Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Korenica

V meste Korenica (Chorvátsko) máme celkom 151 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Korenica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Korenica

Holiday Home Tisa

10

Holiday Home Tisa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Tisa. Holiday home Tisa is located in Korenica. Free Wi-Fi access is available in this holiday home. Ubytovanie Holiday Home Tisa sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Starlings Apartments

10

The Starlings Apartments

Ubytovanie (Apartmány) The Starlings Apartments. Located in Rudanovac in the Lika-Senj County region, The Starlings Apartments provides accommodation with free private parking. Ubytovanie The Starlings Apartments sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Plitvički San

9,9

Plitvički San

Ubytovanie (Vila) Plitvički San. Located in Korenica in the Lika-Senj County region, Plitvički San has a patio and garden views. Ubytovanie Plitvički San sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 290 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Satori

9,9

Apartment Satori

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Satori. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Satori is set in Korenica. Ubytovanie Apartment Satori sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Plitvice Green Gold Apartments

9,9

Plitvice Green Gold Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Plitvice Green Gold Apartments. Located in Korenica in the Lika-Senj County region, Plitvice Green Gold Apartments provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Plitvice Green Gold Apartments sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Marta Vukovac

9,9

Studio apartman Marta Vukovac

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Marta Vukovac. Located in Korenica, Studio apartman Marta Vukovac provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Studio apartman Marta Vukovac sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Arya

9,9

Apartment Arya

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Arya. Located in Korenica in the Lika-Senj County region, Apartment Arya has a balcony and city views. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Arya sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ivana

9,8

Apartman Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ivana. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Ivana is set in Korenica. Ubytovanie Apartman Ivana sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Medo

9,8

Apartman Medo

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Medo. Apartman Medo is set in Korenica. It offers free WiFi and a restaurant. Ubytovanie Apartman Medo sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Tomić

9,8

Apartman Tomić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tomić. Set in Korenica, Apartman Tomić offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartman Tomić sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guest House Plitvice Hills

9,8

Guest House Plitvice Hills

Ubytovanie (Penzión) Guest House Plitvice Hills. Featuring free WiFi, a restaurant and a sun terrace, Guest House Plitvice Hills offers rooms in Korenica. Plitvice Lakes National Park is 15 km away. Ubytovanie Guest House Plitvice Hills sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartments Una

9,8

Studio Apartments Una

Ubytovanie (Apartmány) Studio Apartments Una. Located in Korenica, 50 km from Slunj, Studio Apartments Una provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Studio Apartments Una sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartment Krznaric

9,8

Studio apartment Krznaric

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartment Krznaric. Set in Korenica, Studio apartment Krznaric offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and luggage storage space. Ubytovanie Studio apartment Krznaric sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sweet Dreams Home

9,8

Sweet Dreams Home

Ubytovanie (Penzión) Sweet Dreams Home. Boasting a garden, Sweet Dreams Home is situated in Korenica. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Sweet Dreams Home sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Patricia

9,8

Apartment Patricia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Patricia. Boasting a garden and a terrace, Apartment Patricia is set in Korenica with access to free WiFi. Ubytovanie Apartment Patricia sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Little Stream Apartment

9,7

Little Stream Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Little Stream Apartment. Located in Korenica in the Lika-Senj County region, Little Stream Apartment features a balcony and mountain views. Ubytovanie Little Stream Apartment sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Vidovic

9,7

Apartman Vidovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Vidovic. Apartman Vidovic is situated in Korenica and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Vidovic sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lynx

9,7

Apartment Lynx

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lynx. Apartment Lynx is set in Korenica. This apartment has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Lynx sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Mara

9,7

House Mara

Ubytovanie (Penzión) House Mara. Ubytovacie zariadenie House Mara je obklopené bujnou zeleňou a nachádza sa v malej dedine Vranovača, 15 km od Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie House Mara sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Crepulja

9,7

Apartman Crepulja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Crepulja. Located in Korenica, Apartman Crepulja provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Apartman Crepulja sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Mario

9,7

Guesthouse Mario

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Mario. Set in Korenica, Guesthouse Mario has barbecue facilities. Ubytovanie Guesthouse Mario sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Plitvice Mountain Spring

9,6

Plitvice Mountain Spring

Ubytovanie (Penzión) Plitvice Mountain Spring. Located in Korenica, Plitvice Mountain Spring offers 3 accommodation with private balconies. Ubytovanie Plitvice Mountain Spring sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Plitvice Diamond Apartment

9,6

Plitvice Diamond Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Plitvice Diamond Apartment. Apartmán sa nachádza v Korenici v Ličko-Senjskej župe, 17 km od Plitvických jazier, a ponúka gril a slnečnú terasu. Bihać je vzdialený 15 km. Ubytovanie Plitvice Diamond Apartment sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Brigita

9,6

Apartmani Brigita

Ubytovanie (Privát) Apartmani Brigita. Apartmani Brigita features city views, free WiFi and free private parking, set in Korenica. Ubytovanie Apartmani Brigita sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gradina

9,6

Apartment Gradina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gradina. Located in Korenica, Apartment Gradina offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Apartment Gradina sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartments Plitvice Lacus

9,6

Studio Apartments Plitvice Lacus

Ubytovanie (Apartmány) Studio Apartments Plitvice Lacus. Studio Apartments Plitvice Lacus has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Korenica. Ubytovanie Studio Apartments Plitvice Lacus sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmants Žegarac House

