Hľadať

Ubytovanie

Alpl Resort Hotel

Am Alpl 4, 8671 Krieglach, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Hotel) Alpl Resort. Located in Krieglach, Alpl Resort is 7 km from Peter Rosegger Museum and offers various facilities, such as a garden. Ubytovanie Alpl Resort sa nachádza v meste Krieglach (Rakúsko - Štajersko).

Popis ubytovania Alpl Resort

The rooms come with a balcony with views of the mountain. At Alpl Resort, each room has a seating area. At the hotel, all rooms include a wardrobe and a TV. Located in Krieglach, Alpl Resort is 7 km from Peter Rosegger Museum and offers various facilities, such as a garden. A continental breakfast is available daily at the property. Graz Airport is 58 km from the property.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Čajová kanvica/kávovar vo všetkých izbách

Vybavenie ubytovania Alpl Resort

 • Terasa
 • Záhrada
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v niektorých izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Misky pre domácich miláčikov
 • Vonkajší kamerový systém
 • Trezor
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby
 • K dispozícii je lekárnička
 • V ubytovacích jednotkách a spoločných priestoroch je k dispozícii dezinfekcia rúk
 • Personál dodržiava bezpečnostné opatrenia vydané miestnymi úradmi
 • Zavedené pravidlá fyzického odstupu
 • Pranie obliečok, uterákov a ostatnej bielizne v súlade s pokynmi miestnych úradov

Iná ubytovanie v meste Krieglach

Gästehaus Zur Waldschule

9,5

Gästehaus Zur Waldschule

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Zur Waldschule. Penzión Zur Waldschule sa nachádza v obci Krieglach a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním pri múzeu Waldschule. Ubytovanie Gästehaus Zur Waldschule sa nachádza v meste Alpl 31 (Rakúsko - Štajersko).

Reginas Ferienhäuschen

9,5

Reginas Ferienhäuschen

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Reginas Ferienhäuschen. Dovolenkový dom Reginas Ferienhäuschen so súkromnou záhradou sa nachádza v meste Krieglach, 400 metrov od Múzea Petra Roseggera. Ubytovanie Reginas Ferienhäuschen sa nachádza v meste Erzherzog Johann Straße 6 (Rakúsko - Štajersko).

Gasthof Rothwangl Hannes

9,1

Gasthof Rothwangl Hannes

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Rothwangl Hannes. Set in Krieglach, 600 metres from Peter Rosegger Museum, Gasthof Rothwangl Hannes offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytovanie Gasthof Rothwangl Hannes sa nachádza v meste Krieglach (Rakúsko - Štajersko).

Privatzimmer Pölzler

8,9

Privatzimmer Pölzler

Ubytovanie (Privát) Privatzimmer Pölzler. Ubytovacie zariadenie Privatzimmer Pölzler sa nachádza v obci Krieglach, 2,8 km od Múzea Petra Roseggera, 7 km od vleku Annerlbauerlifte - Krieglach a... Ubytovanie Privatzimmer Pölzler sa nachádza v meste Rittis 17 (Rakúsko - Štajersko).

Gästehaus Fridolin

8,9

Gästehaus Fridolin

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Fridolin. Ubytovanie Gästehaus Fridolin sa môže pochváliť záhradou a nachádza sa v obci Krieglach, 8 km od Múzea Peter Rosegger a 13 km od Annerlbauerlifte -... Ubytovanie Gästehaus Fridolin sa nachádza v meste Alpl 55 (Rakúsko - Štajersko).

Ferienhaus Krieglach

8,8

Ferienhaus Krieglach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Krieglach. Located just 2 km from Peter Rosegger Museum, Ferienhaus Krieglach provides accommodation in Krieglach with access to a shared lounge, a garden, as well as... Ubytovanie Ferienhaus Krieglach sa nachádza v meste Am Rainhof 4 (Rakúsko - Štajersko).

Hotel Stocker

8,7

Hotel Stocker

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stocker. Located in Krieglach, 500 metres from Peter Rosegger Museum, Hotel Stocker provides accommodation with a restaurant, free private parking and a garden. Ubytovanie Hotel Stocker sa nachádza v meste Krieglach (Rakúsko - Štajersko).

Gasthof Schlagobersbauer

8,5

Gasthof Schlagobersbauer

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Schlagobersbauer. Located within 8 km of Peter Rosegger Museum in Krieglach, Gasthof Schlagobersbauer provides a restaurant and a garden. Ubytovanie Gasthof Schlagobersbauer sa nachádza v meste Krieglach (Rakúsko - Štajersko).

Gasthof Oswaldbauer

8,3

Gasthof Oswaldbauer

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Oswaldbauer. Penzión Oswaldbauer s panoramatickým výhľadom na pohoria Hochschwab, Veitsch Alpe a Schneealpe sa nachádza v nadmorskej výške 960 metrov. Ubytovanie Gasthof Oswaldbauer sa nachádza v meste Sommer Berg 18 (Rakúsko - Štajersko).

Fleischerei&Jausenstation Palucaj

Fleischerei&Jausenstation Palucaj

Ubytovanie (Privát) Fleischerei&Jausenstation Palucaj. Fleischerei&Jausenstation Palucaj is set in Krieglach. Situated 700 metres from Peter Rosegger Museum, the property features a bar and free private... Ubytovanie Fleischerei&Jausenstation Palucaj sa nachádza v meste Krieglach (Rakúsko - Štajersko).

Ferienhaus Doppelreiter-Ritzer

Ferienhaus Doppelreiter-Ritzer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Doppelreiter-Ritzer. Ferienhaus Doppelreiter-Ritzer is located in Krieglach and offers a garden and a terrace. Situated 1. Ubytovanie Ferienhaus Doppelreiter-Ritzer sa nachádza v meste 23 Grazer Straße Wohnung (Rakúsko - Štajersko).

Gruppenhaus Waldheimat

Gruppenhaus Waldheimat

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gruppenhaus Waldheimat. Set in Krieglach in the Styria region, Gruppenhaus Waldheimat has a terrace. Ubytovanie Gruppenhaus Waldheimat sa nachádza v meste Krieglach (Rakúsko - Štajersko).