Hľadať

Ubytovanie

Štajersko

V regióne Štajersko (Rakúsko) máme celkom 3930 hotelov a ubytovanie.

Pre región Štajersko odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Schladming (475), Graz (291), Sankt Lorenzen ob Murau (276), Sankt Georgen am Kreischberg (276), Ramsau am Dachstein (217), Bad Mitterndorf (124), Haus im Ennstal (113), Gröbming (67), Hohentauern (66), Bad Aussee (63). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Štajersko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Štajersko

Chalet Ur-Gmiatli

10

Chalet Ur-Gmiatli

Ubytovanie (Apartmán) Chalet Ur-Gmiatli. Chalet Ur-Gmiatli is located in Grafendorf bei Hartberg and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Chalet Ur-Gmiatli sa nachádza v meste Pongrazen 47 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gäste- und Vitalhaus Sauer

10

Gäste- und Vitalhaus Sauer

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gäste- und Vitalhaus Sauer. Set in Kitzeck im Sausal, 18 km from Gamlitz, Gäste- und Vitalhaus Sauer offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Gäste- und Vitalhaus Sauer sa nachádza v meste Gauitsch 82 (Rakúsko - Štajersko).

ferienhausfindling St.Lambrecht

10

ferienhausfindling St.Lambrecht

Ubytovanie (Dovolenkový dom) ferienhausfindling St.Lambrecht. Situated in Sankt Lambrecht, 1.1 km from Grebenzenbahn, ferienhausfindling St. Ubytovanie ferienhausfindling St.Lambrecht sa nachádza v meste Findling Reinhold Ferienhaus (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View

10

Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View. Boasting city views, Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.1 km from Planai West. Ubytovanie Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View sa nachádza v meste Tutterstraße 206 Top 4 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Naturpark-.Weinbergferienhaus

10

Naturpark-.Weinbergferienhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Naturpark-.Weinbergferienhaus. Naturpark-.Weinbergferienhaus is situated in Kitzeck im Sausal and offers a restaurant, a bar and a shared lounge. Ubytovanie Naturpark-.Weinbergferienhaus sa nachádza v meste Höch (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Bergfeeling

10

Ferienwohnung Bergfeeling

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Bergfeeling. Ubytovanie Ferienwohnung Bergfeeling sa nachádza asi 3,2 km od kúpeľov GrimmingTherme. Ponúka záhradu, balkón bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Ferienwohnung Bergfeeling sa nachádza v meste Bad Mitterndorf (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel im Stift Neuberg

10

Hotel im Stift Neuberg

Ubytovanie (Hotel) Hotel im Stift Neuberg. Set in Neuberg an der Mürz, 1.2 km from Neuberg Abbey, Hotel im Stift Neuberg offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Hotel im Stift Neuberg sa nachádza v meste Neuberg an der Mürz (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpl Resort

10

Alpl Resort

Ubytovanie (Hotel) Alpl Resort. Located in Krieglach, Alpl Resort is 7 km from Peter Rosegger Museum and offers various facilities, such as a garden. Ubytovanie Alpl Resort sa nachádza v meste Krieglach (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung ALEX

10

Ferienwohnung ALEX

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung ALEX. Situated in Burgau in the Styria region, Ferienwohnung ALEX features a patio and garden views. Ubytovanie Ferienwohnung ALEX sa nachádza v meste Roseggerstraße 32 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tiny House Waldluft

10

Tiny House Waldluft

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tiny House Waldluft. Set in Birkfeld in the Styria region, Tiny House Waldluft features a patio and garden views. Ubytovanie Tiny House Waldluft sa nachádza v meste Birkfeld (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ARGOS Graz Serviced Apartments

10

ARGOS Graz Serviced Apartments

Ubytovanie (Apartmánový hotel) ARGOS Graz Serviced Apartments. Ubytovacie zariadenie ARGOS Graz Serviced Apartments sa nachádza 300 metrov od katedrály a mauzólea v meste Graz a ponúka ubytovanie s klimatizáciou a... Ubytovanie ARGOS Graz Serviced Apartments sa nachádza v meste Graz (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Vogeljager

10

Ferienhaus Vogeljager

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Vogeljager. Ferienhaus Vogeljager is situated in Leutschach and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Ferienhaus Vogeljager sa nachádza v meste Pößnitz 111 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schlossberg - Apartment

