Hľadať

Ubytovanie

Vukovar-Syrmia County

V regióne Vukovar-Syrmia County (Chorvátsko) máme celkom 104 hotelov a ubytovanie.

Pre región Vukovar-Syrmia County odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Vinkovci (33), Vukovar (33), Županja (10), Ilok (8), Tordinci (2), Šarengrad (2), Vukovar-Syrmia County (2), Ivankovo (1), Vukovar-Syrmia County (1), Lipovac (1). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Vukovar-Syrmia County

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Vukovar-Syrmia County

Vila Rosa Vukovar

10

Vila Rosa Vukovar

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vila Rosa Vukovar. Ubytovanie Vila Rosa Kovar sa nachádza vo Vukovare, vo Vukovarsko-sriemskej župe. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Vila Rosa Vukovar sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Izletište Opatovac

10

Izletište Opatovac

Ubytovanie (Vidiecky dom) Izletište Opatovac. Situated in Opatovac, Izletište Opatovac features accommodation with seating area. Free WiFi is available. Ubytovanie Izletište Opatovac sa nachádza v meste Opatovac (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN MARIN

10

APARTMAN MARIN

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN MARIN. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, APARTMAN MARIN features accommodation in Županja with free WiFi and garden views. Ubytovanie APARTMAN MARIN sa nachádza v meste Županja (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Vucedol

10

Kuća za odmor Vucedol

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Vucedol. Ubytovacie zariadenie Kuća za odmor sa nachádza v meste Vukovar a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením, reštauráciou a prístupom... Ubytovanie Kuća za odmor Vucedol sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Izvor

10

Izvor

Ubytovanie (Apartmán) Izvor. Izvor is located in Ilok and offers a restaurant, free bikes and a bar. With river views, this accommodation provides a patio. Ubytovanie Izvor sa nachádza v meste Ilok (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rural Accommodation Veranda

10

Rural Accommodation Veranda

Ubytovanie (Vidiecky dom) Rural Accommodation Veranda. Set on a plateau above the Danube, Country House Veranda is located about 2 km from Šarengrad. Ubytovanie Rural Accommodation Veranda sa nachádza v meste Šarengrad (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Srce Slavonsko

10

Srce Slavonsko

Ubytovanie (Apartmán) Srce Slavonsko. Situated in Vinkovci, Srce Slavonsko features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Srce Slavonsko sa nachádza v meste Vinkovci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hacijenda

10

Hacijenda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hacijenda. Set in Vukovar, Hacijenda offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytovanie Hacijenda sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ljiljana

9,9

Villa Ljiljana

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Ljiljana. Set in Vinkovci in the Vukovar-Syrmia County region, Villa Ljiljana offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Villa Ljiljana sa nachádza v meste Vinkovci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Baotić

9,9

Apartmani Baotić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Baotić. Situated in Županja, Apartmani Baotić features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Apartmani Baotić sa nachádza v meste Županja (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani ORION - Sunce

9,9

Apartmani ORION - Sunce

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani ORION - Sunce. Set in Vinkovci, Apartmani ORION - Sunce offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani ORION - Sunce sa nachádza v meste Vinkovci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ante

9,9

Apartman Ante

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ante. Located in Vinkovci, Apartman Ante provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Ante sa nachádza v meste Vinkovci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lotta

9,9

Apartman Lotta

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lotta. Apartman Lotta is located in Vukovar. It provides free WiFi and a terrace. Osijek is 35 km from the apartment, while Vinkovci is 21 km away. Ubytovanie Apartman Lotta sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lucija

9,8

Apartman Lucija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lucija. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Lucija is situated in Vukovar. Ubytovanie Apartman Lucija sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments O Sole Mio

9,8

Apartments O Sole Mio

Ubytovanie (Penzión) Apartments O Sole Mio. Apartments O Sole Mio features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Vukovar. Ubytovanie Apartments O Sole Mio sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Goreta032 Apartment

9,8

Goreta032 Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Goreta032 Apartment. Located in Vukovar, Goreta032 Apartment provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Goreta032 Apartment sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Apathy

9,8

Kuća za odmor Apathy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Apathy. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Kuća za odmor Apathy is located in Opatovac. Ubytovanie Kuća za odmor Apathy sa nachádza v meste Opatovac (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Špoljar

