Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Klimno

V meste Klimno (Chorvátsko) máme celkom 110 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Klimno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Klimno

Holiday home - Healthy house OTOK KRK

10

Holiday home - Healthy house OTOK KRK

Ubytovanie (Vila) Holiday home - Healthy house OTOK KRK. Located in Klimno, 250 metres from Slamni Beach and 300 metres from Komoriška Beach, Holiday home - Healthy house OTOK KRK provides air-conditioned... Ubytovanie Holiday home - Healthy house OTOK KRK sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brand New Apartment in Klimno

9,9

Brand New Apartment in Klimno

Ubytovanie (Apartmán) Brand New Apartment in Klimno. Ubytovacie zariadenie Brand New Apartment in Klimno, ktoré sa nachádza približne 300 metrov od pláže Komoriška, ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady,... Ubytovanie Brand New Apartment in Klimno sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Zarra

9,7

Villa Zarra

Ubytovanie (Vila) Villa Zarra. Ubytovanie Villa Zarra sa nachádza v obci Klimno, 200 metrov od pláže Slamni a 300 metrov od pláže Punta. Ubytovanie Villa Zarra sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 450 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paola I kat

9,7

Paola I kat

Ubytovanie (Apartmán) Paola I kat. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Paola I kat is located in Klimno. Ubytovanie Paola I kat sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sarah

9,7

Villa Sarah

Ubytovanie (Apartmány) Villa Sarah. Situated in Klimno in the Krk Island region and Ladinka Beach reachable within 350 metres, Villa Sarah features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Villa Sarah sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sonja

9,6

Apartment Sonja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sonja. Apartmán Sonja vám ponúka ubytovanie v meste Klimno, 32 km od mesta Opatija. K dispozícii máte balkón. Ubytovanie Apartment Sonja sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment MIHAJIC M

9,6

Apartment MIHAJIC M

Ubytovanie (Apartmán) Apartment MIHAJIC M. Apartment MIHAJIC M offers accommodation in Klimno. The unit is 32 km from Opatija. The kitchenette is equipped with a fridge. A TV is provided. Ubytovanie Apartment MIHAJIC M sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Insula Aurea

9,6

Apartments Insula Aurea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Insula Aurea. Apartmány Insula Aurea sa nachádzajú len 50 metrov od kamienkovej pláže a 20 metrov od centra mesta Klimno. Ubytovanie Apartments Insula Aurea sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marija Klimno A

9,6

Apartmani Marija Klimno A

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Marija Klimno A. Apartmani Marija Klimno A sa nachádza v letovisku Klimno a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením, záhradu a balkón. Ubytovanie Apartmani Marija Klimno A sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klimno100

9,5

Klimno100

Ubytovanie (Apartmány) Klimno100. Klimno100 sa nachádza v meste Klimno a ponúka ubytovanie s patiom alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a terasu. Ubytovanie Klimno100 sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Franka

9,5

Apartment Franka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Franka. Apartment Franka offers accommodation in Klimno, 32 km from Opatija and 24 km from Rijeka. Guests benefit from balcony. Ubytovanie Apartment Franka sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Design Villa Olea

9,5

Design Villa Olea

Ubytovanie (Vila) Design Villa Olea. Located in Klimno, 300 metres from Komoriška Beach and 400 metres from Slamni Beach, Design Villa Olea offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytovanie Design Villa Olea sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Studio in Klimno/Insel Krk 36788

9,4

Studio in Klimno/Insel Krk 36788

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Klimno/Insel Krk 36788. Studio in Klimno/Insel Krk 36788 offers accommodation in Klimno, 500 metres from Punta Beach. Ubytovanie Studio in Klimno/Insel Krk 36788 sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Exclusive Casa Vidmar

9,4

Exclusive Casa Vidmar

Ubytovanie (Vila) Exclusive Casa Vidmar. Located in Klimno, 300 metres from Punta Beach and 500 metres from Slamni Beach, Exclusive Casa Vidmar offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytovanie Exclusive Casa Vidmar sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 253 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment F-2 Klimno

9,4

Apartment F-2 Klimno

Ubytovanie (Apartmán) Apartment F-2 Klimno. Apartment F-2 Klimno features a patio and is situated in Klimno, within just 400 metres of Ladinka Beach and 450 metres of Punta Beach. Ubytovanie Apartment F-2 Klimno sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VSG Resort

9,4

VSG Resort

Ubytovanie (Apartmány) VSG Resort. Ubytovacie zariadenie VSG Resort sa nachádza v obci Klimno a ponúka sezónny vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie VSG Resort sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lili

