Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ramsau am Dachstein

V meste Ramsau am Dachstein (Rakúsko) máme celkom 217 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ramsau am Dachstein

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ramsau am Dachstein

Haus am Berg

9,9

Haus am Berg

Ubytovanie (Apartmány) Haus am Berg. Haus am Berg sa nachádza v meste Ramsau am Dachstein, neďaleko pláže Ramsau. Ponúka priamy prístup na zjazdovky, záhradu, saunu a vírivku. Ubytovanie Haus am Berg sa nachádza v meste 82 Schildlehen (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Biobauernhof Brandlhof

9,9

Biobauernhof Brandlhof

Ubytovanie (Apartmány) Biobauernhof Brandlhof. Brandlhof je fungujúca farma, ktorá sa nachádza na vidieku medzi mestami Ramsau am Dachstein a Schladming a svojim hosťom ponúka kompletne vybavené... Ubytovanie Biobauernhof Brandlhof sa nachádza v meste Vorberg 96 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Intaba

9,8

Haus Intaba

Ubytovanie (Apartmán) Haus Intaba. Offering ski-to-door access and a garden, Haus Intaba is situated in Ramsau am Dachstein, 2.6 km from Klanglift. Ubytovanie Haus Intaba sa nachádza v meste Schildlehen 148 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Lisa

9,8

Haus Lisa

Ubytovanie (Apartmán) Haus Lisa. Haus Lisa is situated in Ramsau, 250 metres away from the Rittisberg Ski Lift and 8 km from Schladming and the Planai ski area. Ubytovanie Haus Lisa sa nachádza v meste 55 Schildlehen (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schweigerhof

9,8

Schweigerhof

Ubytovanie (Penzión) Schweigerhof. Penzión Schweigerhof sa nachádza v obci Ramsau am Dachstein necelý 1 km od pláže Ramsau. Ubytovanie Schweigerhof sa nachádza v meste Ramsau am Dachstein (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Kirchgasser

9,8

Landhaus Kirchgasser

Ubytovanie (Penzión) Landhaus Kirchgasser. Ubytovacie zariadenie Landhaus Kirchgasser sa nachádza 13 minút jazdy od centra mesta Schladming, je obklopené záhradou s trávnikom a detským ihriskom a... Ubytovanie Landhaus Kirchgasser sa nachádza v meste Vorberg 460 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Dachsteinblick

9,8

Haus Dachsteinblick

Ubytovanie (Apartmány) Haus Dachsteinblick. Located in Ramsau am Dachstein, directly at the Rittisberg ski lift, Haus Dachsteinblick is an apartment boasting ski-to-door access. Ubytovanie Haus Dachsteinblick sa nachádza v meste Dachsteinblick 57 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Walcher

9,8

Ferienwohnungen Walcher

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Walcher. Located in the Ramsau-Dachstein ski area, Ferienwohnungen Walcher is within 300 metres of a bakery, restaurant, supermarket and ski bus stop, and the... Ubytovanie Ferienwohnungen Walcher sa nachádza v meste Leiten 308 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Naturchalet Höflehner

9,8

Naturchalet Höflehner

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Naturchalet Höflehner. Naturchalet Höflehner je samostatný dovolenkový dom v obci Ramsau am Dachstein, 300 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku. Ubytovanie Naturchalet Höflehner sa nachádza v meste Vorberg 423 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonnhof

9,7

Sonnhof

Ubytovanie (Penzión) Sonnhof. Penzión Sonnhof sa nachádza medzi obcami Ramsau Ort a Rittisberg v nadmorskej výške 1 225 metrov. Ubytovanie Sonnhof sa nachádza v meste Ramsau 247 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Heel

9,7

Haus Heel

Ubytovanie (Apartmány) Haus Heel. Haus Heel offers apartments in Bach, 1.8 km from Jöchelspitzbahn, while the Warth-Schröcken Ski Area with direct connection to the Lech Ski Area is 21. Ubytovanie Haus Heel sa nachádza v meste Unterbach 1a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenblick Apartments

9,7

Alpenblick Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Alpenblick Apartments. Located 4 km from both Ramsau and Schladming, Alpenblick Apartments is just 150 metres from a stop of the free ski bus. Ubytovanie Alpenblick Apartments sa nachádza v meste Leiten 128 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Alpenecho

