Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Humenné

V meste Humenné (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Humenné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Humenné

Penzion u Tučňaka

10

Penzion u Tučňaka

Ubytovanie Penzion u Tučňaka. Set in Humenné and with Zemplinska Sirava reachable within 39 km, Penzion u Tučňaka offers a garden, non-smoking rooms, free WiFithroughout the property... Ubytovanie Penzion u Tučňaka sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj).

PerfectSpa Apartment

9,7

PerfectSpa Apartment

Ubytovanie PerfectSpa Apartment. Set in Humenné, within 37 km of Zemplinska Sirava, PerfectSpa Apartment offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie PerfectSpa Apartment sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj).

visiting a fairy tale ...

9,5

visiting a fairy tale ...

Ubytovanie (Apartmán) visiting a fairy tale .... Ubytovacie zariadenie visiting a fairy tale ... sa nachádza v Humennom a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na jazero. Ubytovanie visiting a fairy tale ... sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Humenné

9,4

Apartmány Humenné

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Humenné. Apartmány Humenné sa nachádzajú v meste Humenné a centrum mesta je vzdialené len 5 minút chôdze od apartmánov. Ubytovanie Apartmány Humenné sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmány Humenné má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány Humenné momentálne evidujeme 141 recenzií.

Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2

9,2

Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2

Ubytovanie (Apartmán) Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2. Ubytovacie zariadenie Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2 sa nachádza v Humennom v Prešovskom kraji. Ubytovanie Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2 sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Karpatia

9,2

Hotel Karpatia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Karpatia. Hotel Karpatia je od historického centra mesta Humenné vzdialený 250 metrov. Ubytovanie Hotel Karpatia sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Karpatia má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Karpatia momentálne evidujeme 544 recenzií.

Hotel Ali Baba

9

Hotel Ali Baba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ali Baba. Hotel Ali Baba sa nachádza v Humennom, len 6 km od lyžiarskeho strediska Chlmec. Ubytovanie Hotel Ali Baba sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Ali Baba má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Ali Baba momentálne evidujeme 729 recenzií.

Apartmán blízko centra

8,7

Apartmán blízko centra

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán blízko centra. Apartmán blízko centra is set in Humenné. The apartment features garden views and is 43 km from Cisna. Ubytovanie Apartmán blízko centra sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Aston

8,2

Penzión Aston

Ubytovanie (Penzión) Penzión Aston. Penzión Aston sa nachádza v Humennom, 50 metrov od Laborca a menej ako 2 km od centra mesta. Ubytovanie Penzión Aston sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Aston má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión Aston momentálne evidujeme 50 recenzií.

Ubytovanie v meste Humenné

Mesto Humenné sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Humenné.