Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kopačevo

V meste Kopačevo (Chorvátsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kopačevo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kopačevo

OPG Dokić

9,7

OPG Dokić

Ubytovanie (Dovolenkové domy) OPG Dokić. Set in Kopačevo, OPG Dokić offers free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie OPG Dokić sa nachádza v meste Kopačevo (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fisherman

9,6

Fisherman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fisherman. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Fisherman is located in Kopačevo. This property features a bar, a garden and free WiFi. Ubytovanie Fisherman sa nachádza v meste Kopačevo (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Baranjska eko drvena kuća

9,4

Baranjska eko drvena kuća

Ubytovanie (Penzión) Baranjska eko drvena kuća. Set in Kopačevo, Baranjska eko drvena kuća has a bar, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. A sauna is available for guests. Ubytovanie Baranjska eko drvena kuća sa nachádza v meste Kopačevo (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Majhen

9,1

B&B Majhen

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Majhen. B&B Majhen sa nachádza v obci Kopačevo a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie B&B Majhen sa nachádza v meste Kopačevo (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

OPG DIJANA

OPG DIJANA

Ubytovanie (Privát) OPG DIJANA. OPG DIJANA is situated in Kopačevo. This homestay has a garden and free private parking. The homestay offers a continental or buffet breakfast. Ubytovanie OPG DIJANA sa nachádza v meste Kopačevo (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Kopacevo

Three-Bedroom Holiday Home in Kopacevo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Kopacevo. Boasting a sauna, Three-Bedroom Holiday Home in Kopacevo is located in Kopačevo. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Kopacevo sa nachádza v meste Kopačevo (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 296 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kopačevo

Mesto Kopačevo sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Kopačevo.