Hľadať

Ubytovanie

Apartmán blízko centra Apartmán

55 Dobrianskeho, 066 01 Humenné, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán blízko centra. Apartmán blízko centra is set in Humenné. The apartment features garden views and is 43 km from Cisna. Ubytovanie Apartmán blízko centra sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Apartmán blízko centra

Uzhhorod is 45 km from the apartment, while Prešov is 50 km away. The nearest airport is Kosice International Airport, 58 km from Apartmán blízko centra. This apartment is fitted with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. The apartment features garden views and is 43 km from Cisna. Apartmán blízko centra is set in Humenné.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko

Iná ubytovanie v meste Humenné

visiting a fairy tale ...

9,5

visiting a fairy tale ...

Ubytovanie (Apartmán) visiting a fairy tale .... Ubytovacie zariadenie visiting a fairy tale ... sa nachádza v Humennom a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na jazero. Ubytovanie visiting a fairy tale ... sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Humenné

9,4

Apartmány Humenné

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Humenné. Apartmány Humenné sa nachádzajú v meste Humenné a centrum mesta je vzdialené len 5 minút chôdze od apartmánov. Ubytovanie Apartmány Humenné sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmány Humenné má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány Humenné momentálne evidujeme 141 recenzií.

Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2

9,2

Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2

Ubytovanie (Apartmán) Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2. Ubytovacie zariadenie Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2 sa nachádza v Humennom v Prešovskom kraji. Ubytovanie Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2 sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Karpatia

9,2

Hotel Karpatia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Karpatia. Hotel Karpatia je od historického centra mesta Humenné vzdialený 250 metrov. Ubytovanie Hotel Karpatia sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Karpatia má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Karpatia momentálne evidujeme 544 recenzií.

Hotel Ali Baba

9

Hotel Ali Baba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ali Baba. Hotel Ali Baba sa nachádza v Humennom, len 6 km od lyžiarskeho strediska Chlmec. Ubytovanie Hotel Ali Baba sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Ali Baba má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Ali Baba momentálne evidujeme 729 recenzií.

Penzión Aston

8,2

Penzión Aston

Ubytovanie (Penzión) Penzión Aston. Penzión Aston sa nachádza v Humennom, 50 metrov od Laborca a menej ako 2 km od centra mesta. Ubytovanie Penzión Aston sa nachádza v meste Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Aston má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión Aston momentálne evidujeme 50 recenzií.