuchs. Rodinný penzión Gästehaus Fuchs ponúka ubytovanie v meste Moosheim, asi 1,5 km od Gröbmingu. Ubytovanie Gästehaus Fuchs sa nachádza v meste Moosheim 8 (Rakúsko - Štajersko).

Tischlmühle Appartements & mehr

9,3

Tischlmühle Appartements & mehr

Ubytovanie (Apartmány) Tischlmühle Appartements & mehr. Apartmány Tischlmühle & mehr sa nachádzajú na okraji mesta Gröbming v údolí rieky Enns. Zdarma je vám tu k dispozícii sauna a Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Tischlmühle Appartements & mehr sa nachádza v meste Tischlmüllerweg (Rakúsko - Štajersko).

Ferienwohnung Dani

9,3

Ferienwohnung Dani

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Dani. Situated in Gröbming, this apartment features a terrace. The unit is 17 km from Schladming. Ubytovanie Ferienwohnung Dani sa nachádza v meste 367 Bahnhofstraße (Rakúsko - Štajersko).

Appartment Haus Wieser

9,3

Appartment Haus Wieser

Ubytovanie (Apartmán) Appartment Haus Wieser. Appartment Haus Wieser sa nachádza v obci Gröbming, len 6 km od lyžiarskeho vleku Gipfellift. Ubytovanie Appartment Haus Wieser sa nachádza v meste 266 Klostergasse (Rakúsko - Štajersko).

Ferienwohnung Gröbming 151S

9,2

Ferienwohnung Gröbming 151S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Gröbming 151S. Ferienwohnung Gröbming 151S is situated in Gröbming. Ubytovanie Ferienwohnung Gröbming 151S sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko).

Haus Netzl

9,2

Haus Netzl

Ubytovanie (Apartmán) Haus Netzl. Located in Gröbming in the Styria region, Haus Netzl has a balcony and mountain views. Ubytovanie Haus Netzl sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

Haus Traninger

9,2

Haus Traninger

Ubytovanie (Privát) Haus Traninger. Haus Traninger sa nachádza na pokojnom mieste, len 4 km od mesta Grobming v údolí Ennstal a 10 až 20 minút jazdy od lyžiarskych stredísk Hauser-Kaibling a... Ubytovanie Haus Traninger sa nachádza v meste Oberlengdorf 2 (Rakúsko - Štajersko).

Dorfhotel Mayer

9,1

Dorfhotel Mayer

Ubytovanie (Hotel) Dorfhotel Mayer. Hotel Dorfhotel Mayer sa nachádza uprostred veľkej záhrady, len 15 minút jazdy od lyžiarskeho strediska Schladming-Dachstein. Ubytovanie Dorfhotel Mayer sa nachádza v meste St. Martin am Grimming 9-12 (Rakúsko - Štajersko).

Appartement Grössing

9,1

Appartement Grössing

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Grössing. Appartement Grössing is located in Gröbming. The accommodation is 20 km from Bad Aussee, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Appartement Grössing sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

"schön-urlauben"

9,1

"schön-urlauben"

Ubytovanie (Apartmány) "schön-urlauben". Apartmánový dom "schön-urlauben" sa nachádza v malebnom svahu nad obcou Gröbming a údolím Enns, len 10 minút chôdze od centra obce. Ubytovanie "schön-urlauben" sa nachádza v meste Dr. Pommer-Weg 923 (Rakúsko - Štajersko).

Appartement Andrea

9,1

Appartement Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Andrea. Located only a 10-minute walk from the center of Gröbming, Appartement Andrea offers a fitness area. Free private parking is available on site. Ubytovanie Appartement Andrea sa nachádza v meste Krahbergsiedlung 750 (Rakúsko - Štajersko).

Haus Lukasser

9,1

Haus Lukasser

Ubytovanie (Penzión) Haus Lukasser. Penzión Haus Lukasser sa nachádza asi 5 km od 2 vonkajších bazénov, lezeckého parku, bežkárskych tratí, supermarketu a centra mesta mesta Gröbming. Ubytovanie Haus Lukasser sa nachádza v meste Lengdorf 16 (Rakúsko - Štajersko).

