Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ika

V meste Ika (Chorvátsko) máme celkom 55 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ika

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ika

Apartments Villa Kondres

9,9

Apartments Villa Kondres

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Villa Kondres. Offering a garden, Apartments Villa Kondres is situated in Ika. Opatija is 4.3 km away. Free private parking is available on site. Ubytovanie Apartments Villa Kondres sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria).

apartmani Doroti

9,8

apartmani Doroti

Ubytovanie (Apartmány) apartmani Doroti. Located in Ika in the Istria region and Ika Beach reachable within 250 metres, apartmani Doroti provides accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytovanie apartmani Doroti sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa two Angels with swimming pool, Ika - Opatija

9,8

Villa two Angels with swimming pool, Ika - Opatija

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Villa two Angels with swimming pool, Ika - Opatija. Ubytovacie zariadenie Villa two Angels with swimming pool, Ika - Opatija sa nachádza v obci Ika, 1,8 km od letoviska Lovran a ponúka sezónny vonkajší bazén... Ubytovanie Villa two Angels with swimming pool, Ika - Opatija sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Banina

9,6

Apartmani Banina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Banina. Located in Ika in the Istria region, Apartmani Banina provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Banina sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ika Blue Studio

9,5

Ika Blue Studio

Ubytovanie (Apartmán) Ika Blue Studio. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Ika Blue Studio can be found in Ika, close to Ika Beach and 600 metres from Kvarner... Ubytovanie Ika Blue Studio sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Minakova kuća

9,5

Apartment Minakova kuća

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Minakova kuća. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza len pár krokov od pláže v mestečku Ika a 4 km od historického mesta Opatija. Má terasu s ležadlami. Ubytovanie Apartment Minakova kuća sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria).

Studio Apartman Ikarka

9,5

Studio Apartman Ikarka

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartman Ikarka. Studio Apartman Ikarka has a patio and is situated in Ika, within just 600 metres of Ičići Beach and less than 1 km of Kvarner Beach. Ubytovanie Studio Apartman Ikarka sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sanja

9,5

Apartment Sanja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sanja. Set in Ika, 100 metres from Ika Beach and 700 metres from Ičići Beach, Apartment Sanja offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a garden and... Ubytovanie Apartment Sanja sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria).

Opatija Hills Ika Luxury Apartments

9,5

Opatija Hills Ika Luxury Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Opatija Hills Ika Luxury Apartments. Apartmány Opatija Hills Ika Luxury sa nachádza v letovisku Ika. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením a vírivku. Ubytovanie Opatija Hills Ika Luxury Apartments sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Molly

9,5

Apartments Molly

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Molly. Offering a barbecue and terrace, Apartments Molly is set in Ika. Opatija is 5 km from the property. Free private parking is available on site. Ubytovanie Apartments Molly sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Durda

9,4

Apartment Durda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Durda. Boasting a balcony with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Durda can be found in Ika, close to Kvarner Beach and 1. Ubytovanie Apartment Durda sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Hana

9,3

Apartman Hana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Hana. Set in Ika, 250 metres from Ika Beach, Apartman Hana offers accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartman Hana sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment by the sea Voyo

9,3

Apartment by the sea Voyo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment by the sea Voyo. Set in Ika, a few steps from Ika Beach and 700 metres from Ičići Beach, Apartment by the sea Voyo offers air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytovanie Apartment by the sea Voyo sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ika

9,2

Apartments Ika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ika. Apartmány Ika sa nachádzajú v letovisku Ika a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Ika sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful apartment house on the seaside

9

Beautiful apartment house on the seaside

Ubytovanie (Apartmány) Beautiful apartment house on the seaside. Ubytovacie zariadenie Beautiful apartment house on the seaside sa nachádza pár krokov od pláže Ika, v letovisku Ika a ponúka ubytovanie s klimatizáciou a... Ubytovanie Beautiful apartment house on the seaside sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Delić

8,9

Apartments Delić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Delić. Ubytovacie zariadenie Delić Ika ponúka ubytovanie v klimatizovaných jednotkách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v letovisku Ika, 4,2 km od mesta... Ubytovanie Apartments Delić sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zlatko

8,8

Apartments Zlatko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zlatko. Apartmány Zlatko sa nachádzajú priamo na prímorskej promenáde Lungomare dlhej 12 km, ktorá spája obec Ika s obcami Opatija, Volosko a Lovran. Ubytovanie Apartments Zlatko sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rubin

8,8

Rubin

Ubytovanie (Apartmán) Rubin. Rubin is situated in Ika and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Rubin sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria).

Rika apartments on the seaside

8,6

Rika apartments on the seaside

Ubytovanie (Apartmány) Rika apartments on the seaside. Ubytovanie Rika apartments on the seaside sa nachádza v letovisku Ika. Ponúka vám klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytovanie Rika apartments on the seaside sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Villa Schubert

8,1

Hotel Villa Schubert

Ubytovanie (Hotel) Hotel Villa Schubert. Tento hotel sa nachádza v prírodnom prostredí medzi mestami Opatija a Lovran, pahorkatinou Mt. Učka a pokojnou atmosférou idylického rybárskeho mestečka. Ubytovanie Hotel Villa Schubert sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Tarla

8,1

Vila Tarla

Ubytovanie (Apartmány) Vila Tarla. Vila Tarla sa nachádza v obci Ika a ponúka gril a slnečnú terasu. Mesto Opatija je vzdialené 4,4 km. Ubytovanie Vila Tarla sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Blazic - near the beach