9,8

Apartmani Špoljar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Špoljar. Ubytovacie zariadenie Apartmani Špoljar sa nachádza v meste Županja a ponúka ubytovanie so záhradou, s barom, príslušenstvom na grilovanie, terasou a... Ubytovanie Apartmani Špoljar sa nachádza v meste Županja (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mikela

9,8

Apartment Mikela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mikela. Apartment Mikela is situated in Vinkovci. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Apartment Mikela sa nachádza v meste Vinkovci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kelava

9,8

Apartman Kelava

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Kelava. Located in Vukovar in the Vukovar-Syrmia County region, Apartman Kelava provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartman Kelava sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Škribulja

9,8

Apartman Škribulja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Škribulja. Located in Županja, Apartman Škribulja provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features city views and is 33 km from Brčko. Ubytovanie Apartman Škribulja sa nachádza v meste Županja (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kod Kapetana Petra

9,8

Kod Kapetana Petra

Ubytovanie (Privát) Kod Kapetana Petra. Providing river views, Kod Kapetana Petra in Šarengrad provides accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Kod Kapetana Petra sa nachádza v meste Šarengrad (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Villa Martini

9,7

Apartments and Rooms Villa Martini

Ubytovanie (Penzión) Apartments and Rooms Villa Martini. Ubytovacie zariadenie Apartments and Rooms Martini sa nachádza v centre mesta Vukovar, vedľa hradu Eltz a Dunaja. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments and Rooms Villa Martini sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman SAN

9,7

Apartman SAN

Ubytovanie (Apartmán) Apartman SAN. Set in Vukovar, Apartman SAN offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Guests benefit from a balcony and a barbecue. Ubytovanie Apartman SAN sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County).

Studio Apartment Lukas

9,7

Studio Apartment Lukas

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Lukas. Studio Apartment Lukas is located in Vinkovci. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Studio Apartment Lukas sa nachádza v meste Vinkovci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sven

9,7

Apartment Sven

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sven. Apartment Sven is set in Vinkovci. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Sven sa nachádza v meste Vinkovci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Cibale

9,7

Apartman Cibale

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Cibale. Set in Vinkovci, Apartman Cibale offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Cibale sa nachádza v meste Vinkovci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bosut

9,6

Bosut

Ubytovanie (Apartmán) Bosut. Situated in Vinkovci, Bosut features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation offers a balcony. Ubytovanie Bosut sa nachádza v meste Vinkovci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ladanjska Kuca Maras

9,6

Ladanjska Kuca Maras

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ladanjska Kuca Maras. Situated in Marinci in the Vukovar-Syrmia County region, Ladanjska Kuca Maras features a patio and lake views. Ubytovanie Ladanjska Kuca Maras sa nachádza v meste Marinci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 730 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jelica

9,6

Jelica

Ubytovanie (Apartmán) Jelica. Ubytovacie zariadenie Jelica ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi v meste Vinkovci. Naskytá sa odtiaľ výhľad do záhrady. Ubytovanie Jelica sa nachádza v meste Vinkovci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County).

Petros apartmani

9,6

Petros apartmani

Ubytovanie (Apartmány) Petros apartmani. Providing free bikes, Petros apartmani provides accommodation in Vukovar. Ubytovanie Petros apartmani sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ladanjsko Imanje Principovac

9,6

Ladanjsko Imanje Principovac

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ladanjsko Imanje Principovac. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Ladanjsko Imanje Principovac offers accommodation in Ilok with free WiFi and garden views. Ubytovanie Ladanjsko Imanje Principovac sa nachádza v meste Ilok (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Peric Županja

9,5

Apartments Peric Županja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Peric Županja. Offering garden views, Apartments Peric Županja in Županja offers accommodation, free bikes, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartments Peric Županja sa nachádza v meste Županja (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Accommodation Zara

9,5

Accommodation Zara

Ubytovanie (Apartmány) Accommodation Zara. Set in Vukovar, Accommodation Zara has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Accommodation Zara sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Matosevic

9,5

Apartmani Matosevic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Matosevic. Set in Ivankovo, 31 km from Vukovar, Apartmani Matosevic offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Matosevic sa nachádza v meste Ivankovo (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Vila Vanda

9,5

Pansion Vila Vanda

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pansion Vila Vanda. Energeticky úsporný penzión Vila Vanda bol postavený v marci 2013 pri mestskom parku Vukovar a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Pansion Vila Vanda sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Aquarius

