Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Schladming

V meste Schladming (Rakúsko) máme celkom 475 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Schladming

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Schladming

Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View

10

Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View. Boasting city views, Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.1 km from Planai West. Ubytovanie Apartment Tutterstraße - Lovely Mountain View sa nachádza v meste Tutterstraße 206 Top 4 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Alm Planai

10

Chalet Alm Planai

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Alm Planai. Horská chata Alm Planai sa nachádza v Schladmingu, 100 metrov od najbližšej zjazdovky a naskytá sa z nej krásny výhľad na pohorie Dachstein. Ubytovanie Chalet Alm Planai sa nachádza v meste Planaistraße 49 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 378 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Hochegg

10

Appartements Hochegg

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Hochegg. Set in peaceful surroundings on the forest’s edge, Appartements Hochegg offers modern apartments with free WiFi and mountain views from the terrace. Ubytovanie Appartements Hochegg sa nachádza v meste Hocheggweg 169 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Sonnenschein

9,9

Landhaus Sonnenschein

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Sonnenschein. Set just less than 1 km from Planai West, Landhaus Sonnenschein offers accommodation in Schladming with access to a bar, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Landhaus Sonnenschein sa nachádza v meste Talbachgasse 297 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lärchenreith Appartement

9,8

Lärchenreith Appartement

Ubytovanie (Apartmán) Lärchenreith Appartement. Apartmán Lärchenreith sa nachádza v meste Schladming a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Lärchenreith Appartement sa nachádza v meste Lärchenweg 80 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 239 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Hinteregg Apartment

9,8

Landhaus Hinteregg Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Hinteregg Apartment. Located in Schladming, 2.1 km from Planai West, Landhaus Hinteregg Apartment provides accommodation with a bar, free WiFi, a 24-hour front desk, and room... Ubytovanie Landhaus Hinteregg Apartment sa nachádza v meste Hintereggweg 129a (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Almnest

9,8

Appartements Almnest

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Almnest. Apartmány Almnest sa nachádzajú 6 km od lanovky Planai West a 6 km od lanovky Golden Jet. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi a jednotky s kuchyňou a balkónom. Ubytovanie Appartements Almnest sa nachádza v meste 303 Hans-Kramlweg (Rakúsko - Štajersko).

Komfort-Apartments Kusenberg

9,8

Komfort-Apartments Kusenberg

Ubytovanie (Apartmán) Komfort-Apartments Kusenberg. Komfort-Apartments Kusenberg is located in the centre of Schladming, 200 metres from the Planai Cable Car, and offers modern Alpine-style apartments with a... Ubytovanie Komfort-Apartments Kusenberg sa nachádza v meste Martin Luther-Straße 32 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schraberger - Top Holland

9,8

Schraberger - Top Holland

Ubytovanie (Apartmán) Schraberger - Top Holland. Located in Schladming, a 5-minute walk from the Planai Cable Car, Schraberger - Top Holland provides apartments with a terrace or balcony and mountain... Ubytovanie Schraberger - Top Holland sa nachádza v meste Tutterstraße 662 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 209 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement am Hauser Kaibling

9,8

Appartement am Hauser Kaibling

Ubytovanie (Apartmán) Appartement am Hauser Kaibling. Tento veľký a pokojný apartmán vo vidieckom štýle sa nachádza v obci Haus v údolí Enns, 10 km od mesta Schladming. Ubytovanie Appartement am Hauser Kaibling sa nachádza v meste Höhenfeld 102 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Romana - Altstadt

9,8

Appartement Romana - Altstadt

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Romana - Altstadt. Situated in Schladming in the Styria Region, 600 metres from Planai West, Appartement Romana features a infrared cabin. Ubytovanie Appartement Romana - Altstadt sa nachádza v meste Salzburgerstrasse 90 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ski in - Ski out Schladming NEM Alpin Chalet

9,8

Ski in - Ski out Schladming NEM Alpin Chalet

Ubytovanie (Apartmán) Ski in - Ski out Schladming NEM Alpin Chalet. Located just 600 metres from congress Schladming, Ski in - Ski out Schladming NEM Alpin Chalet provides accommodation in Schladming with access to a shared... Ubytovanie Ski in - Ski out Schladming NEM Alpin Chalet sa nachádza v meste Schladming (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 515 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Moserhof