9,7

Ferienwohnung Alpenecho

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Alpenecho. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnung Alpenecho je vzdialené 5 minút chôdze od centra Ramsau, ponúka bezplatný skibus, ktorý stojí priamo pred budovou... Ubytovanie Ferienwohnung Alpenecho sa nachádza v meste Ramsau 152 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Karin

9,7

Ferienhaus Karin

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Karin. Ferienhaus Karin is located in Ramsau am Dachstein, 4.1 km from Bergkristall Lift, 10 km from Adler Lift II, and 12 km from Dachstein Gletscherbahn. Ubytovanie Ferienhaus Karin sa nachádza v meste 115 Leiten (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Ennstalerhof

9,7

Hotel Ennstalerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ennstalerhof. Hotel Ennstalerhof sa nachádza 10 minút jazdy autom od Schaldmingu a 50 metrov od zastávky skibusu. Ubytovanie Hotel Ennstalerhof sa nachádza v meste Leiten 219 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Stiererhof

9,7

Appartements Stiererhof

Ubytovanie (Farma) Appartements Stiererhof. The modern Stiererhof Appartements in Ramsau am Dachstein come with their own infra-red cabin, balcony or a terrace and a fully equipped kitchen with a... Ubytovanie Appartements Stiererhof sa nachádza v meste Ramsau 47 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Buchenheim

9,7

Appartements Buchenheim

Ubytovanie (Apartmán) Appartements Buchenheim. Tieto priestranné apartmány sa nachádzajú na náhornej planine Ramsau, 10 minút cesty autom od lyžiarskeho strediska Planai. Ubytovanie Appartements Buchenheim sa nachádza v meste Vorberg 148 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Sonnengarten

9,7

Appartement Sonnengarten

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Appartement Sonnengarten. Apartmány Sonnengarten sú situované v blízkosti trekingovej trasy. Súčasťou ubytovacieho zariadenia sú kúpele s výhľadom na horský masív Dachstein. Ubytovanie Appartement Sonnengarten sa nachádza v meste Vorberg 572 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ani

9,7

Apartment Ani

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ani. Tento apartmán ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v obci Ramsau am Dachstein, 300 metrov od lyžiarskeho vleku Klanglift a 800 metrov vleku Bergkristall. Ubytovanie Apartment Ani sa nachádza v meste 255 Ramsau Ground floor (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Verweilzeit Appartementhaus

9,7

Verweilzeit Appartementhaus

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Verweilzeit Appartementhaus. Ubytovanie Verweilzeit Appartementhaus sa nachádza len 200 metrov od zastávky skibusu v meste Ramsau a ponúka apartmány s panoramatickým výhľadom, s... Ubytovanie Verweilzeit Appartementhaus sa nachádza v meste Ramsau 193 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonnenhof

9,7

Sonnenhof

Ubytovanie (Apartmány) Sonnenhof. Ramsau am Dachstein’s Sonnenhof is within 3 km of a supermarket, a little artificial lake, the Rittisberg toboggan run and the Ramsau indoor pool. Ubytovanie Sonnenhof sa nachádza v meste Ramsau 133 (Rakúsko - Štajersko).

Pernerhof

9,7

Pernerhof

Ubytovanie (Apartmány) Pernerhof. Located 2 km from the centre of Ramsau am Dachstein, the Pernerhof offers a small spa area including a Finnish sauna, a hot tub and a heated bench, and... Ubytovanie Pernerhof sa nachádza v meste Ramsau 357 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bernhard

9,6

Haus Bernhard

Ubytovanie (Apartmány) Haus Bernhard. Haus Bernhard sa nachádza v meste Ramsau am Dachstein, 9 km od Schladmingu. Ponúka ubytovanie s tromi samostatnými rodinnými apartmánmi. Ubytovanie Haus Bernhard sa nachádza v meste SCHILDLEHEN 99 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Harmonika

9,6

Haus Harmonika

Ubytovanie (Apartmány) Haus Harmonika. Haus Harmonika is within 5 km of Ramsau, the Oberhaus Golf Course, and the Planai-Hochwurzen Ski Area. Ubytovanie Haus Harmonika sa nachádza v meste Leiten 380 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Latschenheim

9,6

Haus Latschenheim

Ubytovanie (Apartmán) Haus Latschenheim. Haus Latschenheim is situated at 1300 metres above sea level and is located a 5-minute walk from the Zauberlift ski lift, while Ramsau town centre and... Ubytovanie Haus Latschenheim sa nachádza v meste Schildlehen 93 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus & Ferienwohnungen Bergrast

