Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kotvrdovice

V meste Kotvrdovice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kotvrdovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kotvrdovice

Penzion u SURFu

9

Penzion u SURFu

Ubytovanie (Penzión) Penzion u SURFu. Penzion u SURFu sa nachádza v obci Kotvrdovice a ponúka gril, záhradu a spoločnú obývaciu izbu. Súčasťou penziónu je aj spoločná kuchyňa a detské ihrisko. Ubytovanie Penzion u SURFu sa nachádza v meste Kotvrdovice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u SURFu má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion u SURFu momentálne evidujeme 46 recenzií.

Kotvrdovice

Kotvrdovice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kotvrdovice. Located in Kotvrdovice in the Olomouc region, the holiday home features a garden. Ubytovanie Kotvrdovice sa nachádza v meste Kotvrdovice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Kotvrdovice nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Kotvrdovice

Mesto Kotvrdovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Kotvrdovice.