Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Horní Bečva

Letná i zimná dovolenka, lyžovanie, víkendové pobyty, školy v prírode, šport, relaxácia a regenerácia v krásnom prostredí Moravskoslezských Beskýd na Horní Bečve v blízkosti Sachovy studánky. Atraktívnosť ubytovanie na Hornej Bečve zvyšuje blízkosť Rožnova pod Radhoštěm s Valašským múzeom v prírode. Ďalej sú v blízkom okolí Pustevny či Štramberk. V meste Horní Bečva (Česká republika) máme celkom 23 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Horní Bečva

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Horní Bečva

CHALUPA U ROUBÍČKŮ

10

CHALUPA U ROUBÍČKŮ

Ubytovanie (Horské chaty) CHALUPA U ROUBÍČKŮ. Featuring a spa bath, CHALUPA U ROUBÍČKŮ is located in Horní Bečva. The property is 46 km from Ostrava and free private parking is provided. Ubytovanie CHALUPA U ROUBÍČKŮ sa nachádza v meste Horní Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmán BON

9,8

Apartmán BON

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán BON. Apartmán BON sa nachádza v Hornej Bečve a ponúka vám reštauráciu, bar a záhradu. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmán BON sa nachádza v meste Horní Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Penzion Silverado

9,6

Penzion Silverado

Ubytovanie (Penzión) Penzion Silverado. Penzión Silverado s reštauráciou sa nachádza v obci Horní Bečva, 200 metrov od lyžiarskych stredísk Solisko a Ráliška. Jeho súčasťou je záhrada a terasa. Ubytovanie Penzion Silverado sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Silverado má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Silverado momentálne evidujeme 101 recenzií.

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa

9,5

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa

Ubytovanie (Hotel) ENDEMIT Boutique Hotel & Spa. ENDEMIT Boutique Hotel & Spa sa nachádza v obci Horní Bečva a ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Nachádza sa tu aj reštaurácia. Ubytovanie ENDEMIT Boutique Hotel & Spa sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie ENDEMIT Boutique Hotel & Spa má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel ENDEMIT Boutique Hotel & Spa momentálne evidujeme 393 recenzií.

Chalupy Na Rališce

9,5

Chalupy Na Rališce

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupy Na Rališce. Chalupy Na Rališce sa nachádzajú v obci Horní Bečva. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi, záhradu, spoločenskú miestnosť a prístup priamo na lyžiarske svahy. Ubytovanie Chalupy Na Rališce sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Chalupy Na Rališce má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Chalupy Na Rališce momentálne evidujeme 137 recenzií.

Apartmán stará škola

9,3

Apartmán stará škola

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán stará škola. Apartmán stará škola is situated in Horní Bečva. The property is 46 km from Ostrava and free private parking is available. Ubytovanie Apartmán stará škola sa nachádza v meste Horní Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Penzion Stare Casy

9,2

Penzion Stare Casy

Ubytovanie (Penzión) Penzion Stare Casy. Tento penzión bol otvorený v júni 2010. Nachádza sa v centre obce Horní Bečva a je obklopený pohorím Beskydy. Ubytovanie Penzion Stare Casy sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Stare Casy má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Stare Casy momentálne evidujeme 155 recenzií.

Venkovský dům Horní Bečva

9,1

Venkovský dům Horní Bečva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Venkovský dům Horní Bečva. Ubytovanie Venkovský dům Horní Bečva sa nachádza v obci Horní Bečva, 4 km od lyžiarskeho vleku Tatrapoma a ponúka záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Venkovský dům Horní Bečva sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Venkovský dům Horní Bečva má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkový dom Venkovský dům Horní Bečva momentálne evidujeme 18 recenzií.

