Hľadať

Ubytovanie

Ferienhaus Murmeltier am Klippitzt Apartmán

Kliening 396, 9462 Klippitztorl, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Murmeltier am Klippitzt. Offering free WiFi and mountain views, Ferienhaus Murmeltier am Klippitzt is an accommodation set in Klippitztorl. Ubytovanie Ferienhaus Murmeltier am Klippitzt sa nachádza v meste Klippitztorl (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 231 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Ferienhaus Murmeltier am Klippitzt

Klagenfurt Airport is 58 km from the property. Wolfsberg is 22 km from Ferienhaus Murmeltier am Klippitzt, while Sankt Veit an der Glan is 43 km away. Offering free WiFi and mountain views, Ferienhaus Murmeltier am Klippitzt is an accommodation set in Klippitztorl. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Free private parking is available at the apartment.

Vybavenie ubytovania Ferienhaus Murmeltier am Klippitzt

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kuchyňa
 • Umývačka riadu
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Sauna
 • Toaleta
 • Sprchovací kút
 • Rádio
 • Kúrenie
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Bezdrôtové pripojenie na internet
 • Výhľad na hory
 • Samostatná budova
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Klippitztorl

Klippitz Resort

9,5

Klippitz Resort

Ubytovanie (Apartmány) Klippitz Resort. Rezort Klippitz sa nachádza v obci Klippitztorl v blízkosti lanovky Flutlichtlift. Ponúka vám prístup na lyžiach rovno od vchodu. Ubytovanie Klippitz Resort sa nachádza v meste Kliening 371 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 219 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almhütten Dorner

8,9

Almhütten Dorner

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Almhütten Dorner. Boasting a terrace, Almhütten Dorner provides accommodation in Klippitztorl with free WiFi and garden views. Ubytovanie Almhütten Dorner sa nachádza v meste Klippitztorl (Rakúsko - Korutánsko).

Klippitzhimmel

Klippitzhimmel

Ubytovanie (Horská chata) Klippitzhimmel. Featuring a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Klippitzhimmel can be found in Klippitztorl, close to Kuhgrabenlift 1 and a... Ubytovanie Klippitzhimmel sa nachádza v meste Kliening 337 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 252 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wonderful Chalet in Klippitztörl with Jacuzzi

Wonderful Chalet in Klippitztörl with Jacuzzi

Ubytovanie (Horská chata) Wonderful Chalet in Klippitztörl with Jacuzzi. Wonderful Chalet in Klippitztörl with Jacuzzi is located in Klippitztorl. Guests staying at this chalet have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Wonderful Chalet in Klippitztörl with Jacuzzi sa nachádza v meste Klippitztorl (Rakúsko - Korutánsko).

Almhütten Moselebauer

Almhütten Moselebauer

Ubytovanie (Horská chata) Almhütten Moselebauer. Chata Almhütten Moselebauer sa nachádza v oblasti Klippitztörl v Korutánsku a okrem terasy a príslušenstva na grilovanie ponúka priamy prístup na... Ubytovanie Almhütten Moselebauer sa nachádza v meste Kliening 241 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Die Berghexn

Chalet Die Berghexn

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalet Die Berghexn. Located in Klippitztorl, Chalet Die Berghexn offers a bar, a garden and a barbecue. Ubytovanie Chalet Die Berghexn sa nachádza v meste Klippitztorl (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pretty Chalet in Bad St Leonhard near Klippitztörl Ski Area

Pretty Chalet in Bad St Leonhard near Klippitztörl Ski Area

Ubytovanie (Horská chata) Pretty Chalet in Bad St Leonhard near Klippitztörl Ski Area. Pretty Chalet in Bad St Leonhard near Klippitztörl Ski Area is situated in Klippitztorl. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytovanie Pretty Chalet in Bad St Leonhard near Klippitztörl Ski Area sa nachádza v meste Klippitztorl (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Sieglinde

Haus Sieglinde

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Sieglinde. Ubytovacie zariadenie Haus Sieglinde sa nachádza v obci Klippitztorl a ponúka priamy prístup na zjazdovky a terasu. Ubytovanie Haus Sieglinde sa nachádza v meste Klippitztorl (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wooden Chalet in Klippitztörl with Sauna

Wooden Chalet in Klippitztörl with Sauna

Ubytovanie (Horská chata) Wooden Chalet in Klippitztörl with Sauna. Wooden Chalet in Klippitztörl with Sauna is situated in Klippitztorl. Guests staying at this chalet have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Wooden Chalet in Klippitztörl with Sauna sa nachádza v meste Klippitztorl (Rakúsko - Korutánsko).