9,4

Apartments Lili

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lili. Apartmány Lili s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v meste Klimno. Mesto Opatija je vzdialené 32 km. Ubytovanie Apartments Lili sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Trava

9,3

Apartment Trava

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Trava. Apartmán Trava sa nachádza v obci Klimno, necelých 100 metrov od pláže Punta, 200 metrov od pláže Slamni a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartment Trava sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marija Klimno B

9,3

Apartmani Marija Klimno B

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Marija Klimno B. Apartmány Marija Klimno B sa nachádzajú na ostrove Krk v letovisku Klimno. Ponúkajú ubytovanie s balkónom s výhľadom na more. Ubytovanie Apartmani Marija Klimno B sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Klimno/Insel Krk 33504

9,2

Apartment in Klimno/Insel Krk 33504

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Klimno/Insel Krk 33504. Apartment in Klimno/Insel Krk 33504 is set in Klimno, 400 metres from Ladinka Beach, 500 metres from Punta Beach, as well as 650 metres from Dionis Beach. Ubytovanie Apartment in Klimno/Insel Krk 33504 sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman ANA 4

9,2

Apartman ANA 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartman ANA 4. Featuring sea views, Apartman ANA 4 provides accommodation with a garden and a patio, around 500 metres from Punta Beach. Ubytovanie Apartman ANA 4 sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fisherman's glamping village

9

Fisherman's glamping village

Ubytovanie (Luxusný stan) Fisherman's glamping village. Ubytovanie Fisherman's glamping village s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Klimno a ponúka reštauráciu, recepciu s nepretržitou prevádzkou, bar,... Ubytovanie Fisherman's glamping village sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rinkovec

9

Apartment Rinkovec

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rinkovec. Situated in Klimno, this air-conditioned apartment features a barbecue. Guests benefit from terrace. Ubytovanie Apartment Rinkovec sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Coral

9

Apartments Coral

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Coral. Apartmány Coral sa nachádzajú 150 m od najbližšej pláže a 2 km od pláže Meline, známej svojím liečivým bahnom. Ubytovanie Apartments Coral sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Allen

8,8

Villa Allen

Ubytovanie (Apartmány) Villa Allen. Zariadenie Villa Alen sa nachádza v meste Klimno, ponúka ubytovanie v klimatizovaných jednotkách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a možnosť... Ubytovanie Villa Allen sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Villa FUTURE

8,8

Luxury Villa FUTURE

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa FUTURE. Located in Klimno, Luxury Villa FUTURE provides accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytovanie Luxury Villa FUTURE sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cosy Holiday Apartment Near The Sea

8,8

Cosy Holiday Apartment Near The Sea

Ubytovanie (Apartmán) Cosy Holiday Apartment Near The Sea. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Cosy Holiday Apartment Near The Sea can be found in Klimno, close to Slamni Beach... Ubytovanie Cosy Holiday Apartment Near The Sea sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Klimno

8,8

Villa Klimno

Ubytovanie (Vila) Villa Klimno. Vila Klimno sa nachádza v meste Klimno a ponúka gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Villa Klimno sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bensak

8,7

Apartment Bensak

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bensak. Apartment Bensak offers accommodation in Klimno, 32 km from Opatija and 24 km from Rijeka. The air-conditioned unit is 37 km from Rabac. Ubytovanie Apartment Bensak sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Romana D.

8,7

Apartment Romana D.

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Romana D.. Situated in Klimno, 300 metres from Komoriška Beach and 350 metres from Slamni Beach, Apartment Romana D. Ubytovanie Apartment Romana D. sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Meštrović

8,7

Apartments Meštrović

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Meštrović. Apartmány Meštrović ponúkajú klimatizované apartmány s vlastnou terasou a výhľadom na more v meste Klimno, len 150 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Meštrović sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Klimno View Point

8,6

Apartment Klimno View Point

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Klimno View Point. Apartment Klimno View Point has a balcony and is located in Klimno, within just 250 metres of Komoriška Beach and 350 metres of Punta Beach. Ubytovanie Apartment Klimno View Point sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment F-1 Klimno

8,6

Apartment F-1 Klimno

Ubytovanie (Apartmán) Apartment F-1 Klimno. Apartment F-1 Klimno has a patio and is located in Klimno, within just 400 metres of Ladinka Beach and 450 metres of Punta Beach. Ubytovanie Apartment F-1 Klimno sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bukovac

8,5

Holiday Home Bukovac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bukovac. Dovolenkový dom Holiday Home Bukovac s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Holiday Home Bukovac sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Krk Mobile Homes