9,7

Moserhof

Ubytovanie (Farma) Moserhof. Situated in Haus im Ennstal in the Styria region and Hauser Kaibling reachable within 2. Ubytovanie Moserhof sa nachádza v meste Niederberg 31 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Garni Landhaus Trenkenbach

9,7

Hotel Garni Landhaus Trenkenbach

Ubytovanie (Hotel) Hotel Garni Landhaus Trenkenbach. Hotel Garni Landhaus Trenkenbach sa nachádza 3 minúty chôdze od lanovky Planai v lyžiarskom stredisku Schladming. Ubytovanie Hotel Garni Landhaus Trenkenbach sa nachádza v meste Untere Trenkenbach 554 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ramsauer - Calm Location

9,7

Apartment Ramsauer - Calm Location

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ramsauer - Calm Location. Situated in Schladming, close to Planai West, Apartment Ramsauer - Calm Location features accommodation with ski equipment hire, ski storage space, a... Ubytovanie Apartment Ramsauer - Calm Location sa nachádza v meste Ramsauerstrasse 267 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hinkerhof

9,7

Apartment Hinkerhof

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Hinkerhof. Apartmánový dom Hinkerhof sa nachádza v pokojnej lokalite, 3 minúty jazdy autom od centra mesta Schladming. Ubytovanie Apartment Hinkerhof sa nachádza v meste Untere Klaus 332 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Berghof by Schladmingurlaub

9,7

Ferienhaus Berghof by Schladmingurlaub

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Berghof by Schladmingurlaub. Dovolenkový dom Berghof by Schladmingurlaub vám ponúka ubytovanie v obci Schladming, 5 km od horskej lanovky Planai West a lyžiarskeho vleku Golden Jet 1. Ubytovanie Ferienhaus Berghof by Schladmingurlaub sa nachádza v meste 147 Lans-Stroblweg (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 467 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement 4You

9,7

Appartement 4You

Ubytovanie (Apartmán) Appartement 4You. Boasting river views, Appartement 4You provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Planai West. Ubytovanie Appartement 4You sa nachádza v meste Martin-Luther-Straße 32 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Deluxe Apartment Berglust Planai

9,7

Deluxe Apartment Berglust Planai

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe Apartment Berglust Planai. Located in Schladming, less than 600 metres from Planaibahn 1, Deluxe Apartment Berglust Planai offers a terrace and mountain views. Ubytovanie Deluxe Apartment Berglust Planai sa nachádza v meste Tutterstraße 191 Top Planai (Rakúsko - Štajersko).

Gästehaus Blonbauer

9,7

Gästehaus Blonbauer

Ubytovanie (Privát) Gästehaus Blonbauer. Situated in Schladming in the Styria region and Planai West reachable within 4 km, Gästehaus Blonbauer features accommodation with free WiFi, a children's... Ubytovanie Gästehaus Blonbauer sa nachádza v meste Ennsweg 5a (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Burgfried

9,7

Appartementhaus Burgfried

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Burgfried. Located in Schladming in the Styria region, with Planai West and Golden Jet 1 nearby, Appartementhaus Burgfried provides accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Appartementhaus Burgfried sa nachádza v meste 201 Hammerfeldweg (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 321 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Frechhof

9,7

Apartments Frechhof

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Frechhof. Toto ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a slnečnou terasou sa nachádza v Schladmingu, 3,8 km od stanice lanoviek Planai West. Ubytovanie Apartments Frechhof sa nachádza v meste Ennsweg 1 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Seyrl by Schladmingurlaub

9,7

Appartement Seyrl by Schladmingurlaub

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Seyrl by Schladmingurlaub. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Appartement Seyrl by Schladmingurlaub features accommodation in Schladming with free WiFi and... Ubytovanie Appartement Seyrl by Schladmingurlaub sa nachádza v meste 431 Langegasse (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Silent - Mountain View

9,7

Haus Silent - Mountain View

Ubytovanie (Apartmán) Haus Silent - Mountain View. Featuring a balcony with garden views, a fitness centre and a shared lounge, Haus Silent - Mountain View can be found in Schladming, close to Schladming -... Ubytovanie Haus Silent - Mountain View sa nachádza v meste Schladming (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Konny

9,7

Haus Konny

Ubytovanie (Apartmán) Haus Konny. Offering free bikes and garden view, Haus Konny is situated in Schladming, 1.1 km from Planai West and 800 metres from Planaibahn 1. Ubytovanie Haus Konny sa nachádza v meste Tutterstr. 206 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Tauernseitn