9,6

Landhaus & Ferienwohnungen Bergrast

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Landhaus & Ferienwohnungen Bergrast. Landhaus Bergrast ponúka apartmány s balkónom a výhľadom na štajerské Alpy v Ramsau am Dachstein. Ubytovanie Landhaus & Ferienwohnungen Bergrast sa nachádza v meste Vorberg 203 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Lärchmoos

9,6

Appartements Lärchmoos

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Lärchmoos. Appartements Lärchmoos enjoy a quiet location 2 km from the centre of Ramsau am Dachstein and 300 metres from the free ski bus to the Planai Ski Run. Ubytovanie Appartements Lärchmoos sa nachádza v meste Leiten 370 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Österreich

9,6

Apartment Österreich

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Österreich. Ubytovacie zariadenie Apartment Österreich s vlastným stravovaním a saunou sa nachádza v meste Ramsau am Dachstein, 600 metrov od stanice lanovky... Ubytovanie Apartment Österreich sa nachádza v meste Vorberg 597 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 228 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Montanara

9,6

Pension Montanara

Ubytovanie (Apartmány) Pension Montanara. Penzión Montanara sa nachádza pri malom horskom potoku v meste Schildlehen, 3 km od Ramsau am Dachstein. Ubytovanie Pension Montanara sa nachádza v meste Schildlehen 88 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 305 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Heidi

9,6

Haus Heidi

Ubytovanie (Apartmány) Haus Heidi. Haus Heidi is a traditional Austrian chalet, situated in a quite location above the Ennstal Valley. Ubytovanie Haus Heidi sa nachádza v meste Ramsau-Kulm 145 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Kuschelhütte

9,6

Chalet Kuschelhütte

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Kuschelhütte. Horská chata Kuschelhütte je klasická chata v alpskom štýle a nachádza sa na úpätí hory Dachstein, vo výške 1600 metrov nad morom, 3 km od obce Ramsau. Ubytovanie Chalet Kuschelhütte sa nachádza v meste Schildlehen 20 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 285 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Klinkan

9,6

Landhaus Klinkan

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Klinkan. Ubytovacie zariadenie Landhaus Klinkan sa nachádza na pokojnom mieste orientovanom na juh, 3 km od obce Ramsau am Dachstein. Ubytovanie Landhaus Klinkan sa nachádza v meste Vorberg 471 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Wiederkehr

9,6

Landhaus Wiederkehr

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Wiederkehr. Offering a garden, Landhaus Wiederkehr offers pet-friendly accommodation in Ramsau am Dachstein. Klanglift is 2.5 km away. Ubytovanie Landhaus Wiederkehr sa nachádza v meste 459 Vorberg (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Harmony

9,6

Haus Harmony

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Haus Harmony. Ubytovacie zariadenie Haus Harmony sa nachádza v obci Ramsau am Dachstein v Štajersku, 6 km od pláže Ramsau. Ubytovanie Haus Harmony sa nachádza v meste Ramsau am Dachstein (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Coley

9,6

Apartment Coley

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Coley. Located directly next to the Langlauf Stadium and only 350 metres from Klanglift ski lift, Apartment Coley offers a self-catered accommodation in the... Ubytovanie Apartment Coley sa nachádza v meste 387 Ramsau Top 4 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergführerhaus

9,6

Bergführerhaus

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bergführerhaus. Bed & Breakfast Bergführerhaus sa nachádza v obci Ramsau am Dachstein, necelých 2,2 km od lyžiarskeho vleku Klanglift. Ubytovanie Bergführerhaus sa nachádza v meste 44 Schildlehen (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Katharina

9,6

Landhaus Katharina

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Katharina. Apartments with a private sauna, a balcony and views of the surrounding mountains are provided at Landhaus Katharina in Ramsau am Dachstein, 2 km from the... Ubytovanie Landhaus Katharina sa nachádza v meste 377 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenbad

9,6

Alpenbad

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Alpenbad. Tento rodinne vedený penzión sa nachádza vo výške 1 100 m nad morom v obci Kulm a ponúka pokojnú ale centrálnu polohu v srdci slnečnej plošiny Ramsau na... Ubytovanie Alpenbad sa nachádza v meste Leiten 149 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpin Appartement Reinhard Tritscher

