Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Humenné

V meste Humenné (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Humenné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Humenné

visiting a fairy tale ...

9,5

visiting a fairy tale ...

Ubytovanie (Apartmán) visiting a fairy tale .... Ubytovacie zariadenie visiting a fairy tale ... sa nachádza v Humennom a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na jazero. Ubytovanie visiting a fairy tale ... sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Humenné

9,4

Apartmány Humenné

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Humenné. Apartmány Humenné sa nachádzajú v meste Humenné a centrum mesta je vzdialené len 5 minút chôdze od apartmánov. Ubytovanie Apartmány Humenné sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Humenné má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány Humenné momentálne evidujeme 141 recenzií.

Hotel Karpatia

9,2

Hotel Karpatia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Karpatia. Hotel Karpatia je od historického centra mesta Humenné vzdialený 250 metrov. Ubytovanie Hotel Karpatia sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Karpatia má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Karpatia momentálne evidujeme 544 recenzií.

Hotel Ali Baba

9

Hotel Ali Baba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ali Baba. Hotel Ali Baba sa nachádza v Humennom, len 6 km od lyžiarskeho strediska Chlmec. Ubytovanie Hotel Ali Baba sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Ali Baba má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Ali Baba momentálne evidujeme 729 recenzií.

Penzión Aston

8,2

Penzión Aston

Ubytovanie (Penzión) Penzión Aston. Penzión Aston sa nachádza v Humennom, 50 metrov od Laborca a menej ako 2 km od centra mesta. Ubytovanie Penzión Aston sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Aston má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión Aston momentálne evidujeme 50 recenzií.

Ubytovanie v meste Humenné

Mesto Humenné sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Humenné.