9,7

Haus Tauernseitn

Ubytovanie (Apartmány) Haus Tauernseitn. Situated in Schladming, Haus Tauernseitn offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and ski-to-door access. Ubytovanie Haus Tauernseitn sa nachádza v meste Beermoosweg 293 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Die Schladmingerin

9,7

Die Schladmingerin

Ubytovanie (Apartmán) Die Schladmingerin. The modern Die Schladmingerin apartments are located 700 metres from the centre of Schladming and have a ski bus stop for the Planai Ski Area right in... Ubytovanie Die Schladmingerin sa nachádza v meste Untere Klaus 328 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Luca

9,7

Appartement Luca

Ubytovanie (Privát) Appartement Luca. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Appartement Luca provides accommodation in Schladming with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Appartement Luca sa nachádza v meste Ahornweg 51 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Hutegger

9,7

Appartement Hutegger

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Hutegger. Appartement Hutegger features garden views, free WiFi and free private parking, located in Schladming, 6 km from Planai West. The accommodation has a... Ubytovanie Appartement Hutegger sa nachádza v meste Rohrmoosstrasse 198 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Das Apartment Binder

9,7

Das Apartment Binder

Ubytovanie (Apartmán) Das Apartment Binder. Offering a modern apartment, Das Apartment Binder is located in Schladming and features free WiFi and free private parking. Ubytovanie Das Apartment Binder sa nachádza v meste Birkenweg 272 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Reinbacher

9,7

Haus Reinbacher

Ubytovanie (Apartmány) Haus Reinbacher. Haus Reinbacher has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Schladming, 5 km from Planai West. Ubytovanie Haus Reinbacher sa nachádza v meste Rohrmoosstraße 23 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holdhof

9,7

Holdhof

Ubytovanie (Farma) Holdhof. Farma Holdhof vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v tichom prostredí a vo vzdialenosti 2 km od centra mesta. Ubytovanie Holdhof sa nachádza v meste Obere Klaus 33 (Rakúsko - Štajersko).

Bergblick-Planai by Schladmingurlaub

9,6

Bergblick-Planai by Schladmingurlaub

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bergblick-Planai by Schladmingurlaub. Ubytovacie zariadenie Bergblick-Planai sa nachádza v meste Schladming a ponúka ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním a záhradu. Ubytovanie Bergblick-Planai by Schladmingurlaub sa nachádza v meste Obere Klaus 322 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 332 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus u. Appartement Knauss

9,6

Ferienhaus u. Appartement Knauss

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus u. Appartement Knauss. Set in Schladming, 800 metres from Planai West, Ferienhaus u. Appartement Knauss boasts a terrace and ski-to-door access. Planai Bahn is 1. Ubytovanie Ferienhaus u. Appartement Knauss sa nachádza v meste Mosergasse 66 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Pilz

9,6

Gästehaus Pilz

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Pilz. Featuring rooms and an apartment with a balcony and mountain views, Gästehaus Pilz in Schladming is 200 metres from the Planai West Cable Car. Ubytovanie Gästehaus Pilz sa nachádza v meste Maistatt 640 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holdhäusl

9,6

Holdhäusl

Ubytovanie (Apartmán) Holdhäusl. Situated on a south-facing slope above Schladming, Holdhäusl features an apartment furnished in a modern Alpine style and with free WiFi access. Ubytovanie Holdhäusl sa nachádza v meste Obere Klaus 34 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Steiermark

9,6

Pension Steiermark

Ubytovanie (Penzión) Pension Steiermark. Penzión Steiermark sa nachádza v regióne Rohrmoos vo Schladmingu a ponúka ubytovanie s grilom a detským ihriskom.. Ubytovanie Pension Steiermark sa nachádza v meste Rohrmoosstraße 180 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergchalet Raffalt

9,6

Bergchalet Raffalt

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bergchalet Raffalt. Bergchalet Raffalt is located 1.1 km from Planai West in Schladming and the slopes, skilifts and ski schools are reachable within 5-minute walking distance... Ubytovanie Bergchalet Raffalt sa nachádza v meste 304 Sonnenweg (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Biochalet-Ebenbauer