10

Schlossberg - Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Schlossberg - Apartment. Schlossberg - Apartment is set in Graz, 300 metres from Graz Town Hall and 500 metres from Graz Clock Tower, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Schlossberg - Apartment sa nachádza v meste Graz (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

amberner Penthouse

10

amberner Penthouse

Ubytovanie (Chata v prírode) amberner Penthouse. Amberner Penthouse is set in Bad Waltersdorf and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie amberner Penthouse sa nachádza v meste Bad Waltersdorf (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Teufelsteinblick

10

Ferienhaus Teufelsteinblick

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Teufelsteinblick. Boasting accommodation with a patio, Ferienhaus Teufelsteinblick is situated in Fischbach. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytovanie Ferienhaus Teufelsteinblick sa nachádza v meste Fischbach (Rakúsko - Štajersko).

Ferienhaus "Troadkammer" am Tunauberg

10

Ferienhaus "Troadkammer" am Tunauberg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus "Troadkammer" am Tunauberg. Boasting accommodation with a patio, Ferienhaus "Troadkammer" am Tunauberg is set in Oberhaag. Ubytovanie Ferienhaus "Troadkammer" am Tunauberg sa nachádza v meste - - (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee

10

Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee. Set in Bad Aussee in the Styria region, Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee features a patio and river views. Ubytovanie Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee sa nachádza v meste Mecserypromenade (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergergut

10

Bergergut

Ubytovanie (Penzión) Bergergut. Bergergut is located in Mooslandl. The accommodation provides ski storage space, as well as a shared lounge and a garden. Ubytovanie Bergergut sa nachádza v meste Mooslandl 57 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement mit Bergblick

10

Appartement mit Bergblick

Ubytovanie (Apartmán) Appartement mit Bergblick. Boasting a balcony with mountain views, and a bar and a terrace, Appartement mit Bergblick can be found in Sankt Lorenzen ob Murau, close to... Ubytovanie Appartement mit Bergblick sa nachádza v meste 129 Sankt Lorenzen (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment with Balcony and Parking Mariazell Bürgeralps Erlaufsea

10

Apartment with Balcony and Parking Mariazell Bürgeralps Erlaufsea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment with Balcony and Parking Mariazell Bürgeralps Erlaufsea. Featuring a bar, a shared lounge, and a garden, Apartment with Balcony and Parking Mariazell Bürgeralps Erlaufsea offers accommodation in Mariazell with... Ubytovanie Apartment with Balcony and Parking Mariazell Bürgeralps Erlaufsea sa nachádza v meste Mariazell (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet am See

10

Chalet am See

Ubytovanie (Horská chata) Chalet am See. Boasting garden views, Chalet am See provides accommodation with a garden and a balcony, around 17 km from Stoderzinken. Ubytovanie Chalet am See sa nachádza v meste Aich (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Alm Planai

10

Chalet Alm Planai

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Alm Planai. Horská chata Alm Planai sa nachádza v Schladmingu, 100 metrov od najbližšej zjazdovky a naskytá sa z nej krásny výhľad na pohorie Dachstein. Ubytovanie Chalet Alm Planai sa nachádza v meste Planaistraße 49 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 378 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sulamith Ferienhaus mit Garten

10

Sulamith Ferienhaus mit Garten

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sulamith Ferienhaus mit Garten. Sulamith Ferienhaus is located 2 km from the centre of Sankt Kathrein am Offenegg and offers a cosy holiday home featuring a beautiful 1000 m² garden and a... Ubytovanie Sulamith Ferienhaus mit Garten sa nachádza v meste Zeil 150 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Nostalgie

10

Ferienwohnung Nostalgie

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Nostalgie. Ferienwohnung Nostalgie is set in Ehrenhausen, 1.4 km from Vinofaktur Genussregal Southern Styria, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Ferienwohnung Nostalgie sa nachádza v meste 95 Volkmayergasse (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Hochegg

10

Appartements Hochegg

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Hochegg. Set in peaceful surroundings on the forest’s edge, Appartements Hochegg offers modern apartments with free WiFi and mountain views from the terrace. Ubytovanie Appartements Hochegg sa nachádza v meste Hocheggweg 169 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Fuchs

10

Apartments Fuchs

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Fuchs. Featuring water sports facilities, Apartments Fuchs offers accommodation in Grundlsee with free WiFi and garden views. The property features mountain... Ubytovanie Apartments Fuchs sa nachádza v meste Austria (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dietrichsteinplatz