Dream House

9,1

Dream House

Ubytovanie (Apartmány) Dream House. Ubytovacie zariadenie Dream House so sezónnym vonkajším bazénom a saunou sa nachádza v meste Gröbming v regióne Štajersk. Ubytovanie Dream House sa nachádza v meste Erzherzog Johann Weg 894 (Rakúsko - Štajersko).

Property in Gröbming

9

Property in Gröbming

Ubytovanie (Apartmány) Property in Gröbming. Property in Gröbming is set in Gröbming. The accommodation is 21 km from Bad Aussee. Ubytovanie Property in Gröbming sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

Seilerei - Appartements

9

Seilerei - Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Seilerei - Appartements. Ubytovacie zariadenie Seilerei - Appartements sa nachádza v obci Gröbming, 22 km od obce Ramsau am Dachstein a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Seilerei - Appartements sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

Landhotel Häuserl im Wald

8,9

Landhotel Häuserl im Wald

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Häuserl im Wald. Vidiecky hotel Häuserl im Wald je obklopený zeleňou a nachádza sa 3,5 km od centra obce Gröbming. Ubytovanie Landhotel Häuserl im Wald sa nachádza v meste Gersdorf 71 (Rakúsko - Štajersko).

Ferienhaus Gstoderblick

8,9

Ferienhaus Gstoderblick

Ubytovanie (Privát) Ferienhaus Gstoderblick. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Gstoderblick sa nachádza 2 km od hory Gstoder a 17 km od centra mesta Murau. Ubytovanie Ferienhaus Gstoderblick sa nachádza v meste Seebach 12 (Rakúsko - Štajersko).

S.Wirtshaus Familie Aigner

8,9

S.Wirtshaus Familie Aigner

Ubytovanie (Bed and breakfast) S.Wirtshaus Familie Aigner. Hotel S.Wirtshaus Familie Aigner sa nachádza 5 minút chôdze od centra klimatického zdravotného rezortu Gröbming a ponúka panoramatický výhľad na pohorie... Ubytovanie S.Wirtshaus Familie Aigner sa nachádza v meste Hofmanninger Weg 531 (Rakúsko - Štajersko).

Haus Greta - Schladming-Dachstein Region

8,8

Haus Greta - Schladming-Dachstein Region

Ubytovanie (Apartmán) Haus Greta - Schladming-Dachstein Region. Located in Gröbming in the Styria region, Haus Greta - Schladming-Dachstein Region features a patio and garden views. Ubytovanie Haus Greta - Schladming-Dachstein Region sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

Apartment Steiner

8,8

Apartment Steiner

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Steiner. Apartmán sa nachádza priamo v centre mesta Gröbming, kde nájdete rôzne reštaurácie, bary a supermarkety. Ubytovanie Apartment Steiner sa nachádza v meste Hauptplatz 35 (Rakúsko - Štajersko).

Landhaus St. Georg

8,7

Landhaus St. Georg

Ubytovanie (Hotel) Landhaus St. Georg. Ubytovacie zariadenie Landhaus St. Georg sa nachádza na pokojnom mieste v obci Gröbming, len 8 minút jazdy autom od lyžiarskeho a turistického strediska... Ubytovanie Landhaus St. Georg sa nachádza v meste Kulmweg 555 (Rakúsko - Štajersko).

Steinerhaus Berggasthof

8,7

Steinerhaus Berggasthof

Ubytovanie (Hotel) Steinerhaus Berggasthof. Set in Gröbming, Steinerhaus Berggasthof features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi. The hotel has a sauna and a shared kitchen. Ubytovanie Steinerhaus Berggasthof sa nachádza v meste Gröbming (Rakúsko - Štajersko).

Ubytovanie v meste Gröbming

Mesto Gröbming sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 67 hotelov a ubytovanie v meste Gröbming.