Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Klippitztorl

V meste Klippitztorl (Rakúsko) máme celkom 47 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Klippitztorl

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Klippitztorl

Klippitz Resort

9,5

Klippitz Resort

Ubytovanie (Apartmány) Klippitz Resort. Rezort Klippitz sa nachádza v obci Klippitztorl v blízkosti lanovky Flutlichtlift. Ponúka vám prístup na lyžiach rovno od vchodu. Ubytovanie Klippitz Resort sa nachádza v meste Kliening 371 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 219 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klippitzhimmel

Klippitzhimmel

Ubytovanie (Horská chata) Klippitzhimmel. Featuring a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Klippitzhimmel can be found in Klippitztorl, close to Kuhgrabenlift 1 and a... Ubytovanie Klippitzhimmel sa nachádza v meste Kliening 337 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 252 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almhütten Moselebauer

Almhütten Moselebauer

Ubytovanie (Horská chata) Almhütten Moselebauer. Chata Almhütten Moselebauer sa nachádza v oblasti Klippitztörl v Korutánsku a okrem terasy a príslušenstva na grilovanie ponúka priamy prístup na... Ubytovanie Almhütten Moselebauer sa nachádza v meste Kliening 241 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Klippitztorl

Mesto Klippitztorl sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 47 hotelov a ubytovanie v meste Klippitztorl.