Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ilok

V meste Ilok (Chorvátsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ilok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ilok

Izvor

10

Izvor

Ubytovanie (Apartmán) Izvor. Izvor is located in Ilok and offers a restaurant, free bikes and a bar. With river views, this accommodation provides a patio. Ubytovanie Izvor sa nachádza v meste Ilok (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ladanjsko Imanje Principovac

9,6

Ladanjsko Imanje Principovac

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ladanjsko Imanje Principovac. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Ladanjsko Imanje Principovac offers accommodation in Ilok with free WiFi and garden views. Ubytovanie Ladanjsko Imanje Principovac sa nachádza v meste Ilok (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Villa Iva

9,2

Rooms Villa Iva

Ubytovanie (Penzión) Rooms Villa Iva. Ubytovacie zariadenie Rooms Villa Iva sa nachádza v meste Ilok, 200 metrov od historického centra a ponúka reštauráciu s terasou, bezplatné súkromné... Ubytovanie Rooms Villa Iva sa nachádza v meste Ilok (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Stari Podrum

9,2

Hotel Stari Podrum

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stari Podrum. Hotel Stari Podrum ponúka ubytovanie v Ilok, 37 km od mesta Novi Sad. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Ubytovanie Hotel Stari Podrum sa nachádza v meste Ilok (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Dunav

8,8

Hotel Dunav

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dunav. Hotel Dunav sa nachádza uprostred zelene priamo na brehu Dunaja v meste Ilok. Ubytovanie Hotel Dunav sa nachádza v meste Ilok (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest house Weinrauch

Guest house Weinrauch

Ubytovanie (Apartmán) Guest house Weinrauch. Located in Ilok in the Vukovar-Syrmia County region, Guest house Weinrauch features a garden. With garden views, this accommodation provides a patio. Ubytovanie Guest house Weinrauch sa nachádza v meste Ilok (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Soba Pavica

Soba Pavica

Ubytovanie (Privát) Soba Pavica. Soba Pavica is situated in Ilok. This property offers access to a balcony and free private parking. A flat-screen TV is available. Ubytovanie Soba Pavica sa nachádza v meste Ilok (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe

Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe

Ubytovanie (Apartmány) Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe. Ribarska kuća - Ilok, tradicijska kuća-sobe is situated in Ilok and offers a bar and a garden. The accommodation is 38 km from Novi Sad. Ubytovanie Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe sa nachádza v meste Ilok (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ilok

Mesto Ilok sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Ilok.