Hľadať

Ubytovanie

Gasthof Rothwangl Hannes Hotel

3 Hauptplatz, 8670 Krieglach, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Rothwangl Hannes. Set in Krieglach, 600 metres from Peter Rosegger Museum, Gasthof Rothwangl Hannes offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytovanie Gasthof Rothwangl Hannes sa nachádza v meste Krieglach (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Gasthof Rothwangl Hannes

Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. The nearest airport is Graz Airport, 93 km from Gasthof Rothwangl Hannes. Set in Krieglach, 600 metres from Peter Rosegger Museum, Gasthof Rothwangl Hannes offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Guests at the accommodation can enjoy a buffet breakfast. The accommodation provides room service and free WiFi throughout the property. At Gasthof Rothwangl Hannes every room includes a balcony, a private bathroom and a flat-screen TV. The units at the hotel come with a seating area.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bar

Vybavenie ubytovania Gasthof Rothwangl Hannes

 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Bar
 • Reštaurácia
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Izbová služba
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Krieglach

Alpl Resort

10

Alpl Resort

Ubytovanie (Hotel) Alpl Resort. Located in Krieglach, Alpl Resort is 7 km from Peter Rosegger Museum and offers various facilities, such as a garden. Ubytovanie Alpl Resort sa nachádza v meste Krieglach (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Zur Waldschule

9,5

Gästehaus Zur Waldschule

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Zur Waldschule. Penzión Zur Waldschule sa nachádza v obci Krieglach a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním pri múzeu Waldschule. Ubytovanie Gästehaus Zur Waldschule sa nachádza v meste Alpl 31 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Reginas Ferienhäuschen

9,5

Reginas Ferienhäuschen

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Reginas Ferienhäuschen. Dovolenkový dom Reginas Ferienhäuschen so súkromnou záhradou sa nachádza v meste Krieglach, 400 metrov od Múzea Petra Roseggera. Ubytovanie Reginas Ferienhäuschen sa nachádza v meste Erzherzog Johann Straße 6 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Fridolin

8,9

Gästehaus Fridolin

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Fridolin. Ubytovanie Gästehaus Fridolin sa môže pochváliť záhradou a nachádza sa v obci Krieglach, 8 km od Múzea Peter Rosegger a 13 km od Annerlbauerlifte -... Ubytovanie Gästehaus Fridolin sa nachádza v meste Alpl 55 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privatzimmer Pölzler

8,9

Privatzimmer Pölzler

Ubytovanie (Privát) Privatzimmer Pölzler. Ubytovacie zariadenie Privatzimmer Pölzler sa nachádza v obci Krieglach, 2,8 km od Múzea Petra Roseggera, 7 km od vleku Annerlbauerlifte - Krieglach a... Ubytovanie Privatzimmer Pölzler sa nachádza v meste Rittis 17 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Krieglach

8,8

Ferienhaus Krieglach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Krieglach. Located just 2 km from Peter Rosegger Museum, Ferienhaus Krieglach provides accommodation in Krieglach with access to a shared lounge, a garden, as well as... Ubytovanie Ferienhaus Krieglach sa nachádza v meste Am Rainhof 4 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Oswaldbauer

8,3

Gasthof Oswaldbauer

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Oswaldbauer. Penzión Oswaldbauer s panoramatickým výhľadom na pohoria Hochschwab, Veitsch Alpe a Schneealpe sa nachádza v nadmorskej výške 960 metrov. Ubytovanie Gasthof Oswaldbauer sa nachádza v meste Sommer Berg 18 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Doppelreiter-Ritzer

Ferienhaus Doppelreiter-Ritzer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Doppelreiter-Ritzer. Ferienhaus Doppelreiter-Ritzer is located in Krieglach and offers a garden and a terrace. Situated 1. Ubytovanie Ferienhaus Doppelreiter-Ritzer sa nachádza v meste 23 Grazer Straße Wohnung (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)