Veghouse - Penzion u pláže

9

Veghouse - Penzion u pláže

Ubytovanie (Penzión) Veghouse - Penzion u pláže. Veghouse - Penzion u pláže features a bar, garden and terrace in Horní Bečva. The guest house has family rooms. Ubytovanie Veghouse - Penzion u pláže sa nachádza v meste Horní Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmány Bečva - relax a pohoda v Beskydech

8,9

Apartmány Bečva - relax a pohoda v Beskydech

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Bečva - relax a pohoda v Beskydech. Located in Horní Bečva in the Zlin region, Apartmány Bečva - relax a pohoda v Beskydech has a terrace and garden views. Ubytovanie Apartmány Bečva - relax a pohoda v Beskydech sa nachádza v meste Horní Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Rekreační středisko Vítkovice

8,8

Rekreační středisko Vítkovice

Ubytovanie (Dovolenkový park) Rekreační středisko Vítkovice. Ubytovanie Rekreační středisko Vítkovice sa nachádza v meste Horní Bečva, 20 km od obce Velké Karlovice. Hostia môžu využívať reštauráciu a bezplatné... Ubytovanie Rekreační středisko Vítkovice sa nachádza v meste Horní Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Bečva Villa Resort

8,8

Bečva Villa Resort

Ubytovanie (Dovolenkový park) Bečva Villa Resort. Rezort Bečva Villa ponúka elegantné ubytovanie na tichom mieste uprostred prírody v Beskydách. V rezorte máte k dispozícii saunu. Ubytovanie Bečva Villa Resort sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Bečva Villa Resort má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový park Bečva Villa Resort momentálne evidujeme 211 recenzií.

Chata Anna na Horní Bečvě

8,7

Chata Anna na Horní Bečvě

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Anna na Horní Bečvě. Chata Anna na Horní Bečvě ponúka ubytovanie v obci Horní Bečva, 1,5 km od Tatrapomy a od lyžiarskeho areálu Rališky. Ubytovanie Chata Anna na Horní Bečvě sa nachádza v meste Horní Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Horský Hotel Martiňák

8,7

Horský Hotel Martiňák

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Martiňák. Horský hotel Martiňák sa nachádza v dedinke Horní Bečva, priamo pri bežkárskej trati Pustevny-Martiňák a cyklistických chodníkoch. Ubytovanie Horský Hotel Martiňák sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Horský Hotel Martiňák má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Horský Hotel Martiňák momentálne evidujeme 203 recenzií.

Penzion U Skřítků

8,3

Penzion U Skřítků

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Skřítků. Penzión U Skřítků sa nachádza v meste Horní Bečva, 1,6 km od Tatrapomy. Ubytovanie Penzion U Skřítků sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion U Skřítků má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion U Skřítků momentálne evidujeme 54 recenzií.

Relax hotel Valaška

8,3

Relax hotel Valaška

Ubytovanie (Hotel) Relax hotel Valaška. Relax hotel Valaška sa nachádza na pokojnom mieste vzdialenom 10 minút chôdze od vodnej nádrže Horní Bečva. Ubytovanie Relax hotel Valaška sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Relax hotel Valaška má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Relax hotel Valaška momentálne evidujeme 42 recenzií.

Chata Barborka

8,1

Chata Barborka

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Barborka. Chata Barborka sa nachádza v pohorí Beskydy, 1 km od centra mesta Horní Bečva a 2 km od lyžiarskych zjazdoviek. Ubytovanie Chata Barborka sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Chata Barborka má celkové hodnotenie 8,1. Pre Horské chaty Chata Barborka momentálne evidujeme 64 recenzií.

Kemp Horní Bečva

8,1

Kemp Horní Bečva

Ubytovanie (Kemping) Kemp Horní Bečva. Kemp Horní Bečva sa nachádza v obci Horní Bečva, v blízkosti Tatrapomy a Rališky. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie, gril a terasu. Ubytovanie Kemp Horní Bečva sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Kemp Horní Bečva má celkové hodnotenie 8,1. Pre Kemping Kemp Horní Bečva momentálne evidujeme 28 recenzií.