8

Apartment Blazic - near the beach

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blazic - near the beach. Apartment Blazic - near the beach is set in Ika. This apartment provides a terrace as well as free WiFi. The apartment also offers 1 bathroom. Opatija is... Ubytovanie Apartment Blazic - near the beach sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vesna A2

6,1

Apartment Vesna A2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vesna A2. Located in Ika, 100 metres from Ika Beach and 750 metres from Kvarner Beach, Apartment Vesna A2 provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Apartment Vesna A2 sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ika Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Ika Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Ubytovanie (Vila) Ika Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi. Situated in Ika, 500 metres from Kvarner Beach and less than 1 km from Cipera Beach, Ika Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi offers a shared lounge and air... Ubytovanie Ika Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 421 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erika

Erika

Ubytovanie (Apartmány) Erika. Erika provides accommodation with a kitchen, set in Ika. Free WiFi is provided. A fridge and kettle are also featured. Ubytovanie Erika sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment Ika 02

Two-Bedroom Apartment Ika 02

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment Ika 02. Two-Bedroom Apartment Ika 02 is set in Ika and offers barbecue facilities. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment Ika 02 sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Palme

Apartment Palme

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Palme. Apartment Palme in Ika features accommodation with free WiFi, a few steps from Ika Beach, 750 metres from Ičići Beach and less than 1 km from Kvarner... Ubytovanie Apartment Palme sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-3)

Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-3)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-3). Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-3) is set in Ika and offers a terrace. This apartment also features free WiFi. Ubytovanie Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-3) sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria).

Ika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ubytovanie (Vila) Ika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi. Featuring a private pool and pool views, Ika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi is set in Ika. Ubytovanie Ika Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 432 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice home in Ika w/ 4 Bedrooms

Nice home in Ika w/ 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Ika w/ 4 Bedrooms. Situated in Ika, 60 metres from Ika Beach and 700 metres from Ičići Beach, Nice home in Ika w/ 4 Bedrooms offers free WiFi, barbecue facilities and air... Ubytovanie Nice home in Ika w/ 4 Bedrooms sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 378 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment DULE

Apartment DULE

Ubytovanie (Apartmán) Apartment DULE. Situated in Ika, Apartment DULE features accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 2.1 km from Lovran. Ubytovanie Apartment DULE sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria).

Apartment Senka II

Apartment Senka II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Senka II. Providing free WiFi, Apartment Senka II is located on the beachfront in Ika. The air-conditioned accommodation is 2 km from Lovran. Ubytovanie Apartment Senka II sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Senka

Apartment Senka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Senka. Apartment Senka offers accommodation in Ika. Guests benefit from balcony. There is a dining area and a kitchen. A TV with satellite channels is offered. Ubytovanie Apartment Senka sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Ika

One-Bedroom Apartment in Ika

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Ika. Featuring sea views, One-Bedroom Apartment in Ika offers accommodation with barbecue facilities, around 1.2 km from Kvarner Beach. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Ika sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful apartment in Ika with WiFi and 2 Bedrooms

Beautiful apartment in Ika with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Ika with WiFi and 2 Bedrooms. Beautiful apartment in Ika with WiFi and 2 Bedrooms is located in Ika. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Beautiful apartment in Ika with WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-2)

Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-2)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-2). Offering free WiFi and sea views, Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-2) is an accommodation located in Ika, just 100... Ubytovanie Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-2) sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-1)

Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-1)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-1). Offering free WiFi and sea views, Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-1) is an accommodation situated in Ika, just 100... Ubytovanie Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-1) sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Ika 15652

Apartments in Ika 15652

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Ika 15652. Offering free WiFi and free private parking, Apartments in Ika 15652 is located in Ika, just 250 metres from Ika Beach. Ubytovanie Apartments in Ika 15652 sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Ika with Hot Tub I

Holiday Home Ika with Hot Tub I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ika with Hot Tub I. Holiday Home Ika with Hot Tub I is located in Ika. The property features sea views and is 7 km from Opatija. Ubytovanie Holiday Home Ika with Hot Tub I sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 422 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gašparac - 30 meters from the beach

Apartment Gašparac - 30 meters from the beach

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gašparac - 30 meters from the beach. Apartment Gašparac - 30 meters from the beach is set in Ika. This apartment provides a terrace. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartment Gašparac - 30 meters from the beach sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Senka

Apartmani Senka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Senka. Apartmani Senka has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Ika, less than 1 km from Kvarner Beach. Ubytovanie Apartmani Senka sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Ika 15099

Apartment in Ika 15099

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Ika 15099. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Ika 15099 is set in Opric, within just 400 metres of Ika Beach. Ubytovanie Apartment in Ika 15099 sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rudolf (LOV228)

Apartment Rudolf (LOV228)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rudolf (LOV228). Situated in Ika, within 550 metres of Kvarner Beach and 550 metres of Ika Beach, Apartment Rudolf (LOV228) offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Rudolf (LOV228) sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Ika 15138

Holiday home in Ika 15138

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Ika 15138. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Ika 15138 is located in Ika, just 250 metres from Ika Beach. Ubytovanie Holiday home in Ika 15138 sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Ika 34131

Holiday home in Ika 34131

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Ika 34131. Holiday home in Ika 34131 in Ika features accommodation with free WiFi, 100 metres from Ika Beach, 700 metres from Ičići Beach and less than 1 km from... Ubytovanie Holiday home in Ika 34131 sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ikar Apartment

Ikar Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Ikar Apartment. Ikar Apartment is set in Ika. Guests may enjoy free WiFi. The apartment consists of 2 separate bedrooms, 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Ikar Apartment sa nachádza v meste Ika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ika

Mesto Ika sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 55 hotelov a ubytovanie v meste Ika.