Hľadať

Ubytovanie

Ubytování na rodinném ranči Dovolenkové domy

Kotvrdovice, Kotvrdovice, 679 07, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ubytování na rodinném ranči. Set in Kotvrdovice in the Olomouc region, Ubytování na rodinném ranči features a patio and garden views. Ubytovanie Ubytování na rodinném ranči sa nachádza v meste Kotvrdovice (Česko - Olomoucký kraj).

Popis ubytovania Ubytování na rodinném ranči

After a day of hiking, cycling or fishing, guests can relax in the garden or in the shared lounge area. Continental and buffet breakfast options are available every morning at the holiday home. The holiday home consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom, and a seating area. Set in Kotvrdovice in the Olomouc region, Ubytování na rodinném ranči features a patio and garden views. Towels and bed linen are featured in this accommodation. This holiday home offers free private parking and a shared kitchen. Brno is 22 km from the accommodation, while Olomouc is 43 km away. The nearest airport is Brno–Turany Airport, 23 km from Ubytování na rodinném ranči. Ubytování na rodinném ranči offers a barbecue.

Iná ubytovanie v meste Kotvrdovice

Penzion u SURFu

9

Penzion u SURFu

Ubytovanie (Penzión) Penzion u SURFu. Penzion u SURFu sa nachádza v obci Kotvrdovice a ponúka gril, záhradu a spoločnú obývaciu izbu. Súčasťou penziónu je aj spoločná kuchyňa a detské ihrisko. Ubytovanie Penzion u SURFu sa nachádza v meste Kotvrdovice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion u SURFu má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion u SURFu momentálne evidujeme 46 recenzií.

Kotvrdovice

Kotvrdovice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kotvrdovice. Located in Kotvrdovice in the Olomouc region, the holiday home features a garden. Ubytovanie Kotvrdovice sa nachádza v meste Kotvrdovice (Česká republika - Olomoucký kraj). Pre Dovolenkový dom Kotvrdovice nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.