9,6

Alpin Appartement Reinhard Tritscher

Ubytovanie (Apartmány) Alpin Appartement Reinhard Tritscher. Tieto moderné apartmány situované v mestečku Ramsau nájdete 10 minút jazdy autom od lanovky Dachstein a lyžiarskeho strediska Ski Amadé. Ubytovanie Alpin Appartement Reinhard Tritscher sa nachádza v meste Ramsau 210 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Birgbichler

9,6

Landhaus Birgbichler

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Birgbichler. Apartmány Landhaus Birgbichler sa nachádzajú v obci Ramsau am Dachstein. Obkolesuje ich veľká záhrada. Ubytovanie Landhaus Birgbichler sa nachádza v meste Leiten 44 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Zirbenhof

9,6

Pension Zirbenhof

Ubytovanie (Penzión) Pension Zirbenhof. Offering an outdoor pool and a restaurant, Pension Zirbenhof is located in Ramsau am Dachstein, 100 metres from Zauberlift and directly next to Ramsau Ski... Ubytovanie Pension Zirbenhof sa nachádza v meste Schildlehen 86 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Waltraut

9,5

Haus Waltraut

Ubytovanie (Apartmán) Haus Waltraut. Ubytovacie zariadenie Haus Waltraut sa nachádza v obci Ramsau am Dachstein, necelé 2,4 km od Klanglift a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním so... Ubytovanie Haus Waltraut sa nachádza v meste Leiten 213 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Elsa

9,5

Haus Elsa

Ubytovanie (Apartmán) Haus Elsa. Ubytovacie zariadenie Haus Elsa sa nachádza v obci Ramsau, 3 km od miestneho krytého a vonkajšieho bazéna, supermarketu a lyžiarskeho strediska Schladming. Ubytovanie Haus Elsa sa nachádza v meste Leiten 225 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Ferienglück

9,5

Haus Ferienglück

Ubytovanie (Apartmány) Haus Ferienglück. Set in Ramsau am Dachstein, Haus Ferienglück features accommodation with mountain views and free WiFi. Ubytovanie Haus Ferienglück sa nachádza v meste Vorberg 358 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenperle

9,5

Alpenperle

Ubytovanie (Penzión) Alpenperle. Offering a number of wellness facilities and a large sun terrace, Alpenperle features rooms with a private balcony and flat-screen TV. Ubytovanie Alpenperle sa nachádza v meste Ramsau 215 (Rakúsko - Štajersko).

Haus Berghild

9,5

Haus Berghild

Ubytovanie (Apartmány) Haus Berghild. Ubytovacie zariadenie Haus Berghild sa nachádza v meste Ramsau am Dachstein a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Haus Berghild sa nachádza v meste Haus Berghild 43 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Annelies

9,5

Hotel Annelies

Ubytovanie (Hotel) Hotel Annelies. Hotel Annelies s kúpeľným centrom, celoročne vyhrievaným nekrytým bazénom s nekonečným okrajom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v meste Ramsau am Dachstein . Ubytovanie Hotel Annelies sa nachádza v meste Leiten 214 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Werner

9,5

Haus Werner

Ubytovanie (Apartmány) Haus Werner. Haus Werner is a self-catering accommodation in Ramsau am Dachstein located in close proximity to the ski lifts of the ski region Ramsau and the... Ubytovanie Haus Werner sa nachádza v meste Ramsau 176 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergkristallhaus

9,5

Bergkristallhaus

Ubytovanie (Apartmány) Bergkristallhaus. Bergkristallhaus has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Ramsau am Dachstein, 1.9 km from Klanglift. Ubytovanie Bergkristallhaus sa nachádza v meste 191 Stierergraben (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergschlößl

9,5

Bergschlößl

Ubytovanie (Penzión) Bergschlößl. Set in Ramsau am Dachstein, 1.6 km from Klanglift, Bergschlößl offers accommodation with a bar, free private parking, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Bergschlößl sa nachádza v meste Ort 216 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Blaubeerhügel

9,5

Landhaus Blaubeerhügel

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Landhaus Blaubeerhügel. Vidiecky dom Landhaus Blaubeerhügel je situovaný v obci Ramsau am Dachstein. Ponúka priestranný 4-spálňový apartmán. Ubytovanie Landhaus Blaubeerhügel sa nachádza v meste Leiten 316 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 340 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ramsau am Dachstein

Mesto Ramsau am Dachstein sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 217 hotelov a ubytovanie v meste Ramsau am Dachstein.