Hľadať

Ubytovanie

Rodinný Dom v Ivachnova Penzión

ivachnova, 034 83 Ivachnová, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Rodinný Dom v Ivachnova. Rodinný Dom v Ivachnova is offering accommodation in Ivachnová. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Rodinný Dom v Ivachnova sa nachádza v meste Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Rodinný Dom v Ivachnova

All guest rooms will provide guests with a wardrobe and a kettle. Rodinný Dom v Ivachnova is offering accommodation in Ivachnová. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Zakopane is 45 km from Rodinný Dom v Ivachnova, while Štrbské Pleso is 48 km from the property. At the guest house, the rooms are equipped with a desk, a flat-screen TV, a shared bathroom, bed linen, towels and a balcony with a mountain view. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 60 km from the accommodation.

Iná ubytovanie v meste Ivachnová

Garden 35

9,5

Garden 35

Ubytovanie (Privát) Garden 35. Ubytovanie Garden 35 sa nachádza v Ivachnovej, 24 km od Liptovského Jána. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Garden 35 sa nachádza v meste Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Garden 35 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Garden 35 momentálne evidujeme 67 recenzií.

Ivachnová

9,3

Ivachnová

Ubytovanie (Penzión) Ivachnová. Penzión sa nachádza v Ivachnovej a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Ivachnová sa nachádza v meste Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj).

Dovolenkový dom Daniela

7

Dovolenkový dom Daniela

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dovolenkový dom Daniela. Set in Ivachnová in the Žilinský kraj region, Dovolenkový dom Daniela has a garden. Ubytovanie Dovolenkový dom Daniela sa nachádza v meste Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Home Slovakia Ivachnova 49

Holiday Home Slovakia Ivachnova 49

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Slovakia Ivachnova 49. Dovolenkový dom Slovakia Ivachnova 49 sa nachádza v Ivachnovej a ponúka ubytovanie s terasou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home Slovakia Ivachnova 49 sa nachádza v meste Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday Home Slovakia Ivachnova 49 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

River Side Holiday Home near Besenova

River Side Holiday Home near Besenova

Ubytovanie (Rezort) River Side Holiday Home near Besenova. Ubytovacie zariadenie River Side Holiday Home near Besenova sa nachádza v Ivachnovej a má záhradu. Ubytovanie River Side Holiday Home near Besenova sa nachádza v meste Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Rezort River Side Holiday Home near Besenova nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Holiday 93

Apartmán Holiday 93

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Holiday 93. Apartmán Holiday 93 sa nachádza 3,5 km od aquaparku Bešeňová, 11 km od archeologického parku Havránok a 3,1 km od termálneho kúpaliska Bešeňová. Ubytovanie Apartmán Holiday 93 sa nachádza v meste Ivachnová (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Apartmán Holiday 93 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.