10

Apartment Dietrichsteinplatz

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dietrichsteinplatz. Offering free WiFi and garden views, Apartment Dietrichsteinplatz is an accommodation situated in Graz, just 1.2 km from Cathedral and Mausoleum and 1. Ubytovanie Apartment Dietrichsteinplatz sa nachádza v meste Graz (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Maier

10

Ferienwohnung Maier

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Maier. Ferienwohnung Maier is situated in Fürstenfeld and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Ferienwohnung Maier sa nachádza v meste Fürstenfeld (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Winzerhaus im Schilcherland

9,9

Winzerhaus im Schilcherland

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Winzerhaus im Schilcherland. At the foot Steinreib's and Greisdorf's vineyards, Winzerhaus im Schilcherland is a holiday home with a garden, built in 1825 and located in Steinreib. Ubytovanie Winzerhaus im Schilcherland sa nachádza v meste 49 Niedergrail (Rakúsko - Štajersko).

LebensART

9,9

LebensART

Ubytovanie (Apartmán) LebensART. Owned and built by architects, LebensART can be found in Hautzenbichl next to Knittelfeld and about 4 km from the Red Bull Ring. Ubytovanie LebensART sa nachádza v meste Laerchenstrasse 8 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 315 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus am Berg

9,9

Haus am Berg

Ubytovanie (Apartmány) Haus am Berg. Haus am Berg sa nachádza v meste Ramsau am Dachstein, neďaleko pláže Ramsau. Ponúka priamy prístup na zjazdovky, záhradu, saunu a vírivku. Ubytovanie Haus am Berg sa nachádza v meste 82 Schildlehen (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Karin Seidl

9,9

Haus Karin Seidl

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Karin Seidl. Located in Zeutschach, at the entrance to the Zirbitzkogel-Grebenzen Nature Reserve, Haus Karin Seidl is a self-catering holiday home offering panoramic... Ubytovanie Haus Karin Seidl sa nachádza v meste Zeutschach 56 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City De Lights

9,9

City De Lights

Ubytovanie (Apartmán) City De Lights. Located in the City centre of Graz, just 100 metres from Casino Graz and 300 metres from Grazer Landhaus, City De Lights provides accommodation with city... Ubytovanie City De Lights sa nachádza v meste City centre (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Urbanitsch

9,9

Ferienwohnungen Urbanitsch

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnungen Urbanitsch. Ferienwohnungen Urbanitsch is situated in Klöch and offers a terrace. Ubytovanie Ferienwohnungen Urbanitsch sa nachádza v meste 128 Klöch (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Fink

9,9

Appartementhaus Fink

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Fink. Appartementhaus Fink features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Bad Mitterndorf, 2.9 km from GrimmingTherme. Ubytovanie Appartementhaus Fink sa nachádza v meste Thörl 59 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Auerhiasbauer

9,9

Auerhiasbauer

Ubytovanie (Apartmány) Auerhiasbauer. Situated at the foot of the Schafberg Mountain, Auerhiasbauer has accommodation units with a balcony offering a picturesque view of the Alpine landscape. Ubytovanie Auerhiasbauer sa nachádza v meste Au 4 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nikolaier Weinblick - Chalet Sauvignon Blanc

9,9

Nikolaier Weinblick - Chalet Sauvignon Blanc

Ubytovanie (Horská chata) Nikolaier Weinblick - Chalet Sauvignon Blanc. Set in Sankt Nikolai ob Draßling, Nikolaier Weinblick - Chalet Sauvignon Blanc offers accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytovanie Nikolaier Weinblick - Chalet Sauvignon Blanc sa nachádza v meste Sankt Nikolai ob Draßling (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prenner Alm

9,9

Prenner Alm

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Prenner Alm. Offering a garden, Prenner Alm is set in Haus. The accommodation features a sauna. Hauser Kaibling is 800 metres from the property. Ubytovanie Prenner Alm sa nachádza v meste Haus im Ennstal (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 424 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Augarten Apartment

9,9

Augarten Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Augarten Apartment. Situated less than 1 km from Casino Graz, Augarten Apartment features accommodation in Graz with access to a hammam. Ubytovanie Augarten Apartment sa nachádza v meste Graz (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Eder

9,9

Ferienhaus Eder

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Eder. Featuring a barbecue and a private garden, Ferienhaus Eder is a detached holiday home for guests' exclusive use situated in Ardning in the Styria Region. Ubytovanie Ferienhaus Eder sa nachádza v meste Ardning (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 223 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Friedrich - Honigmond im Troadkast´n