9,5

Guest House Aquarius

Ubytovanie (Penzión) Guest House Aquarius. Guest House Aquarius features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Bošnjaci. Ubytovanie Guest House Aquarius sa nachádza v meste Bošnjaci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar

9,4

Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar. Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar is located in Vukovar and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Biser Dunava

9,4

Rooms Biser Dunava

Ubytovanie (Penzión) Rooms Biser Dunava. Located in Vukovar, Rooms Biser Dunuva offers a self-catering accommodation with free WiFi and a view of the Danube River. Ubytovanie Rooms Biser Dunava sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hills

9,4

Hills

Ubytovanie (Penzión) Hills. Located in Vukovar, Hills features a bar. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytovanie Hills sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Vinkovci

9,4

Apartman Vinkovci

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Vinkovci. Situated in Vinkovci, Apartman Vinkovci features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Vinkovci sa nachádza v meste Vinkovci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman VEGA

9,3

Apartman VEGA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman VEGA. Apartmán VEGA sa nachádza v meste Vukovar a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman VEGA sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Friedrich

9,3

Villa Friedrich

Ubytovanie (Penzión) Villa Friedrich. Villa Friedrich sa nachádza na pláži vo Vukovare a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Villa Friedrich sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marin

9,2

Apartmani Marin

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Marin. Apartmani Marin is set in Vukovar and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmani Marin sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Villa Iva

9,2

Rooms Villa Iva

Ubytovanie (Penzión) Rooms Villa Iva. Ubytovacie zariadenie Rooms Villa Iva sa nachádza v meste Ilok, 200 metrov od historického centra a ponúka reštauráciu s terasou, bezplatné súkromné... Ubytovanie Rooms Villa Iva sa nachádza v meste Ilok (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Stari Podrum

9,2

Hotel Stari Podrum

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stari Podrum. Hotel Stari Podrum ponúka ubytovanie v Ilok, 37 km od mesta Novi Sad. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Ubytovanie Hotel Stari Podrum sa nachádza v meste Ilok (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN RUPČIĆ

9,1

APARTMAN RUPČIĆ

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN RUPČIĆ. Situated in Vinkovci, APARTMAN RUPČIĆ features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie APARTMAN RUPČIĆ sa nachádza v meste Vinkovci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Snašini kućari

9,1

Snašini kućari

Ubytovanie (Bed and breakfast) Snašini kućari. Ubytovacie zariadenie Snašini kućari ponúka bezplatné bicykle, gril a záhradu v meste Gradište. Hostia tu nájdu spoločnú kuchyňu a terasu. Ubytovanie Snašini kućari sa nachádza v meste Gradište (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vukovarska Kuća

9,1

Vukovarska Kuća

Ubytovanie (Hostinec) Vukovarska Kuća. Offering a children's playground and views of the garden, Vukovarska Kuća is located in a quiet forest park in Vukovar. Ubytovanie Vukovarska Kuća sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Kolokva

9,1

Hostel Kolokva

Ubytovanie (Hostel) Hostel Kolokva. Located in Vinkovci, Hostel Kolokva features a bar, garden and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Hostel Kolokva sa nachádza v meste Vinkovci (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County).

Apartmani Maraton

9

Apartmani Maraton

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Maraton. Set in Vukovar, Apartmani Maraton offers free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmani Maraton sa nachádza v meste Vukovar (Chorvátsko - Vukovar-Syrmia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dovolenka a ubytovanie v regióne Vukovar-Syrmia County - Chorvátsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 104 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Vukovar-Syrmia County.

Pre región Vukovar-Syrmia County odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Vinkovci (33), Vukovar (33), Županja (10), Ilok (8), Tordinci (2), Šarengrad (2), Vukovar-Syrmia County (2), Ivankovo (1), Vukovar-Syrmia County (1), Lipovac (1). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Vukovar-Syrmia County máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Vila Rosa Vukovar (10*), Izletište Opatovac (10*), APARTMAN MARIN (10*), Kuća za odmor Vucedol (10*), Izvor (10*), Rural Accommodation Veranda (10*), Srce Slavonsko (10*), Hacijenda (10*), Villa Ljiljana (9,9*), Apartmani Baotić (9,9*).

Región Vukovar-Syrmia County môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.