Hľadať

Ubytovanie

Chata Kokava Línia Horská chata

Kokava Línia, 985 07 Kokava nad Rimavicou, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Horská chata) Chata Kokava Línia. Chata Kokava Línia sa nachádza v Kokave nad Rimavicou a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Chata Kokava Línia sa nachádza v meste Kokava nad Rimavicou (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania Chata Kokava Línia

Najbližšie letisko je Letisko Poprad-Tatry vzdialené 96 km. Hostia majú k dispozícii požičovňu lyžiarskeho výstroja. Chata Kokava Línia je vzdialená 46 km od Lučenca a 39 km od Rimavskej Soboty. Chata Kokava Línia sa nachádza v Kokave nad Rimavicou a ponúka záhradu, gril a terasu. Horská chata má 5 spální, 2 kúpeľne, satelitnú TV s plochou obrazovkou, jedálenský priestor, kompletne vybavenú kuchyňu a balkón s výhľadom na hory. V ubytovaní Chata Kokava Línia môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Táto horská chata s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám ako pešia turistika, lyžovanie či stolný tenis. Pre viac pohodlia môže ubytovanie za príplatok poskytnúť uteráky a posteľnú bielizeň.

Iná ubytovanie v meste Kokava nad Rimavicou

Chata Renďo

Chata Renďo

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Renďo. Chata Renďo sa nachádza v obci Kokava nad Rimavicou, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Kokava-Línia. Ubytovanie Chata Renďo sa nachádza v meste Kokava nad Rimavicou (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Chata v prírode Chata Renďo nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Kokava-Línia

Chata Kokava-Línia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Kokava-Línia. Chata Kokava-Línia is situated in Kokava nad Rimavicou and offers a terrace. The accommodation is 49 km from Donovaly. Ubytovanie Chata Kokava-Línia sa nachádza v meste Kokava nad Rimavicou (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Línia

Chata Línia

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Línia. Chata Línia sa nachádza v Kokave nad Rimavicou, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Kokava-Línia a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie Chata Línia sa nachádza v meste Kokava nad Rimavicou (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Chata v prírode Chata Línia nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.