Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kokava nad Rimavicou

V meste Kokava nad Rimavicou (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kokava nad Rimavicou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kokava nad Rimavicou

Chata Renďo

Chata Renďo

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Renďo. Chata Renďo sa nachádza v obci Kokava nad Rimavicou, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Kokava-Línia. Ubytovanie Chata Renďo sa nachádza v meste Kokava nad Rimavicou (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chata Renďo nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Kokava-Línia

Chata Kokava-Línia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Kokava-Línia. Chata Kokava-Línia is situated in Kokava nad Rimavicou and offers a terrace. The accommodation is 49 km from Donovaly. Ubytovanie Chata Kokava-Línia sa nachádza v meste Kokava nad Rimavicou (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Residenz Pal

Residenz Pal

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Residenz Pal. Ubytovacie zariadenie Residenz Pal sa nachádza v obci Kokava nad Rimavicou v Banskobystrickom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Residenz Pal sa nachádza v meste Kokava nad Rimavicou (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Residenz Pal nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Línia

Chata Línia

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Línia. Chata Línia sa nachádza v Kokave nad Rimavicou, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Kokava-Línia a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie Chata Línia sa nachádza v meste Kokava nad Rimavicou (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chata Línia nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Kokava nad Rimavicou

Mesto Kokava nad Rimavicou sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Kokava nad Rimavicou.