Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ivachnová

V meste Ivachnová (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ivachnová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ivachnová

Apartment Na Liptove

9,7

Apartment Na Liptove

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Na Liptove. Apartment Na Liptove sa nachádza v obci Bešeňová, 3,2 km od vodného parku Bešeňová a 10 km od Archeoskanzenu Havránok. Ubytovanie Apartment Na Liptove sa nachádza v meste Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Na Liptove má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartment Na Liptove momentálne evidujeme 106 recenzií.

Garden 35

9,5

Garden 35

Ubytovanie (Privát) Garden 35. Ubytovanie Garden 35 sa nachádza v Ivachnovej, 24 km od Liptovského Jána. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Garden 35 sa nachádza v meste Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Garden 35 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Garden 35 momentálne evidujeme 67 recenzií.

Ivachnová

9,3

Ivachnová

Ubytovanie (Penzión) Ivachnová. Penzión sa nachádza v Ivachnovej a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Ivachnová sa nachádza v meste Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Slovakia Ivachnova 49

Holiday Home Slovakia Ivachnova 49

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Slovakia Ivachnova 49. Dovolenkový dom Slovakia Ivachnova 49 sa nachádza v Ivachnovej a ponúka ubytovanie s terasou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home Slovakia Ivachnova 49 sa nachádza v meste Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Holiday Home Slovakia Ivachnova 49 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

River Side Holiday Home near Besenova

River Side Holiday Home near Besenova

Ubytovanie (Rezort) River Side Holiday Home near Besenova. Ubytovacie zariadenie River Side Holiday Home near Besenova sa nachádza v Ivachnovej a má záhradu. Ubytovanie River Side Holiday Home near Besenova sa nachádza v meste Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Rezort River Side Holiday Home near Besenova nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Holiday 93

Apartmán Holiday 93

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Holiday 93. Apartmán Holiday 93 sa nachádza 3,5 km od aquaparku Bešeňová, 11 km od archeologického parku Havránok a 3,1 km od termálneho kúpaliska Bešeňová. Ubytovanie Apartmán Holiday 93 sa nachádza v meste Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán Holiday 93 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Ivachnová

Mesto Ivachnová sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Ivachnová.