9,6

Biochalet-Ebenbauer

Ubytovanie (Apartmány) Biochalet-Ebenbauer. Boasting ski-to-door access, Biochalet-Ebenbauer is situated in Schladming, within 1.2 km of the Planai cable car valley station and 0. Ubytovanie Biochalet-Ebenbauer sa nachádza v meste Bergwerkstrasse 768 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Schmiedgut

9,6

Apartments Schmiedgut

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartments Schmiedgut. Apartmánový hotel Schmiedgut sa nachádza v horskom letovisku Schladming, 9 km od kongresového centra Schladming. Ubytovanie Apartments Schmiedgut sa nachádza v meste Schladming (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Greti

9,6

Appartement Greti

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Greti. Tento apartmán v meste Schladming ponúka terasu s výhľadom na hory. Ubytovanie Appartement Greti sa nachádza v meste Ennsweg 2 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hinkerhof

9,6

Hinkerhof

Ubytovanie (Vidiecky dom) Hinkerhof. Hinkerhof sa nachádza v obci Schladming v Štajersku, 1,8 km od lanovky Planai Bahn a 2,9 km od lanovky Planai West. Ubytovanie Hinkerhof sa nachádza v meste Untere Klausstraße 5 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Schütter

9,6

Haus Schütter

Ubytovanie (Apartmán) Haus Schütter. Apartmán Haus Schütter s kuchynským kútom sa nachádza v meste Schladming. Ubytovanie Haus Schütter sa nachádza v meste 60 Preunegg (Rakúsko - Štajersko).

Haus Scherz

9,6

Haus Scherz

Ubytovanie (Apartmány) Haus Scherz. Haus Scherz has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Schladming, 2.7 km from Planai West. Ubytovanie Haus Scherz sa nachádza v meste 139 Mosergasse (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Deluxe Apartment Penthouse Viktoria

9,6

Deluxe Apartment Penthouse Viktoria

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe Apartment Penthouse Viktoria. Penthouse Viktoria is situated in a quiet location, 550 metres from the centre of Schladming and 750 metres from the Planai-Hochwurzen Ski Area. Ubytovanie Deluxe Apartment Penthouse Viktoria sa nachádza v meste Tutterstraße 662 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartments Rindisplatzl

9,6

Appartments Rindisplatzl

Ubytovanie (Apartmány) Appartments Rindisplatzl. Ubytovanie sa nachádza vo štvrti Rohrmoos v Schladmingu a ponúka prístup na lyžiach až k dverám a lyžiareň. Lanovka Planai Bahn je vzdialená 1,2 km. Ubytovanie Appartments Rindisplatzl sa nachádza v meste Planaistrasse 19a (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Heidi

9,6

Appartement Heidi

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Heidi. Apartmán Heidi sa nachádza v meste Schladming a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Appartement Heidi sa nachádza v meste Ahornweg 70 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ImPuls | apart Gabriele

9,6

ImPuls | apart Gabriele

Ubytovanie (Apartmán) ImPuls | apart Gabriele. Newly opened in December 2018 and set in the center of Schladming, ImPuls | apart Gabriele offers an apartment with an infrared cabin is located only a... Ubytovanie ImPuls | apart Gabriele sa nachádza v meste Roseggerstraße 759 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stadtvilla Schladming Boutiquehotel

9,6

Stadtvilla Schladming Boutiquehotel

Ubytovanie (Hotel) Stadtvilla Schladming Boutiquehotel. Stadtvilla Schladming Boutiquehotel is set in a quiet side street in the centre of Schladming. The hotel offers rooms with free WiFi. Ubytovanie Stadtvilla Schladming Boutiquehotel sa nachádza v meste 430 Schulgasse (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City Apartment Schladming

9,6

City Apartment Schladming

Ubytovanie (Apartmán) City Apartment Schladming. Offering free WiFi and city views, City Apartment Schladming is an accommodation situated in Schladming, just 1. Ubytovanie City Apartment Schladming sa nachádza v meste 41 Hauptplatz Top 3 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fenzhof

9,6

Fenzhof

Ubytovanie (Apartmány) Fenzhof. Apartmány Fenzhof vám ponúkajú ubytovanie v meste Schladming, len 100 metrov od lanovky Golden Jet/Planai West. Ubytovanie Fenzhof sa nachádza v meste Spreitzweg 11 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Schladming

Mesto Schladming sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 475 hotelov a ubytovanie v meste Schladming.