9,6

Apartmants Žegarac House

Ubytovanie (Apartmány) Apartmants Žegarac House. Štúdiové apartmány Žegarac House sa nachádzajú v meste Korenica v regióne Lika-Senj. Ponúkajú terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmants Žegarac House sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Kora

9,6

Holiday House Kora

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Kora. Holiday House Kora is set in Korenica and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Holiday House Kora sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Franjicic

9,6

Apartman Franjicic

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Franjicic. Set in Korenica, Apartman Franjicic offers accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Apartman Franjicic sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Marija

9,6

Rooms Marija

Ubytovanie (Penzión) Rooms Marija. Rooms Marija is located in the village of Vranovača, 15 km from the UNESCO-listed Plitvice Lakes National Park. It offers rooms with free WiFi access. Ubytovanie Rooms Marija sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Marina

9,6

Rooms Marina

Ubytovanie (Penzión) Rooms Marina. Rooms Marina is located in Korenica and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Rooms Marina sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Velo

9,6

Rooms Velo

Ubytovanie (Penzión) Rooms Velo. Set in a peaceful area, Rooms Velo is surrounded by mountains and forest. The centre of Korenica is 500 metres away. Ubytovanie Rooms Velo sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Rustico

9,5

Guest House Rustico

Ubytovanie (Penzión) Guest House Rustico. Guest House Rustico, v tradičnom dome s drevenými prvkami, je obklopený zeleňou a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi a satelitnou LCD TV. Ubytovanie Guest House Rustico sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jopa

9,5

Apartment Jopa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jopa. Situated in Korenica, this apartment features a terrace and a garden. The property boasts views of the mountain is 9 km from Plitvička Jezera. Ubytovanie Apartment Jopa sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Milka

9,5

Apartment Milka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milka. Apartment Milka is set in Korenica and offers a terrace. This apartment offers free private parking, a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytovanie Apartment Milka sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Plitvice forest

9,5

Apartments Plitvice forest

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Plitvice forest. Located in Korenica, 48 km from Slunj, Apartments Plitvice forest provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Plitvice forest sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

White House Plitvice

9,5

White House Plitvice

Ubytovanie (Penzión) White House Plitvice. Offering free WiFi, a sun terrace with a swimming pool, free bikes and garden, White House Plitvice is set in Korenica. Ubytovanie White House Plitvice sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Bilić

9,5

Apartmani Bilić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Bilić. Situated in Korenica in the Lika-Senj County region, Apartmani Bilić features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Bilić sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Petra

9,5

House Petra

Ubytovanie (Penzión) House Petra. Located in Korenica, House Petra features barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie House Petra sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment No1

9,5

Apartment No1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment No1. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment No1 is set in Korenica. This apartment offers free private parking, an ATM and free WiFi. Ubytovanie Apartment No1 sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lovro

9,5

Apartmani Lovro

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lovro. Apartmani Lovro features garden views, free WiFi and free private parking, located in Korenica. Ubytovanie Apartmani Lovro sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Peter's Holiday Home

9,5

Peter's Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Peter's Holiday Home. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Peter's Holiday Home is situated in Korenica. With garden views, this accommodation features a... Ubytovanie Peter's Holiday Home sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stari mlin

9,4

Stari mlin

Ubytovanie (Penzión) Stari mlin. Stari mlin features accommodation in Korenica. Each accommodation at the 3-star guest house has garden views, and guests can enjoy access to a garden and... Ubytovanie Stari mlin sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mrsinj

9,4

Apartment Mrsinj

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mrsinj. Set in Korenica, 49 km from Slunj, Apartment Mrsinj offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mrsinj sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and Breakfast House Ines

9,4

Bed and Breakfast House Ines

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and Breakfast House Ines. Ubytovacie zariadenie House Ines je obklopené lesom a nachádza sa pri malom potoku v malej dedine Vrelo, 13 km od vstupu do Národného parku Plitvické... Ubytovanie Bed and Breakfast House Ines sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Karakas

9,4

House Karakas

Ubytovanie (Penzión) House Karakas. Situated in Korenica, House Karakas features 3-star accommodation with private balconies. Ubytovanie House Karakas sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Nena

9,4

Holiday Home Nena

Ubytovanie (Penzión) Holiday Home Nena. Located in Korenica, Holiday Home Nena provides 2-star accommodation with private balconies. Ubytovanie Holiday Home Nena sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Vana

9,4

Guest House Vana

Ubytovanie (Penzión) Guest House Vana. Located in Korenica, Guest House Vana provides 4-star accommodation with private balconies. Ubytovanie Guest House Vana sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Robert

9,4

Guest House Robert

Ubytovanie (Apartmány) Guest House Robert. Located in Korenica in the Lika-Senj County region, Guest House Robert provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Guest House Robert sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Kovačević

9,3

Guesthouse Kovačević

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Kovačević. Surrounded by unspoiled nature, Accommodation Kovačević is quietly set in the village of Rudanovac. Ubytovanie Guesthouse Kovačević sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest house Griva Plitvice

9,3

Guest house Griva Plitvice

Ubytovanie (Penzión) Guest house Griva Plitvice. Located in Korenica, Guest house Griva Plitvice features free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Guest house Griva Plitvice sa nachádza v meste Korenica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Korenica

Mesto Korenica sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 151 hotelov a ubytovanie v meste Korenica.