8,4

Krk Mobile Homes

Ubytovanie (Dovolenkový park) Krk Mobile Homes. Ubytovacie zariadenie Krk Mobile Homes sa nachádza v pokojnom zálive Soline na ostrove Krk pri kamienkovej pláži. Ubytovanie Krk Mobile Homes sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sunshine

8,3

Apartment Sunshine

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sunshine. Offering a garden and sea view, Apartment Sunshine is situated in Klimno, 450 metres from Slamni Beach and 650 metres from Punta Beach. Ubytovanie Apartment Sunshine sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Klimno/Insel Krk 12504

8,1

Apartments in Klimno/Insel Krk 12504

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Klimno/Insel Krk 12504. Set in Klimno in the Krk Island region, with Ladinka Beach and Dionis Beach nearby, Apartments in Klimno/Insel Krk 12504 offers accommodation with free... Ubytovanie Apartments in Klimno/Insel Krk 12504 sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rupcic Verona

7,1

Apartments Rupcic Verona

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rupcic Verona. Ubytovanie Apartments Rupcic Verona sa nachádza v meste Klimno a ponúka možnosť využívať príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Apartments Rupcic Verona sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sara Apartment

6,9

Sara Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Sara Apartment. Apartmán Sara sa nachádza v letovisku Klimno. Ubytovacie jednotky sú klimatizované a k dispozícii v nich máte parketové podlahy, súkromnú kúpeľňu, TV s... Ubytovanie Sara Apartment sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Darko

6,5

Apartment Darko

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Darko. Apartmán Darko sa nachádza v mestečku Klimno, 32 km od mesta Opatija. Mesto Rijeka je vzdialené 24 km. Ubytovanie Apartment Darko sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment F-4 Klimno

Apartment F-4 Klimno

Ubytovanie (Apartmán) Apartment F-4 Klimno. Featuring a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment F-4 Klimno can be found in Klimno, close to Punta Beach and 600 metres from... Ubytovanie Apartment F-4 Klimno sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Eve

Apartment Eve

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eve. Featuring a balcony with sea views, a garden and a terrace, Apartment Eve can be found in Klimno, close to Komoriška Beach and 300 metres from Punta Beach. Ubytovanie Apartment Eve sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Klimno/Insel Krk 13576

Apartment in Klimno/Insel Krk 13576

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Klimno/Insel Krk 13576. Apartment in Klimno/Insel Krk 13576 is located in Klimno, 150 metres from Ladinka Beach, 300 metres from Dionis Beach, as well as 750 metres from Punta... Ubytovanie Apartment in Klimno/Insel Krk 13576 sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Klimno/Insel Krk 38204

Apartment in Klimno/Insel Krk 38204

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Klimno/Insel Krk 38204. Apartment in Klimno/Insel Krk 38204 offers accommodation in Klimno, 600 metres from Punta Beach. Ubytovanie Apartment in Klimno/Insel Krk 38204 sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Klimno/Insel Krk 12467

Apartment in Klimno/Insel Krk 12467

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Klimno/Insel Krk 12467. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Klimno/Insel Krk 12467 is situated in Klimno, just 250 metres from Punta Beach. Ubytovanie Apartment in Klimno/Insel Krk 12467 sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Smile

Apartment Smile

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Smile. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Smile can be found in Klimno, close to Slamni Beach and 650 metres from... Ubytovanie Apartment Smile sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marina Klimno

Apartman Marina Klimno

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marina Klimno. Set in Klimno, 300 metres from Ladinka Beach and 450 metres from Dionis Beach, Apartman Marina Klimno offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Apartman Marina Klimno sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lana

Apartman Lana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lana. Located in Klimno, 400 metres from Ladinka Beach and 450 metres from Punta Beach, Apartman Lana offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartman Lana sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Klimno 22

Apartment Klimno 22

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Klimno 22. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Klimno 22 is situated in Klimno, within just 250 metres of Ladinka Beach. Ubytovanie Apartment Klimno 22 sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

New 2017 Luxury Modern Seaview Villa*****

New 2017 Luxury Modern Seaview Villa*****

Ubytovanie (Vila) New 2017 Luxury Modern Seaview Villa*****. Located in Klimno, 400 metres from Komoriška Beach and 500 metres from Slamni Beach, New 2017 Luxury Modern Seaview Villa***** provides accommodation with... Ubytovanie New 2017 Luxury Modern Seaview Villa***** sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 325 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview

Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview

Ubytovanie (Vila) Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview. Set in Klimno, Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden... Ubytovanie Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview sa nachádza v meste Klimno (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Klimno

Mesto Klimno sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 110 hotelov a ubytovanie v meste Klimno.