Chaty Marta

8,1

Chaty Marta

Ubytovanie (Horské chaty) Chaty Marta. Ubytovanie Chaty Marta, sa nachádza v obci Horní Bečva, 400 metrov od lyžiarskeho vleku Tatrapoma. Ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Chaty Marta sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Chaty Marta má celkové hodnotenie 8,1. Pre Horské chaty Chaty Marta momentálne evidujeme 17 recenzií.

Hotel Duo

8

Hotel Duo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Duo. Hotel Duo sa nachádza v tichej časti Beskýd, 3 km od centra obce Horní Bečva a ponúka vonkajší bazén a kúpele s krytým bazénom, saunou, vírivkou, masážami... Ubytovanie Hotel Duo sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Duo má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Duo momentálne evidujeme 26 recenzií.

Penzion u Vaňasů Ski areál RALIŠKA

Penzion u Vaňasů Ski areál RALIŠKA

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Vaňasů Ski areál RALIŠKA. Situated in Horní Bečva, Restaurce Penzion u Vaňasů features a bar, garden and free WiFi. Guests can enjoy mountain views. Ubytovanie Penzion u Vaňasů Ski areál RALIŠKA sa nachádza v meste Horní Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Chata na přehradě s vlastním wellness

Chata na přehradě s vlastním wellness

Ubytovanie (Vila) Chata na přehradě s vlastním wellness. Featuring a hot tub, Chata na přehradě s vlastním wellness is located in Horní Bečva. This villa features a terrace as well as free WiFi. Ubytovanie Chata na přehradě s vlastním wellness sa nachádza v meste Horní Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Ubytování Beskydy

Ubytování Beskydy

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Beskydy. Ubytování Beskydy is located in Horní Bečva and offers a garden. The accommodation is 47 km from Wisła. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Ubytování Beskydy sa nachádza v meste Horní Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmany Silverado

Apartmany Silverado

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmany Silverado. Featuring a garden, a bar, and a shared lounge, Apartmany Silverado provides accommodation in Horní Bečva with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartmany Silverado sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Dovolenkový dom Apartmany Silverado nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata pod Martiňákem

Chata pod Martiňákem

Ubytovanie (Horská chata) Chata pod Martiňákem. Boasting accommodation with a balcony, Chata pod Martiňákem is located in Horní Bečva. This chalet provides a garden. Ubytovanie Chata pod Martiňákem sa nachádza v meste Horní Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Chata

Chata

Ubytovanie (Horská chata) Chata. Located in Horní Bečva in the Zlin region, Chata features a garden. The accommodation is 46 km from Wisła. The chalet also includes 1 bathroom. Ubytovanie Chata sa nachádza v meste Horní Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Ubytovanie v meste Horní Bečva

Mesto Horní Bečva sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 23 hotelov a ubytovanie v meste Horní Bečva. 

Priehrada na Hornej Bečve je vo vzdialenosti cca 1,5 km od lyžiarskeho areálu Sachova Studánka. V ponuke máme ubytovanie v úplnej blízkosti od zjazdovky. Ubytovanie na Hornej Bečve možno využiť v zime, ale je tu krásna dovolenka aj v lete. Obrovskou výhodou je pokoj, ktorý zaisťujú okolité lesy, ale aj krátka vzdialenosť k srdcu Valašska v Rožnove pod Radhoštěm, kde môžete navštíviť so svojou rodinou skanzen Valašské múzeum v prírode.

Ubytovanie v Beskydoch je ideálna na oddych, ale aj pre športové aktivity. Beskydy ponúkajú nádherný zážitok z očarujúce prírody. Horní Bečva ponúka rekreáciu či aktivity podľa vášho výberu. Horní Bečva je vhodná nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre peších turistov, cyklistov a lyžiarov. V Beskydách si na svoje prídu aj milovníci kultúry a histórie.

Horní Bečva vám ponúka ubytovanie v krásnom prostredí Beskýd. V srdci Beskýd nájdete posedenie, poležanie, ale aj zábavu.