9,9

Ferienhaus Friedrich - Honigmond im Troadkast´n

Ubytovanie (Horská chata) Ferienhaus Friedrich - Honigmond im Troadkast´n. 300 metres from Geiseldorf and a restaurant, Ferienhaus Friedrich - Honigmond im Troadkast´n offers guests a chalet that has a terrace with an outdoor... Ubytovanie Ferienhaus Friedrich - Honigmond im Troadkast´n sa nachádza v meste Geiseldorf 60 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Anna

9,9

Casa Anna

Ubytovanie (Apartmány) Casa Anna. Casa Anna, located 2 km from Bad Gleichenberg’s centre, offers a spacious and modernly equipped apartment with amenities like a flat-screen satellite TV... Ubytovanie Casa Anna sa nachádza v meste Steinbach 99 (Rakúsko - Štajersko).

Winzerhaus im Paradies

9,9

Winzerhaus im Paradies

Ubytovanie (Bed and breakfast) Winzerhaus im Paradies. Located in Spielfeld in the Styria region, Winzerhaus im Paradies features a garden. Ubytovanie Winzerhaus im Paradies sa nachádza v meste Sonnenhangweg 12 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Linharterhof Appartement

9,9

Linharterhof Appartement

Ubytovanie (Farma) Linharterhof Appartement. Offering spacious apartments with a tiled stove, floor heating and free WiFi, the Linharterhof is located in the small village of Weissenbach, 2 km from... Ubytovanie Linharterhof Appartement sa nachádza v meste Weissenbach 35 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Sonnenschein

9,9

Landhaus Sonnenschein

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Sonnenschein. Set just less than 1 km from Planai West, Landhaus Sonnenschein offers accommodation in Schladming with access to a bar, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Landhaus Sonnenschein sa nachádza v meste Talbachgasse 297 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Piber

9,9

Landhaus Piber

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Piber. Located in Köflach, this apartment features a terrace and a garden. Landhaus Piber features views of the mountains and is 26 km from Graz. Ubytovanie Landhaus Piber sa nachádza v meste Fesselweg 3-5 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dirndl und Bua

9,9

Apartment Dirndl und Bua

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dirndl und Bua. Featuring mountain views, Apartment Dirndl und Bua offers accommodation with a garden and a balcony, around 400 metres from Riesneralm. Ubytovanie Apartment Dirndl und Bua sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penthouse Schmittstrasse

9,9

Penthouse Schmittstrasse

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse Schmittstrasse. Located in Knittelfeld in the Styria region, Penthouse Schmittstrasse has a balcony. Ubytovanie Penthouse Schmittstrasse sa nachádza v meste Knittelfeld (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Am Sonnenhang

9,9

Am Sonnenhang

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Am Sonnenhang. Am Sonnenhang is set in Bad Aussee, 1.7 km from Narzissen Bad Aussee, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Am Sonnenhang sa nachádza v meste Bad Aussee (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 309 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmenthaus STYRIA

9,9

Apartmenthaus STYRIA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmenthaus STYRIA. Located in Bad Gleichenberg, 47 km from Bad Blumau, Apartmenthaus STYRIA provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmenthaus STYRIA sa nachádza v meste Steinrieglstraße 59 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kampl - Appartement Aussee

9,9

Haus Kampl - Appartement Aussee

Ubytovanie (Apartmán) Haus Kampl - Appartement Aussee. Located in Obersdorf in the Styria region, Haus Kampl - Appartement Aussee features a patio and garden views. Ubytovanie Haus Kampl - Appartement Aussee sa nachádza v meste Obersdorf (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách regiónu Štajersko

Ubytovanie v mestách regiónu Štajersko

Dovolenka a ubytovanie v regióne Štajersko - Rakúsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3930 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Štajersko.

Pre región Štajersko odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Schladming (475), Graz (291), Sankt Lorenzen ob Murau (276), Sankt Georgen am Kreischberg (276), Ramsau am Dachstein (217), Bad Mitterndorf (124), Haus im Ennstal (113), Gröbming (67), Hohentauern (66), Bad Aussee (63). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Štajersko máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Chalet Ur-Gmiatli (10*), Gäste- und Vitalhaus Sauer (10*), ferienhausfindling St.Lambrecht (10*), Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View (10*), Naturpark-.Weinbergferienhaus (10*), Ferienwohnung Bergfeeling (10*), Ferienwohnung ALEX (10*), Tiny House Waldluft (10*), ARGOS Graz Serviced Apartments (10*), Ferienhaus Vogeljager (10*).

Región Štajersko môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.